Gebeliğe Hazırlık Kasım - Aralık Hamişlik Planlayanlar Buyrun 🤗🌹🤰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet biliyorum canım Amin inşAllah tabi öyle benim yapmadığım kalmadı bi ay yüklendim ondada gebe kaldım ama kaybettim maleseff Rabbim kmseye yaşatmasın.. neyse bir araştırayım sen nasıl kullandın ?

Evet biliyorum canım Amin inşAllah tabi öyle benim yapmadığım kalmadı bi ay yüklendim ondada gebe kaldım ama kaybettim maleseff Rabbim kmseye yaşatmasın.. neyse bir araştırayım sen nasıl kullandın ?
Ben geceden sürahiye su dolduruyon ağzına kadar bir top bitkiyi içine atıyorsun
Sabah akşam olmak şartıyla günde 2 bardak içiyorsun
Eşime de içirmiştim ama eşimin değerleri benden iyi valla ama yine de içirdim
Bitti yine yaptım sabah akşam içtim
Ama rahim filmi çekildim tüplerimin ikiside açık sıkıntı yok hormonlarımda çok iyi
Artık rabbime kalmış gerisi

Merhaba,
BAT.10.11.2020
6.gebelik
Folik asit kullanımı,ecopirin,beslenmeme dikkat ediyorum.
3 yıl 3aylik evliyim.
Gebeliği zorlaştıran bir durum yok şuan.
Yumurtama dönemine yakın yaş ve kuru incir yedim.
Birde önemli bir bilgi daha paylaşmak istiyorum.Herkes 14.günde yumurtlamıyor.Regli dönemimizin süresi,stres ,beslenme ,çevresel faktörler yumurtlama döneminin seyrinin değişmesine sebep olabiliyor.

Hoşgeldin canım.. tabiki ekliyorum hemen Rabbim gönlüne göre versin inşAllah.
Dr. Gittnzmi ?
Hoşbuldummm , daha yeni denemeye başladığımız için gitmedim doktora
Merhaba , bilgilendirme için teşekkürler. Evet ilacın kullanım talimatında da kutu bitmeden bırakmayın yazıyor ama ben burakıverdim daha 15 gün varken Doktora gideyim en iyisi ben. Bir şey soracağım folik asit doktorun mu yazdığı bir şey yoksa eczaneden alınabiliniyormu direk ?

Doğum kontrol hapını düzensiz kullanınca da adet düzensizliği yapabiliyor.Ama belki sende bunların hiç biri olmayacak.Doktora gitmekle doğru karar almışsın.Benim enzim bozukluğu olduğu ve B12 eksik olduğu için folattto kullanıyorum.Doktora gidecekseniz doktorunuzun önerdiği folik asit kullanmanız daha doğru olur.

Ayy bat tarihimiz aynı hadi inşallah kuzum ve bat tarihim benim doğum günüm inşallah gebelik olurda doğum günümde herkese bu müjdeyi vermeyi nasip eder rabbim

Düzeltme;
Folattto kullanıyorum.eczaneden recetesiz de alabilirsiniz.Ben ilk gebeliğimde folic 1 kullanmıştım.

Koyde oldugumuz için gidemiyoruz çarsamva gidicem kan vermeye adetım 7 gun geçikti gebelik testim hep cift çizgi son adet tarıhım 20 Eylül

Merhaba kizlar ben 27 yaşındayım 1 aydır bebek istiyorum doktor kontrolünde prolaktin yüksek çıktı şimdi ilaç kullanıyorum inşallah bu ay olur hamilelik

İnşallah hamileyimmm yazınıda görmek nasip olur tatlım

Hoşgeldin canım.. Rabbim gönlüne göre versin inşAllah Rabbim bida kmseye yaşatmasın 2 düşük sebebi ne araştırdın mı ? Adetlerin neden düzensiz ?
Adetlerim olduğum ilk günden beri düzensiz maalesef.düşüklerimden dolayı genetiğe gittik pıhtılaşma çıktı tam bi yıl oldu düşüğün üstünden bakalım nasipte varsa olur inş

Canım hemen bırak ilacı madem hamilelik istiyorsun ben de bat ne diyordum anlayamıyorum ama sonra keşfettim beklenen adet tarihi inşallah en kısa zamanda bebeğin olur

Pıhtılaşma ne demek canım neden oluyormuş önceden bilmek mümkün mü pıhtılaşma var mı yok mu
Genetik bi sıkıntı canım tekrarlayan düşüklerde bakılıyor benim iki kaybım oldu genetik bölümğne yönlendirdiler.ve pıhtılaşma çıktı gebelik olursa iğne ve ilaç kullanacam

Ayy bat tarihimiz aynı hadi inşallah kuzum ve bat tarihim benim doğum günüm inşallah gebelik olurda doğum günümde herkese bu müjdeyi vermeyi nasip eder rabbim
Insallah yeni yaşına bebeğinle girersin ama benim bu aydan umudum kalmadi pek..hala ovu testinde pik göremedim. Ilk kez boyle oluyo. Fazla stres yaptim sanırım .nasip

Insallah yeni yaşına bebeğinle girersin ama benim bu aydan umudum kalmadi pek..hala ovu testinde pik göremedim. Ilk kez boyle oluyo. Fazla stres yaptim sanırım .nasip
Testlerle kendinizi boşuna strese sokmayın arkadaşlar.Akışına bırakıp gün aşırı cinsel birliktelik,sağlıklı beslenme, yürüyüş yapmak çok iyi gelecektir.Eğer sağlık probleminiz varsa doktorunuzun verdiği ilaçları düzenli kullanırsaniz daha kolay hamile kalabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…