Kardeşim Diye Hitap Ediyor

İşte zaten konu açmamın nedeni bu. Sınır çizmiş olsa tamam ama yüz yüze görüştüğümüz zaman "Seninle zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum. Çok özelsin benim için" gibi sözler söylüyor.
Bu birazcık şey senin benimle ilgilenmen hoşuma gidiyor ama sevgili de olmayacağım. Kardeşim diyen erkekten asla hoslanti gibi bir durum olduğunu düşünmüyorum

Hanımlar merhaba,

İlgi duyduğum ama hoşlanıyorum da diyemediğim ama benim için çok değerli biri var. Kafalarımız da her konuda uyuyor ve çok temiz bir insan. Fakat kendisi bana sürekli "canım kardeşim" diye hitap ediyor. Mesafe koymak için dediğini söyleyeceğinizi tahmin ediyorum ama gayet de samimiyiz. Saatlerce sohbet edebiliyoruz. Fakat sadece mesajlarda kardeşim derken bir araya geldiğimizde adımla hitap ediyor. Sizce bu kişi ne düşünüyor olabilir?
Size karşı cinsel çekimi yok

Neden mesajlarda surekli kardesim diyorsun sana mi yazdigimi dusunuyorsun diyin. Yok dusunmuyorum zaten kardesiz fln derse zaten istemedigini anlarsiniz hem de uste cikar kendi kendine gelin guvey olmus gb gosterir rezil olmadan gercekleri anlarsiniz. Ya da hoslaniyorsa zaten ona gore hamlsini yapmak zorunda kalir. Ama kizarak degil sakince sorun ki gercek niyetini anlayasiniz

Doğru. O nasıl davranıyorsa öyle davranıyorum. O nedenle anlayıp anlamaması konusu muallakta. Ay yok hevesim kaçtı, uğraşamam. En iyisi muhabbeti kesmek.
Arayı açmak en iyisi anlamaması imkansız. Muhabbet hoşuna gittiği için ama sizi de sevgili gözüyle görmediği için bu şekilde davranıyor.

X