Kaset testim silik bakar mısınızz çok heyecanlıyım

gamze2834

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2024
183
119
27
Kızzlarııımmm adetime 4 gün var, sabah kaset test yaptım silik çıktı inanamadım 1 saat sonra tekrarladım yine böyle çıktı. Koşarak sağlık ocağına gittim yarın çıkar dediler. Yaaa ne diyorsunuz sizce kesin pozitif midir çookkk heyecanlıyımmmm, tek belirtim göğüs ağrısı ama o reglde de oluyor

Eklentiler

• IMG_1686.png
    IMG_1686.png
    619 KB · Görüntüleme: 152
Kızzlarııımmm adetime 4 gün var, sabah kaset test yaptım silik çıktı inanamadım 1 saat sonra tekrarladım yine böyle çıktı. Koşarak sağlık ocağına gittim yarın çıkar dediler. Yaaa ne diyorsunuz sizce kesin pozitif midir çookkk heyecanlıyımmmm, tek belirtim göğüs ağrısı ama o reglde de oluyor
Tebrik ederiim 🤰🏼❤️

bende 4 gün kala bu şekilde öğrenmiştim :) hayırlı olsun sağlıkla devam etsin inşallahh

Evet pozitif görünüyor sağlıkla kucaginizada alırsınız inşallah değer 170 lerde veya daha yüksek cikabilir❤️

Yaaaa şu sözü şuan ilk sizden duydum inşallah kanda da çıkar ağlayarak yazıyorum :KK16:
2 testinde yanılacağını düşünmüyorum bence pozitif çıkacak. Sağlıkla devam edip kucağınıza almak nasip olsun tüm gözyaşlarınız mutluluktan olsun ☺️

Evet pozitif görünüyor sağlıkla kucaginizada alırsınız inşallah değer 170 lerde veya daha yüksek cikabilir❤️
Kaç aydır deniyorduk yaaa eşimle paylaşmalı mıyım yoksa kan değerini kesin görmeli miyim bilemedim aşırı heyecanlıyım içim içime sığmıyor 💜💜

Tebrik ederim. Rabbim sağlıkla ilerletmeyi ve kucağınıza almayı nasip etsin ki bencede var♥️🥰 Eşinize değer çıktıktan sonra söyleyin bence

Tebrikler çok sevindi ilk belirtileriniz nelerdi acaba 😄 benimde 7 gün var adetime şişlik hissediyorım regl olacak gibi akıntım var ve sancılanma oluyor kasıklarımda
Bu ay ovulasyon testi kullandım, çatlama gününü değerlendirdik. Tam 11 gün geçti bugün silik çıktı 🥰 tek belirtim göğüslerde hassasiyet karıcalanma, inanki başka belirti yok 🥲 bu reglde de oluyordu

Testimin sonucu 31 çıktı yani pozitif ama reglye 4 gün kala verdiğim için sanırım çok küçük 🥲

Benim de reglime 4-5 gün var. 9 mart yumurtlama günümdü. Bu sabah clearblue erken gebelik testi yaptım silik çizgi bile çıkmadı :KK43: sizce pozitife döner mi?

X