Karşıma çıkan herkes beni aldattı

burcumsu12

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2021
4.006
7.387
29
Sevgilimle aynı yerde çalışıyoruz. İş yerinde uygun olmaz diye kimseye söylemedik. İki yıldır birlikteyiz. Bu kişi hayatıma girmeden önce iki ciddi ilişkim daha oldu ve ikisi de evlenmemize yakın ağır ihanetlerini öğrenmemle sona erdi. Psikolojik destek aldım . Güven sorunumu yendim. Yıllar sonra karşıma şimdiki sevgilim çıktı. O kadar güven verici hareketleri vardı ki eski sevgililerimle ister istemez karşılaştırıyordum ve Allah sonunda dualarımı kabul etti güvenebileceğim bir adam çıkardı karşıma dedim. Her yönüyle birbirimize uygunduk . Deli gibi aşık oldum. Her gece şükrettim.
Birinci ayımızda aynı yerde çalıştığımız bir kıza bakışlarını fark ettim. İçime oturdu o bakışlar ama konduramadım. Daha sonra o kızın sevgilime içli köfte yapıp getirdiğini duydum başkalarından tesadüfen. En son araları iyiyken birbirlerine düşman gibi davrandıklarını fark ettim vs vs şüpheler doldurdu içimi ama sustum. Çünkü çok rahat inkar edilecek şeylerdi. Benim o kızla aram bozuldu başka sebeplerden.Sonunda dayanamayıp "O kızdan hoşlanmıyorum. Benimle bir yola çıktıysan sevmediğim kişilerle arkadaş olmanı istemiyorum" dedim. Birkaç atışmanın ardından kabul etti kızla arkadaşlığını kesti. "Kıskandığın için konuşmamamı istiyorsan ben öyle biri değilim. Nolur beni öyle biri gibi görme. Ben hayatımda ciddi olarak görmediğim hiçbir ilişkiye başlamam. Hayatıma giren kimseyi aldatmadım"dedi. Bu anlattığım olaylar ilişkimizin birinci - ikinci aylarında yaşandı. Şu an ikinci yılımızdayız ve geçenlerde o kızdan mesaj geldi geçmişte yaşadıklarıyla ilgili. Meğer o zaman hissettiğim her şey doğruymuş. Tam da o zamanlar sevgililermiş. Cinsel birliktelikde yaşamışlar. Ama ben bunu şimdi öğrendim. Mesajı gördüğümü belli etmedim. Ama içim içimi yiyor ne yapmam lazım aradan yıllar geçmiş. Ben 33 yaşıma geldim artık bir ayrılığa daha gücüm yok . Ama yıkıldım. Ona o kadar güvenmiştimki sinir krizleri geçirecek kadar sarsıldım . Gözümdeki masumiyeti gitti en çok buna üzülüyorum. Öyle farklı bir yeri vardi ki bende. Düştüğü her an elinden tuttum gözünden bir damla yaş aksa benmki sel oldu.
Birde o kızın konusu açıldığında o öyle konuşuyorki "ben istesem onunla da olurdum . Ama ben abaza biri değilim. Benim peşimde çok koştu yüz vermedimvs vs " gözümün içine baka baka hem de 🥺 belki kınayacaksınız ama içim sürekli diyorki ilişkinizde hiç sıkıntı yok. hayatına giren herkes aldatıyor işte bundan ayrılsan farklısı mı gelecek hem de 33oldun 🥺

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir daha yapar mı diye soruyorsanız yapar, yine yapar. Açık açık olay çıkarıp affederseniz bu sefer daha dikkatli yapar. Eğer susup hiçbirşey olmamış gibi devam ederseniz "nasılsa yakalanmadım" diye düşünüp yine yapar. Bir daha yapan yine yapar. Aksini iddia eden sadece kendini kandırıyordur. Ha ben bunun ilk olduğunu da düşünmüyorum, muhtemelen o kızdan sonra da aldatılmışsınızdır. Çünkü adam yalancı ve güvenilmez.
Ya ayrılacak yolunuza bakacaksınız ya da gururunuzu ayaklar altına alıp duymamış gibi davranacaksınız. Başka çaresi yok.

