Aşılama Kasım ayı aşılama yaptıranlar ve pozitif sonuç alanlar buraya 🥰

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
20 Kasımda 3. aşılamamız oldu; ilk ikisi klomen + Ovitrelle, üçüncüsü ise fostimon+ Ovitrelle ve maalesef 3 Aralıkta tam da adet takvimime uyan tarihte adet oldum 😔 Bu gerçekten çok üzücü bi durum. Her seferinde adetle sonuçlanan bir siklus (sevgili doktorlarımızın deyişiyle).
Ben ve eşimde bir sorun yok, aşılamaya zaman mı kaybettik bilmiyorum..
Şimdi tekrar Fostimon başladık aşılama için

Merhaba canım öncelikle aşılaman negatifle sonuçlandığı için üzüldüm ama bazen aşılama büyük bir zaman kaybı olabiliyor biliyosunki aşılamada hamile kalma şansımız %25 tüp bebekte oran daha yüksek

Merhaba canım öncelikle aşılaman negatifle sonuçlandığı için üzüldüm ama bazen aşılama büyük bir zaman kaybı olabiliyor biliyosunki aşılamada hamile kalma şansımız %25 tüp bebekte oran daha yüksek
Sanırım öyle..
Yaş durumu da endişe veriyo, 36 yaşındayım.
Raporlu tüp bebek tedavisi için de 3 yıllık evlilik şartı varmış.
Ve biz 1,5 yıllık evliyiz
Ücretli yaptırmamız gerekecek sanırım

Sanırım öyle..
Evet raporlu olabilmesi için bazı şartlar var malesef ama eğer maddi durumunuz el veriyorsa beklemeden yaptırın yanlış anlamayın tüp bebekte yaş faktörü çok önemli biliyorsunuz ama inşallah hiç tüp bebeğe falan gerek kalmadan hamile kalırsınız Rabbim bu yolda hepimizin yardımcısı olsun

Sanırım öyle..
Merhaba doktor mu önerdi 4.aşılamayı acaba normalde olumsuz 3 aşıalamadan sonra tüp bebeğe geciliyor sanırım
Sanırım öyle..

Evet raporlu olabilmesi için bazı şartlar var malesef ama eğer maddi durumunuz el veriyorsa beklemeden yaptırın yanlış anlamayın tüp bebekte yaş faktörü çok önemli biliyorsunuz ama inşallah hiç tüp bebeğe falan gerek kalmadan hamile kalırsınız Rabbim bu yolda hepimizin yardımcısı olsun
Evet öyle, Allah hepimizin yardımcısı olsun ve kolaylıkla hayırlı evlatlar nasip etsin inşaallah

Inşallah Rabbim emeklerinizin karşılığını verir.
Aşılamayla ve doğal yolla gebelik elde etme yüzdeleri aynı. Ben aşılama tedavimden zaten umutlu değildim o yüzden bir kez denedim sadece. O da olmadı zaten.
Inşallah sizler pozitif sonuç alırsınız daha fazla yıpranmadan 🤗

Inşallah Rabbim emeklerinizin karşılığını verir.
Aşılamayla ve doğal yolla gebelik elde etme yüzdeleri aynı. Ben aşılama tedavimden zaten umutlu değildim o yüzden bir kez denedim sadece. O da olmadı zaten.
Inşallah sizler pozitif sonuç alırsınız daha fazla yıpranmadan 🤗
İnşallah bundan sonuç alamazsak tüp bebek geçecez benim amh değerim düşük çünkü

X