Kardeşim Diye Hitap Ediyor

Farkında olmaması ihtimali çok düşük onu belirteyim Bence iyi kötü anlamıştır.Yada hiç belli etmedim diyorsanız hafiften belli edin baktınız oralı değil bu seviyeden devam edersiniz kendi duygularınızı azaltarak arkadaş olarak görüşürsunuz.İlk adımı atmayı bende pek onaylamam gerçi ama sürüncemede kalmakda bıktırıcı.Erkekler net olur genelde söyler pek böyle dur sonra acilirim diyen nadirdir.Hayırlısi diyeceğim de kardeşim falan yazması çok bı saçma geldi onun size set çekiyor gibi.

Farkında olmaması ihtimali çok düşük onu belirteyim Bence iyi kötü anlamıştır.Yada hiç belli etmedim diyorsanız hafiften belli edin baktınız oralı değil bu seviyeden devam edersiniz kendi duygularınızı azaltarak arkadaş olarak görüşürsunuz.İlk adımı atmayı bende pek onaylamam gerçi ama sürüncemede kalmakda bıktırıcı.Erkekler net olur genelde söyler pek böyle dur sonra acilirim diyen nadirdir.Hayırlısi diyeceğim de kardeşim falan yazması çok bı saçma geldi onun size set çekiyor gibi.

Doğru. O nasıl davranıyorsa öyle davranıyorum. O nedenle anlayıp anlamaması konusu muallakta. Ay yok hevesim kaçtı, uğraşamam. En iyisi muhabbeti kesmek.

Hiçbir erkek eğer gerizekalı değilse hoşlandığı ya da ilişki yaşama potansiyeli gördüğü kadına hiçbir şartta kardeşim demez. Kardeşim diyorsa dünya yıkılsa o arkadaşlık ilişkisi aşk ilişkisine dönmez. Ama dediğim gibi bu söylediklerim herifin gerizekalı olmadığı durumlarda geçerli, aksi durumda bilemiyorum 🙄
İlginç bir şey söyleyeyim, eski sevgilim bana ilk tanıştığımız zaman "bacım" diyordu. Çok sonra bana aşık olduğunu ama karşılık görememekten çekindiğini söylemişti. Çok acayip tipler var yani.

İlginç bir şey söyleyeyim, eski sevgilim bana ilk tanıştığımız zaman "bacım" diyordu. Çok sonra bana aşık olduğunu ama karşılık görememekten çekindiğini söylemişti. Çok acayip tipler var yani.
İşte gerizekalıya bir örnek 😂

Hayır bir tanesinden kurtulmuşsunuz “eski” olmuş. Niye bir ikincisini hedefliyorsunuz ki?

Bildiğim kadarıyla kız arkadaşı yok. Zaten eğer varsa ilgim o an biter.

İlgi duyuyorum ama hoşlanmak daha ileri bir seviye. Direkt olarak sormanın beni küçük düşüreceğini düşünüyorum. Konuşma içerikleri hayatın içinden her konu olabiliyor. Çok iyi anlaşıyoruz ve eğleniyoruz.

Bu adamla buluşacağınız süreyi kendinize harcamanız daha iyi olur. Adamı sadece arkadaşınız olarak görseniz durum farklı olurdu.

"Ben arkadaşlığından da hoşlanıyorum vb" demeyin. Adamın hayatına özel biri girer girmez bu buluşmalarınız muhtemelen sona erecek.

İşte zaten konu açmamın nedeni bu. Sınır çizmiş olsa tamam ama yüz yüze görüştüğümüz zaman "Seninle zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum. Çok özelsin benim için" gibi sözler söylüyor.
Hoşlanmıyor ve sınır çizmek istiyorsa bile bu "canım kardeşim" hitabı çok itici ve samimiyetsiz. Ne mana yani; bunu diyecek kadar sağlam ve eski bi tanışıklık, bu seviyelerde bir paylaşım mı var, ne ara kardeşin oldu?

Hanımlar merhaba,

İlgi duyduğum ama hoşlanıyorum da diyemediğim ama benim için çok değerli biri var. Kafalarımız da her konuda uyuyor ve çok temiz bir insan. Fakat kendisi bana sürekli "canım kardeşim" diye hitap ediyor. Mesafe koymak için dediğini söyleyeceğinizi tahmin ediyorum ama gayet de samimiyiz. Saatlerce sohbet edebiliyoruz. Fakat sadece mesajlarda kardeşim derken bir araya geldiğimizde adımla hitap ediyor. Sizce bu kişi ne düşünüyor olabilir?
Kardeşim kelimesi kadar insanı avam gösteren bir kelime daha yok.bırak amacını direkt bu kelime soğuma nedeni.

X