Birinci ayımızda aynı yerde çalıştığımız bir kıza bakışlarını fark ettim. İçime oturdu o bakışlar. Daha sonra o kızın sevgilime içli köfte yapıp getirdiğini duydum başkalarından tesadüfen. En son araları iyiyken birbirlerine düşman gibi davrandıklarını fark ettim vs vs şüpheler doldurdu içimi ama sustum.
Keske en basinda bu adamdan ayrilsaymisiniz. Bosuna zaman kaybetmissiniz.
Üzgünüm ama bu adam sizi muhtemelen baska kadinlar ile de aldatmistir.
Birde gözünüzün icine bakarak bukadar rahat bir sekilde yalan söyleyen birine hic bir konuda güvenemezsiniz.
Daha yasiniz 33, evlide degilsiniz. Ayrilin bence.

Sevgilimle aynı yerde çalışıyoruz. İş yerinde uygun olmaz diye kimseye söylemedik. İki yıldır birlikteyiz. Bu kişi hayatıma girmeden önce iki ciddi ilişkim daha oldu ve ikisi de evlenmemize yakın ağır ihanetlerini öğrenmemle sona erdi. Psikolojik destek aldım . Güven sorunumu yendim. Yıllar sonra karşıma şimdiki sevgilim çıktı. O kadar güven verici hareketleri vardı ki eski sevgililerimle ister istemez karşılaştırıyordum ve Allah sonunda dualarımı kabul etti güvenebileceğim bir adam çıkardı karşıma dedim. Her yönüyle birbirimize uygunduk . Deli gibi aşık oldum. Her gece şükrettim.
Birinci ayımızda aynı yerde çalıştığımız bir kıza bakışlarını fark ettim. İçime oturdu o bakışlar ama konduramadım. Daha sonra o kızın sevgilime içli köfte yapıp getirdiğini duydum başkalarından tesadüfen. En son araları iyiyken birbirlerine düşman gibi davrandıklarını fark ettim vs vs şüpheler doldurdu içimi ama sustum. Çünkü çok rahat inkar edilecek şeylerdi. Benim o kızla aram bozuldu başka sebeplerden.Sonunda dayanamayıp "O kızdan hoşlanmıyorum. Benimle bir yola çıktıysan sevmediğim kişilerle arkadaş olmanı istemiyorum" dedim. Birkaç atışmanın ardından kabul etti kızla arkadaşlığını kesti. "Kıskandığın için konuşmamamı istiyorsan ben öyle biri değilim. Nolur beni öyle biri gibi görme. Ben hayatımda ciddi olarak görmediğim hiçbir ilişkiye başlamam. Hayatıma giren kimseyi aldatmadım"dedi. Bu anlattığım olaylar ilişkimizin birinci - ikinci aylarında yaşandı. Şu an ikinci yılımızdayız ve geçenlerde o kızdan mesaj geldi geçmişte yaşadıklarıyla ilgili. Meğer o zaman hissettiğim her şey doğruymuş. Tam da o zamanlar sevgililermiş. Cinsel birliktelikde yaşamışlar. Ama ben bunu şimdi öğrendim. Mesajı gördüğümü belli etmedim. Ama içim içimi yiyor ne yapmam lazım aradan yıllar geçmiş. Ben 33 yaşıma geldim artık bir ayrılığa daha gücüm yok . Ama yıkıldım. Ona o kadar güvenmiştimki sinir krizleri geçirecek kadar sarsıldım . Gözümdeki masumiyeti gitti en çok buna üzülüyorum. Öyle farklı bir yeri vardi ki bende. Düştüğü her an elinden tuttum gözünden bir damla yaş aksa benmki sel oldu.
Birde o kızın konusu açıldığında o öyle konuşuyorki "ben istesem onunla da olurdum . Ama ben abaza biri değilim. Benim peşimde çok koştu yüz vermedimvs vs " gözümün içine baka baka hem de 🥺
göz göre göre yalan söylemiş, ve sizinle oynamış Allah'a şükredin evlenmeden gerçek yüzünü göstermiş size, hemen ondan ayrılın, hayat o kadar güzel ki pes etmeyin daha çok gençsiniz kaybolan yılları dert etmeyin kendinize, sizin mutluluğunuz onları hüsrana uğratacaktır

