Kalıcı Makyaj Uygulamaları KAŞ VİTAMİN UYGULAMASI

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

sercee22

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2019
7
1
selam kızlar. kaş vitamini deneyimlerimizi bu başlık altında paylaşalım mı? ben bir güzellik salonunda kaş vitamini yaptırmaya başladım. ilk olarak ustura ile kaş çevresini alıyorlar. kremle o bölgeyi uyuşturup daha sonra dermapen cihazı ile uyarıyorlar kökleri. sonra da bir karışım sürüyorlar. vitamin olarak adlandırılmış belki içinde vitamin vardır ama ben daha çok çeşitli yağların karışımı gibi bi koku aldım. ilk 2 gün su değirmemek gerekiyor. tabi ilk gün de kızarıklık oluyor. şimdilik 2. seansı yaptırdım. toplam 6 seans sürecek. aranızda yaptırıp memnun kalan oldu mu?

Son düzenleme:
selam kızlar. kaş vitamini deneyimlerimizi bu başlık altında paylaşalım mı? ben bir güzellik salonunda kaş vitamini yaptırmaya başladım. ilk olarak ustura ile kaş çevresini alıyorlar. kremle o bölgeyi uyuşturup daha sonra dermapen cihazı ile uyarıyorlar kökleri. sonra da bir karışım sürüyorlar. vitamin olarak adlandırılmış belki içinde vitamin vardır ama ben daha çok çeşitli yapların karışımı gibi bi koku aldım. ilk 2 gün su değirmemek gerekiyor. tabi ilk gün de kızarıklık oluyor. şimdilik 2. seansı yaptırdım. toplam 6 seans sürecek. aranızda yaptırıp memnun kalan oldu mu?
Memnun kaldın mı ? 1 ay olmuş, merak ettim.

Ben yaptiriyorum. 5 aydir gidiyorum. 15 gunde bir ya da ayda 1 gidiyorum. Bütün küsen kaşlarım geri çıktı. Öncesinde de Microblading işlemini sildirmiş olmama ragmen.

Memnun kaldın mı ? 1 ay olmuş, merak ettim.

6 seanslık paket aldım. 3 seansa gittim şimdilik. bence fark var. inanılmaz bir gürleşme değil(belki de benim kaş yapımdan dolayıdır) ama gerçekten küsen kaşlar geri çıktı boşluklar da kısmen doldu. yani kaş kendini toparlamış oluyor bunu fark ettim. ben şimdilik memnunum diğer 3 seansı da yaptırdıktan sonra buraya yazmaya çalışırım :)

6 seanslık paket aldım. 3 seansa gittim şimdilik. bence fark var. inanılmaz bir gürleşme değil(belki de benim kaş yapımdan dolayıdır) ama gerçekten küsen kaşlar geri çıktı boşluklar da kısmen doldu. yani kaş kendini toparlamış oluyor bunu fark ettim. ben şimdilik memnunum diğer 3 seansı da yaptırdıktan sonra buraya yazmaya çalışırım :)
Merhaba, acaba seanslarınız bitti mi, kaşlarınız ne durumda, memnun musunuz, son durum nedir öğrenebilir miyim?

Merhaba, konu ile ilgili güncel yorum ve tavsiyelerinizi paylaşabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler. sercee22 sercee22 F FB_NN

merhaba,
kaşlarım uzamaya devam ediyor. hala kaş vitamini yapıyorum kendim ama. yaptırmaya gitmiyorum.
arada bir ustura vuruyorum yeni çıkan kıllara daha gür çıksın diye. sonrasında yine vazelin, sarımsak, badem yağı, hindistan yağı sürüyorum. bunları neredeyse her aksam eve gidince yapıyorum. üşenmiyorum da. alıştım sanırım. rutin bir işlem geliyor. yatarken de vazelin sürüp yatıyorum. inanılmaz faydasını gördüm. herkesin evde bile yapabileceği bir işlem bu.

merhaba,
kaşlarım uzamaya devam ediyor. hala kaş vitamini yapıyorum kendim ama. yaptırmaya gitmiyorum.
arada bir ustura vuruyorum yeni çıkan kıllara daha gür çıksın diye. sonrasında yine vazelin, sarımsak, badem yağı, hindistan yağı sürüyorum. bunları neredeyse her aksam eve gidince yapıyorum. üşenmiyorum da. alıştım sanırım. rutin bir işlem geliyor. yatarken de vazelin sürüp yatıyorum. inanılmaz faydasını gördüm. herkesin evde bile yapabileceği bir işlem bu.
Bilgi için çok teşekkür ederim 🌺

selam kızlar. kaş vitamini deneyimlerimizi bu başlık altında paylaşalım mı? ben bir güzellik salonunda kaş vitamini yaptırmaya başladım. ilk olarak ustura ile kaş çevresini alıyorlar. kremle o bölgeyi uyuşturup daha sonra dermapen cihazı ile uyarıyorlar kökleri. sonra da bir karışım sürüyorlar. vitamin olarak adlandırılmış belki içinde vitamin vardır ama ben daha çok çeşitli yağların karışımı gibi bi koku aldım. ilk 2 gün su değirmemek gerekiyor. tabi ilk gün de kızarıklık oluyor. şimdilik 2. seansı yaptırdım. toplam 6 seans sürecek. aranızda yaptırıp memnun kalan oldu mu?
Dermapen yada dermaroller kaç mm iğneleri vardı bilginiz varmı bende internetten sipariş vermeyi dusunuyorumda

X