Kasım-Aralık 2020 Transfer Olacaklar

kofi

🎈
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2020
3.583
5.522
Foto eklemeye çalıştım olmadı nasıl yapılıyor? 5ten büyük değer için yüksek düzey(pkos) yazıyor. Ben de polikistiğim zaten
Hmm tamam canım ondan 7. Sorucaktım sen yazmayınca sormak istemedim. Pko da oluyor öyle. Zaten o hastalığın iyi yanı da bu 🤭

Rabbimnasip6103

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2020
1.700
2.372
28
Kız senin 5 dondurulmuş vardı. Ne kadar ödedin? Biz daha ödeme yapmadık istemediler dondurma ücretini.
Bende daha odeme yapmadim canim transfer gunu aliyorlarmis diger dondurulacaklari😊

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-08-2021

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 204 gün kaldı.

Bebeğinizin kafatasında kemikleşme merkezi meydana gelir. Bebeğinizin uzun kemikleri gelişmeye devam ediyor. Artık bebeğinizin kemikleri ve kasları daha hızlı büyüyor. Bebeğinizin gelişmekte olan vücudu yeni doğmuş bir bebek oranlarına yaklaşmaya başlıyor. Anneler artık bazı hamile kıyafetlerini giymeye başlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

UkaderU

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2020
1.061
1.190
30

ayguldiyebiri

Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2020
595
822
41
Teşekkür ederim ,dondurulmuşumuz yok ..sıfırdan başlayacağız umarım bundan sonraki tedavimiz olumlu olur tek umudum bu🙏😢 çok uzgunum
Canım hayırlısı olsun, moral bozmak yok. Ben son tüp bebekte B12 plus kullandım. Zararı yok sende diğer operasyonda kullan istersen.

Derenkaraca

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2019
245
134
Evet foliküllerin içi boş sıvı oluyormuş formda da okudum zaten birr çok kişide
Bende de oldu canım ilk tedavimde 9yumurta vardı ve hepsinin içi boş çıktı ikinci tedavimde 6yumurta 2si boş çıktı hatta bana genetik test yapıldı ama normal çıktı olabiliyormuş böyle amh düşüklüğünden kaynaklanıyor sanırım

Ahsen555

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2019
5.187
5.329
25
Bende de oldu canım ilk tedavimde 9yumurta vardı ve hepsinin içi boş çıktı ikinci tedavimde 6yumurta 2si boş çıktı hatta bana genetik test yapıldı ama normal çıktı olabiliyormuş böyle amh düşüklüğünden kaynaklanıyor sanırım
Evet canım olablir benım amh 1. 42 yaş 24 düşük yani yaşıma göre ama mesela annem 52 yaşında hala regli oluyor yani ailede hiç erken menopoz hikayesi duymadım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-08-2021

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 194 gün kaldı.

Bebeğinizin bağırsakları artık karın bölgesinde. Bebeğinizin cildi artık pembe ve hasas bir durum almıştır. Geçen 2 ayda olduğu gibi kendinizi normalden daha yorgun hissetmeye devam edeceksiniz. Vücudunuzu dinleyerek, ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda dinlenebilmek için programınızda ayarlamalar yapın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 42 Kg. ile 56 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 150 cm. Başlangıç Kilom :81 Kg. Şimdiki Kilom :77 Kg.

Derenkaraca

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2019
245
134
Evet canım olablir benım amh 1. 42 yaş 24 düşük yani yaşıma göre ama mesela annem 52 yaşında hala regli oluyor yani ailede hiç erken menopoz hikayesi duymadım
Benim yaş 28 amh 1.54 dediğin gibi bende anneme sordum bizim ailede de yok
O boş yumurta çıkması beni psikolojik olarak çok yıprattı yeni tedaviye başlamaya korktum opu günü o kadar emindim ki yine doktor çıkacak ve hiç yumurta toplayamadık diyecek diye düşündüm çok şükür bir daha yaşamadım en azında az da olsa dolu çıktı

Ahsen555

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2019
5.187
5.329
25
Benim yaş 28 amh 1.54 dediğin gibi bende anneme sordum bizim ailede de yok
O boş yumurta çıkması beni psikolojik olarak çok yıprattı yeni tedaviye başlamaya korktum opu günü o kadar emindim ki yine doktor çıkacak ve hiç yumurta toplayamadık diyecek diye düşündüm çok şükür bir daha yaşamadım en azında az da olsa dolu çıktı
Transfer ne zaman canım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-08-2021

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 194 gün kaldı.

Bebeğinizin bağırsakları artık karın bölgesinde. Bebeğinizin cildi artık pembe ve hasas bir durum almıştır. Geçen 2 ayda olduğu gibi kendinizi normalden daha yorgun hissetmeye devam edeceksiniz. Vücudunuzu dinleyerek, ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda dinlenebilmek için programınızda ayarlamalar yapın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 42 Kg. ile 56 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 150 cm. Başlangıç Kilom :81 Kg. Şimdiki Kilom :77 Kg.