Kargo derdi

fdc32be14e5a50525c97cd1f29c7c1ce.jpg

Canım küçücük yerde yaşıyorsan yakınında manav kasap veya eczane vs vardır. Onla muhabbet kur rica et ben işte oluyorum benim bir kargom olursa size bıraktırsam akşam iş çıkışı alsam olur mu diye. gün boyu eczane ya da kasap açık olacağı için evde yoktunuz diyemez

Canım küçücük yerde yaşıyorsan yakınında manav kasap veya eczane vs vardır. Onla muhabbet kur rica et ben işte oluyorum benim bir kargom olursa size bıraktırsam akşam iş çıkışı alsam olur mu diye. gün boyu eczane ya da kasap açık olacağı için evde yoktunuz diyemez
Bizim evimizin olduğu yerde sadece şu zincir marketlerden bie tanesi var
Bazen diyorum kabul ederlerse oraya bırakın diye
Ama kargocu kendi kabul etmiyor bunu 🙄
Bazen kapımın önüne bırakın diyorum kimi bırakıyor kimi bırakmıyor 🤦‍♀️🤷‍♀️

IMG_20211108_001007.jpg

Valla ben de gelmeyen mektuplarimdan şikayetçiydim, araştırdım ettim kendime postane içinde posta kutusu kiraladim:))
Dert vallahi böyle şeyler.

Eki Görüntüle 2947703
Valla ben de gelmeyen mektuplarimdan şikayetçiydim, araştırdım ettim kendime postane içinde posta kutusu kiraladim:))
Dert vallahi böyle şeyler.
Böylece sen mektuba gidiyorsun 😂😂
Harika çözüm ptt açısından 😂
hiç onları aramaya çalışıp sinirini bozma hepsinin internet sitesinde şikayet kısmı var.
ptt bile geri dönüş yapıyor ordan yazınca.
Var ama bana dönmüyorlar 😂

Ay ahdjdhdjshshs

Eklentiler

• Screenshot_2021-11-08-00-10-40-552_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2021-11-08-00-10-40-552_com.instagram.android.jpg
    46,8 KB · Görüntüleme: 22
Böylece sen mektuba gidiyorsun 😂😂
Harika çözüm ptt açısından 😂
Yeter ki gelsin, evimden de uzakta bir PK bulabildim, otobüsle gidiyorum kontrole 😂 ama benim mektuplarım gelsin yeter ki,para da veririm fizana da giderim . Yeter ki kaybolmasın (yengeç burcu derdi)

Yeter ki gelsin, evimden de uzakta bir yer bulabildim, otobüsle gidiyorum kontrole 😂 ama benim mektuplarım gelsin yeter ki,para da veririm fizana da giderim . Yeter ki kaybolmasın (yengeç burcu derdi)
İkizler burcunda da durum şöyle:
Bi diyorum aman alayım kargoyu da nasıl olursa olsun
Bi diyorum banane onlar getirsin işleri bu 😂

Bu kargo firmasının ürünü haftalarca getirmediğini bilirim.
Adamlar toplu bir dağıtım günü ilan ediyorlar kafalarına göre artık ne zaman canları isterse o zaman getiriyorlar. Her şehirde böyleler çok şikayet var diye okumuştum.
Sadece bir kere bu firmayla iş yaptım bir daha Allah mecbur etmesin.

Bu kargo firmasının ürünü haftalarca getirmediğini bilirim.
Adamlar toplu bir dağıtım günü ilan ediyorlar kafalarına göre artık ne zaman canları isterse o zaman getiriyorlar. Her şehirde böyleler çok şikayet var diye okumuştum.
Sadece bir kere bu firmayla iş yaptım bir daha Allah mecbur etmesin.
Sizinki hangisi?
Ben hepsiyle çeşit çeşit sorunlar yaşıyorum 🤦‍♀️

Sizinki hangisi?
Ben hepsiyle çeşit çeşit sorunlar yaşıyorum 🤦‍♀️
Malatya'daki bir firmaydı.
İnternette bir baktım bir sürü şikayet var.
Ben genelde trendyoldan alışveriş yapıyorum Trendyol express 3. Günde hep getirdi kargolar.
Onun dışında da MNG severim onlarda genelde hızlı getirirler.
Bölgeyle alakalı da olabilir zor mu buluyorlar acaba sizin adresi işlerine mi gelmiyor getirmek

Malatya'daki bir firmaydı.
İnternette bir baktım bir sürü şikayet var.
Ben genelde trendyoldan alışveriş yapıyorum Trendyol express 3. Günde hep getirdi kargolar.
Onun dışında da MNG severim onlarda genelde hızlı getirirler.
Bölgeyle alakalı da olabilir zor mu buluyorlar acaba sizin adresi işlerine mi gelmiyor getirmek
Bölgeyle alakalı olduğunu düşünmüyorum
Dediğim gibi ufacık bi ilçe
Ve yaşadığım apartman herkesin bildiği bi apartman
Kime adını söylesen rahatça gösterir buranın yabancısı değilse
Kargocu da buranın yabancısı değildir herhalde 🙄

Bölgeyle alakalı olduğunu düşünmüyorum
Dediğim gibi ufacık bi ilçe
Ve yaşadığım apartman herkesin bildiği bi apartman
Kime adını söylesen rahatça gösterir buranın yabancısı değilse
Kargocu da buranın yabancısı değildir herhalde 🙄
Bir taksiciler birde kargocular insanı fitil ediyor galiba :KK70:

Yurt içi ve arasla başkentte sorun yaşamışlığım var ama mng den hiç sorun yaşamadım ben..
Bölgeye göre değişiyor mu evet küçük yerler mobil alan olduğu için aksaklık çok yaşanıyor.. Büyük şehirde bile yukarıda belirttiğim kargolarda iş adresimde hiç sorun yaşamadım..

X