Aşılama Kasım 2021 aşılama/ tüp bebek planlayanlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Başka olay dediğiniz nedir merak ettim. Belki de yazmış olabilirsin hatırlayamadım kusura bakma
diyetisyenle beraber bir deneme sürecine girdim, bir tanıdığım o şekilde hamile kaldı burda, o da tanıdığının o şekilde hamile kaldığını öğrenmiş, diyetisyen doktor gebe kalmaya çalışanlara yardımcı oluyor, genel kan tahlili istedi, prolaktinim yüksek, genel kan tahlilinde bir takım hormonlar düşük gibi şeyler var, şimdi verdiği takviyelerle ve sıkı bir diyetle bir kaç ay kendim deneyeceğim, ovülasyon testi de aldım, adet bitmesini bekliyorum, her hafta çağırıyor doktor, biraz bu şekilde gidip olmaz ise tüp olayına geçeceğim

diyetisyenle beraber bir deneme sürecine girdim, bir tanıdığım o şekilde hamile kaldı burda, o da tanıdığının o şekilde hamile kaldığını öğrenmiş, diyetisyen doktor gebe kalmaya çalışanlara yardımcı oluyor, genel kan tahlili istedi, prolaktinim yüksek, genel kan tahlilinde bir takım hormonlar düşük gibi şeyler var, şimdi verdiği takviyelerle ve sıkı bir diyetle bir kaç ay kendim deneyeceğim, ovülasyon testi de aldım, adet bitmesini bekliyorum, her hafta çağırıyor doktor, biraz bu şekilde gidip olmaz ise tüp olayına geçeceğim
İnşallah işe yarar. Diyete başlayıp hamile kalan birkaç kişi ben de duydum. İnşallah sizin de güzel haberleriniz olur 😊

Merhaba. sağlıklı beslenme haricinde, gebelik için diyetisyenin önerdiği gıdalar, takviyeler nelerdir?

günaydın herkese, ses çıkmıyor artık burdan, herkesin nasıl gidiyor
Selam kızlar ara ara takip ediyorum buraya yazmasam da 😉 her ay olduğu gibi bu ayda umut var . Şubat in sonu gibi tüp bebek e basliycaz allah izin verirse sizde ne var ne yok nasılsınız

Selam kızlar ara ara takip ediyorum buraya yazmasam da 😉 her ay olduğu gibi bu ayda umut var . Şubat in sonu gibi tüp bebek e basliycaz allah izin verirse sizde ne var ne yok nasılsınız
Her ay umutluyuz elbette ama ben biraz olmayacağına inanmış durumdayım sanırım. Ruhen bi çöküntüye geçmek üzereyim. Dualar var elimizde çok şükür. Rabbim hepimize nasip etsin 🤲🏻

Kızlar bende doktorumla konuştum adet olunca tüp bebeğe başlıcaz inşallah.onun süreci nasıl ilerliyor çok bilmiyorum ama aşılamada olduğu gibi 1 ay içerisinde olup bitemeyebiliyor sanırım.herkesin durumuna göre değişiyor.fiyatlar ne durumda o konuda da hiçbir fikrim yok inşallah uçmamıştır.tüp bebek tedavisi başlayınca tekrar yazarım sizi de bilgilendiririm

Doktor tüp bebekte ihtimal yüzde 50 dedi.bunu duyunca umutlandım.onda da yumurtalar toplansa döllense bile beşinci güne gitmesi lazım sanırım transfer için.internete Biraz baktım kiminde 5.gün kiminde 3.gün transfer yapılmış neye göre değişiyor bilmiyorum.yani onda da yumurta olsa bile yaşayıp yaşamayacağı belli değil yine belirsiz süreçler beni bekler

X