Kaset testim silik bakar mısınızz çok heyecanlıyım

gamze2834

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2024
212
153
27
Kızzlarııımmm adetime 4 gün var, sabah kaset test yaptım silik çıktı inanamadım 1 saat sonra tekrarladım yine böyle çıktı. Koşarak sağlık ocağına gittim yarın çıkar dediler. Yaaa ne diyorsunuz sizce kesin pozitif midir çookkk heyecanlıyımmmm, tek belirtim göğüs ağrısı ama o reglde de oluyor

Eklentiler

• IMG_1686.png
    619 KB · Görüntüleme: 153
Tebrik ederiim

bende 4 gün kala bu şekilde öğrenmiştim :) hayırlı olsun sağlıkla devam etsin inşallahh

Evet pozitif görünüyor sağlıkla kucaginizada alırsınız inşallah değer 170 lerde veya daha yüksek cikabilir

Yaaaa şu sözü şuan ilk sizden duydum inşallah kanda da çıkar ağlayarak yazıyorum
2 testinde yanılacağını düşünmüyorum bence pozitif çıkacak. Sağlıkla devam edip kucağınıza almak nasip olsun tüm gözyaşlarınız mutluluktan olsun

Evet pozitif görünüyor sağlıkla kucaginizada alırsınız inşallah değer 170 lerde veya daha yüksek cikabilir
Kaç aydır deniyorduk yaaa eşimle paylaşmalı mıyım yoksa kan değerini kesin görmeli miyim bilemedim aşırı heyecanlıyım içim içime sığmıyor

Tebrik ederim. Rabbim sağlıkla ilerletmeyi ve kucağınıza almayı nasip etsin ki bencede var Eşinize değer çıktıktan sonra söyleyin bence

Tebrikler çok sevindi ilk belirtileriniz nelerdi acaba benimde 7 gün var adetime şişlik hissediyorım regl olacak gibi akıntım var ve sancılanma oluyor kasıklarımda
Bu ay ovulasyon testi kullandım, çatlama gününü değerlendirdik. Tam 11 gün geçti bugün silik çıktı tek belirtim göğüslerde hassasiyet karıcalanma, inanki başka belirti yok bu reglde de oluyordu

Testimin sonucu 31 çıktı yani pozitif ama reglye 4 gün kala verdiğim için sanırım çok küçük

Benim de reglime 4-5 gün var. 9 mart yumurtlama günümdü. Bu sabah clearblue erken gebelik testi yaptım silik çizgi bile çıkmadı sizce pozitife döner mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…