Simdi 33 oldun da ne oldu..ee iyi o zaman her halta susun ..sizi aldatmis ..yani gercekten bunu hep yaziyorum bir mantikli aciklama yapan olmadi..aldatan hem de fiziken aldatan bir erkekle nasil bir hayat kurabilirsin..nasil bunu yok farkediyorsunuz

Nasıl yapabiliyorlar bunu ya hem de aynı iş yerinde 😵 bazı insanların aldatmak ruhunda var bence. İki kişiyi aynı yerde nasıl idare etmiş aklım almıyor 😒🤔
İş yerinde hoş olmaz belli etmeyelim dediğimiz için ikimizide rahat idare edebildi.

Ama içim içimi yiyor ne yapmam lazım aradan yıllar geçmiş
Aradan 2 yıl geçmiş abartmayın isterseniz.

Ne evlisiniz ne çocuğunuz var ne de yaşınız geç gayet hayatınıza bakabilirsiniz ama yok ben bahane arıyorum kendime derseniz orasını bilemem. Bu arada hiçbir suçunuz olmasa da aldatılabilirdiniz bunda sıkıntı yok ama bir şeyleri hep görmezden geldiğinizi de kendiniz yazmışsınız.

Ben kadınlar hisseder lafına hiç inanmıyorum kimsenin bir şey hissettiği yok. Genellemeleri de pek sevmem ama erkekler beceremiyor arkadan iş çevirmeyi. Kadınlar da fark etmemiş gibi yapıp sonradan ortaya çıkınca 'ben aslında hissetmiştim' moduna giriyorlar.

Her ne kadar az olsalar da aldatmayan erkekler de var. Lütfen kendi değerinizi bilin ve sizi hak eden kişilerle birlikte olun.

Simdi 33 oldun da ne oldu..ee iyi o zaman her halta susun ..sizi aldatmis ..yani gercekten bunu hep yaziyorum bir mantikli aciklama yapan olmadi..aldatan hem de fiziken aldatan bir erkekle nasil bir hayat kurabilirsin..nasil bunu yok farkediyorsunuz
Ben de sizin gibi düşünüyodum ama Yanlızlık o kadar ağır geliyorki artık. Evli arkadaşlarımla görüşememek (onlar pek çıkmıyorlar artık eşlerinden, çocuklardan dolayı) içim deli gibi anne olmak isterlen onların çbebeklerini sevmek herşey çok acı geliyor en azından diyorum bir umudum var

Ne evlisiniz ne çocuğunuz var ne de yaşınız geç gayet hayatınıza bakabilirsiniz ama yok ben bahane arıyorum kendime derseniz orasını bilemem. Bu arada hiçbir suçunuz olmasa da aldatılabilirdiniz bunda sıkıntı yok ama bir şeyleri hep görmezden geldiğinizi de kendiniz yazmışsınız.

Ben kadınlar hisseder lafına hiç inanmıyorum kimsenin bir şey hissettiği yok. Genellemeleri de pek sevmem ama erkekler beceremiyor arkadan iş çevirmeyi. Kadınlar da fark etmemiş gibi yapıp sonradan ortaya çıkınca 'ben aslında hissetmiştim' moduna giriyorlar.

Her ne kadar az olsalar da aldatmayan erkekler de var. Lütfen kendi değerinizi bilin ve sizi hak eden kişilerle birlikte olun.

Aynen kadınlar hisseder değil . İşaretler bangır bangır bağırdı da görmemek inanmamamk kolay geldi o zamanlar

Ben de sizin gibi düşünüyodum ama Yanlızlık o kadar ağır geliyorki artık. Evli arkadaşlarımla görüşememek (onlar pek çıkmıyorlar artık eşlerinden, çocuklardan dolayı) içim deli gibi anne olmak isterlen onların çbebeklerini sevmek herşey çok acı geliyor en azından diyorum bir umudum var
Aşırı duygusalsınız. Rasyonel olun. Sizi salak yerine koyan adamla çocuk yapmak mantıklı bir fikir değil.

