Kasım ayını birlikte bekleyelim. (Tüp bebek transferi 2021)

Canım
3 tane hastane çıkışı. 1 tanesi 10 lu 2 tanesi 5 Li
10 tane bebek bezi.
emzik biberon süt sağma makinesi ateş ölçer ( bunu miye koydum zaten hastane bilmiyorum ama koydum😅)
1 takım tulum
3 tane ayrıyetten çıtçıt zıbın
2 takım pijama
2 tane müslin. Bahtaniye
1 tane pazen bahtaniye
1 tane kalın nohut bahtaniye.
5 6 tane ağız mendili
ıslak mendil
pişik kremi
alt açma bezi
aklıma gelenler bunlar bebek için
kendim için
iki tane alt üst pijama 1 gecelik 1 sabahlık
hasta bezi
göğüs pedi
göğüs ucu kremi
terlik
şimdilik bunları koydum fakar valizin ağzı açık aklıma geldikçe koyuyorum biz kendi özel arabamızla gideceğimiz için aklıma gelem şeyleri fazla fazla koydum
Pek mama tercihi değil annelerimiz ama süt problemi yaşamamak adına ek olarak mamada koyuyorlar bir yerden okumuştum ne olur ne olmaz adına gerçi hastahanede veriyorlarmış ama ben yinede belirtmek istedim

Evet arkadaşlar 2. Bebekte benden 28 hafta işe erken doğum yaptım, suyum gelmesi ile acil sezaryene alındım
Bütün damarlarım çekildi gibi hissettim şuan İnan göğüslerim sızladı 🥺 noldu nasıl oldu iğne filan yapılmışmıydı ciğer geliştirici yada onada mı fırsat kalmadı sen nasılsın bebiş nasıl şimdi. nezaman doğdu erkenci kuş. çok soru sordum ya iyisinizdir inşallah 🤲🏻

Bütün damarlarım çekildi gibi hissettim şuan İnan göğüslerim sızladı 🥺 noldu nasıl oldu iğne filan yapılmışmıydı ciğer geliştirici yada onada mı fırsat kalmadı sen nasılsın bebiş nasıl şimdi. nezaman doğdu erkenci kuş. çok soru sordum ya iyisinizdir inşallah 🤲🏻
Ciğer geliştiriciye zaman yetmedi, benim tansiyon 15 çıktı gecesi suyum geldi, bebek hakkında hala pek bilgim yok de vizitteymiş, bende anestesiziliyim hala açılmadı ayaklarım,

Evet arkadaşlar 2. Bebekte benden 28 hafta işe erken doğum yaptım, suyum gelmesi ile acil sezaryene alındım
Canım geçmiş olsun öncelikle rabbim tez vakitte kucağına almayı nasip etsin bebeğin durumuda senin durumunda inşllah çabuk toparlarsınız canım kilosu iyiyse sorun yaşamazsın. Çabuk toparlanır

gokkusaginadusenbukalemun gokkusaginadusenbukalemun perinatalog Ali Ekiz'e ikinci kontrol için gittin mi canım her ne kadar Ağustos annelerini takip etsemde ben temmuz annesi olacağım bu gidişle 😂😂 o yüzden arada temmuz annelerini okuyorum yazdiysan da görmemiş olabilirim merak ettim sizi 🥰
Haftaya gideceğim canım. Çok heyecanlıyım. İnşallah bir sorun görmez.

Sırf bu endişeleri yaşamayayım diye nifty yaptırmıştım ama işte kısmet. Sağlıkla doğsun bebeklerimiz inşallah. ☺️🙏

Muayeneden sonra yazarım ben sana. 😘

28. Hafta çok erken değil canım. İnşallah bebeğin de sen de toparlanırsınız. Sağlıkla kucağına alacaksın inşallah. 🙏🥰

Haftaya gideceğim canım. Çok heyecanlıyım. İnşallah bir sorun görmez.

Sırf bu endişeleri yaşamayayım diye nifty yaptırmıştım ama işte kısmet. Sağlıkla doğsun bebeklerimiz inşallah. ☺️🙏

Muayeneden sonra yazarım ben sana. 😘
Allah'ın izniyle inşallah herşey yolunda olacak dua ediyorum sana canım 🤲🥰🥰
Sağlıkla gelecek bu bıdıklar ❤️
Sadece bizleri şimdiden biraz fazla telaslandiriyorlar olsun sağlıkla gelsinler anne olmak hem zor hem aşırı güzel🥰❤️
Ben de heyecanla güzel haberlerini bekliyorum canım 🥰🤲🤲

Ciğer geliştiriciye zaman yetmedi, benim tansiyon 15 çıktı gecesi suyum geldi, bebek hakkında hala pek bilgim yok de vizitteymiş, bende anestesiziliyim hala açılmadı ayaklarım,
İnşallah sütün gelir bol bol şifa olsun bebişe. Benim tansiyonda sıkıntılıydı doğumdan önce. Şimdide hala geçmedi hipertansiyon. Kaç kilo doğdu ? İnşallah çabucak ayrılır solunum cihazından bi sıkıntısıda olmaz. Bizi habersiz bırakma

Ayy çok güzel inşallah güzel haberler verirsin herşey yolunda gitsin evine erken dönsün minnak kız 😀🥰🥰
Amin canım inşallah😍🤲🏻 Bugünde genel durumu iyi beyin sıvısındaki enfeksiyon geçmiş ciğerler için ilaca başladılar çarşamba cihazdan ayırmayı denicekler en büyük sıkıntımız o çarşamba ayrılmazsa eğer kronik akciğer hastalığına döncek 🤦🏻‍♀️

Amin canım inşallah😍🤲🏻 Bugünde genel durumu iyi beyin sıvısındaki enfeksiyon geçmiş ciğerler için ilaca başladılar çarşamba cihazdan ayırmayı denicekler en büyük sıkıntımız o çarşamba ayrılmazsa eğer kronik akciğer hastalığına döncek 🤦🏻‍♀️
Canım inşallah herşey düzelecek hiç merak etme Allah'ın izniyle inşallah 🤲🥰 senin evladın icin yaptigin duaların bütün kapıları açar inşallah 🤲

Burda bir sürü teyzesi var ve hepside hamile kendisine dua ediyoruz Allah sağ salim kazasız belasız ordan çıkmayı nasip etsin inşallah.

X