Kasım-Aralık 2020 Transfer Olacaklar

:KK70: sen de benim kafadansin. benim dr da hepsi para tuzagi, arastirmalara gore onlarin yarari olmadigi ispatlandi diyor... cizik atma nedir? onuda arastiram :p
😂 rahme çizik atıyorlar canım, tutunmayı kolaylaştırıyormuş, sanırım rahim o çizikten dolayı savunmaya geçip embriyoyu alıyormuş hemen içeri. araştır ama doktorun gerek yok deyince hevesin kursağında kalmasın sonra 😬

😂 rahme çizik atıyorlar canım, tutunmayı kolaylaştırıyormuş, sanırım rahim o çizikten dolayı savunmaya geçip embriyoyu alıyormuş hemen içeri. araştır ama doktorun gerek yok deyince hevesin kursağında kalmasın sonra 😬
tedavi oncesi rahimden kucuk bir kist aldirdim. negatiften sonra gorusmeye gittigimizde, operasyon sonrasinda rahimde olusan cizik vb birsey varmi diye bakicaz dedi. benim dr cizik atmayi degil cizik varsa tamir etmeyi dusunuyor 😂 😂

6. Gün benim bembeyaz çıkmıştı 7. Gün belirdi silik çizgi. Ama kan önemli bunu bilir bunu söylerim erken sevindim de ne oldu istersen kanı bekle arkadaşım
Hesaplarken transfer gunu de sayiliyormu eger sayiliyorsa benimde bu günle 9. Gün oluyor. Ilk zamanlar belirtim yoktu gogus disinda. Suan gogus hala devam e'diyor ama iki gundr arada bi belime fln sızlama geliyor agriyo gibi sanki adet olcm gibi. Bide bugun ara ara karnm agririr gibi oldu niye blmiyrm. Cuma gunu test yapicm. Benm 4. Gun transferi olmustu. Acaba yarin falan test yapsam cikarmiki cok merk ettim zor tutuyorm kendimi

Onuda deneyecem ama avakado işkence gibi bana 🤣 bazıları çerez gibi tuketiyorlar sade sade onlara hayretle bakan bir ben😊
avakado yemek icin neden ugrasiyorsun? tedaviye faydasi mi varmis :KK57: ben herturlu tuketiyorum ama annem sevmez. kemoterapi tedavisi gorurken yemesi icin tatlisini yapiyordum. o sekilde puding gibi tuketiyordu. yemen gerekiyorsa o sekilde yemeyen de yiyor :KK66:

Kizlar günaydın Bugun büyük gün birazdan kan tahliline gideceğim de ayaga kalktığımda adet sancısı hissediyorum şiddetli bunu yaşayan oldu mu aranızda sonuc pozitif gelirse biraz daha mi rapor almalıyım diye düşündürüyor ?
Benim de ağrı vardı canım bazen hafif bazen şiddetliydi,dün kan verdim hatta hafif lekelenme de vardı , çok şükür pozitif, inşallah seninde öyledir:)

Benim de ağrı vardı canım bazen hafif bazen şiddetliydi,dün kan verdim hatta hafif lekelenme de vardı , çok şükür pozitif, inşallah seninde öyledir:)
Yaaa hadi inşallah 🥰🤲 Ayaga kalkinca oluyor ya korkuyorum yatarkende olsa korkmayacagim ama Benim transferin ertesi günü oldu sadece kahverengi leke baska bisey yok şimdilik Neyse bakalım kopacak dananın kuyruğu 🤭👍♥️

Canim benim gecen ay oldu transferim ve negatif..Ben cok dikkat ettim yattım is yapmadım..ocakta gene tedavi olucam kısmetse.. ozaman hic yatmayacağım..yatmakla is yapmakla ilgisi yok bence
2 pozitifim oldu ne kadar rahat olursan o kadar iyi oluyor benim edindiğim tecrübe. Rabbim daha fazla aratmadan nasip etsin sağlıkla

Evet tedavi oldum pgt ye gitti iki ay dinlendim şimdi 3-4 güne transfer olucak 16 embiriyom var🙏.. İsteyen herkese nasip olsun inşallah
Ay masallah 😍 dondurulmuş transfer daha kolay ücretleri de daha uygun. Allah bu sefer nasip etsin ileriyi düşünmeye gerek kalmasin inşallah 🤗

Günaydın 🌸
Bana doktorum bir vitamin vermişti mutlaka kullan dedi bundan kullanan varmı? Yumrta ve embiryo kalitesini çok etkiliyor dedi

Eklentiler

• D126D360-C0A8-4234-BBFA-B0B39E4825B8.jpeg
    D126D360-C0A8-4234-BBFA-B0B39E4825B8.jpeg
    106,8 KB · Görüntüleme: 17
  • image.jpg
    image.jpg
    125,2 KB · Görüntüleme: 15
Selam kızlar bir konuda danışmam gerekiyor. Yakın zamandabaile hekimliği değişikliğim oldu. Şuan ki aile hekimim pratisyen hekim olduğu icin transfer sonrasi kullanacağım progestan ve kan sulandiricilari sgk dan alamıyorum uzman doktor olmadıkları için. Transfer surecindeyim devlet hastanesinden randevuda bulmak zor ve korkuyorum koronadan. Bana akıl verin ne yapmalıyım bu durumda para ile alacak güçte değilim.

X