33 olunca noluyor anlamadım ki... 2. Ayda ayrılacağın adamdan üzerine gitmeyip 2. Yılda ayrılacaksın yani ayrılmalısın yoksa 5. Yılda çocuğa da bakmıyor aldatıyor da boşanacağım diye konu mu açacaksın? Güven bir defa yıkıldı mı zor... Yalnızlık bir yalanı yaşamaktan kötü mü? Ki yalnızken mutlu olma hayalin olur bu adamla o da yok...

Aşırı duygusalsınız. Rasyonel olun. Sizi salak yerine koyan adamla çocuk yapmak mantıklı bir fikir değil.
Yaşınız kaç bilmiyorum da bir yaştan sonra hormonlar öyle bir ağır basıyorki mantık falan kalmıyor 🥺 eski ilişkilerimde böyle değildim öğrendiğim an yaktım geçtim dağıttım her şeyi şimdi aynı gücü bulamıyorum

Birde o kızın konusu açıldığında o öyle konuşuyorki "ben istesem onunla da olurdum . Ama ben abaza biri değilim. Benim peşimde çok koştu yüz vermedimvs vs " gözümün içine baka baka hem de 🥺 belki kınayacaksınız ama içim sürekli diyorki ilişkinizde hiç sıkıntı yok. hayatına giren herkes aldatıyor işte bundan ayrılsan farklısı mı gelecek hem de 33oldun 🥺
Ah canım benim.
Isyanını anlıyorum, haykırmışsın resmen.
Inan ki aldatmayan erkekler de var.
Içinde ki şüphe seni kemirecek, kendine saygın kalmayacak.
Yumurtalarını dondur istersen yaşım geçecek diye korkuyorsan.
Sonra da yeni insanlar tanı, bundan bin kat daha iyisi çıkacaktır.
Evlenmek için evlenme, yaşım geçti, ne bahtsızım deme.
Hayatını sen yönet. Bir başkasına bırakma.

Bak sana net söylüyorum.
33 yaşındasın. En güzel yaşların.
Hiçbirşeye geç kalmış değilsin. Hayatın yeni başlıyor hatta.
Bu adam gözünün içine baka baka yalan söylemiş.
Şimdi bunu yüzüne vur ve dön arkanı yoluna git.
Kendine olan saygını ve öz güvenini nasıl yükseltecek ve hayata ilişkilere bakışın nasıl değişecek sen bile şaşıracaksın.

İş yerinde uygun olmaz diye kimseye söylemedik.

Başlık farklı olsaydı bile şunu okuduğum an "kesin hayatında başkası var" derdim. Kız rahat rahat köfte bile getiriyormuş. Siz neden kabul ettiniz ki gizlemeyi? Bu şekilde sağlıklı bir ilişki yaşanmaz zaten.

"ben istesem onunla da olurdum . Ama ben abaza biri değilim. Benim peşimde çok koştu yüz vermedimvs vs "

Şu cümleleri kuran adam da ağır abazandır. Aksi mümkün değil. Aynı anda birkaç kişiyi idare edince çok talep gördüklerini ve abazan olmadıklarını sanıyorlar ama öyle olmasaydı aynı anda birkaç kişiyle görüşmezdi zaten. Bu tarz cümleler kuran adamlardan uzak durun.

Yaşınızda bir şey yok. Şu an evli, çocuklu olsaydınız ben yine boşanın derdim. Bekarsınız, ayrılın kurtulun. Siz ayrılmasanız bile sevgiliniz ayrılır büyük ihtimalle. O zaman daha çok üzülürsünüz.
Evlenme ihtimali için sürekli aldatılmayı kabul mu edeceksiniz?

Işin aslı zaten hemen güvenmek, aşık olmak değil.
Güveninizi zamanla kazanır insanlar, sevginizi de.
Böyle yaparsanız güven sorunu yaşamazsınız.

X