Kasım ayını birlikte bekleyelim. (Tüp bebek transferi 2021)

Ciğer geliştiriciye zaman yetmedi, benim tansiyon 15 çıktı gecesi suyum geldi, bebek hakkında hala pek bilgim yok de vizitteymiş, bende anestesiziliyim hala açılmadı ayaklarım,
İnşallah herşey yolundadır, inşallah en kısa zamanda kucağına alırsın. Rabbim sanada yavruna da sağlık sıhhat versin. 2. Erken doğum ben olurum diyordum ama bakalım demek bizim sıramıza var daha. Bizi de haberdar et iyi olursan

Şimdiye kadar hiç yazmadım ama en başından beri sizi takip ediyorum Temmuz anneleri grubunda da.umarım güzel haberler alırsınız🙏
Teşekkür ederim Allah razı olsun dualarınız ve iyi dilekleriniz bizim için çok önemli Allah kabul etsin 🤲🏻
Canım inşallah herşey düzelecek hiç merak etme Allah'ın izniyle inşallah 🤲🥰 senin evladın icin yaptigin duaların bütün kapıları açar inşallah 🤲
İnşallah canım ya valla çarşamba bizim için çok önemli Allah yüzümüze baksın minik kuzum inşallah kendi soluğunu kendi alabilsin inşallah 😞🤲🏻
Burda bir sürü teyzesi var ve hepside hamile kendisine dua ediyoruz Allah sağ salim kazasız belasız ordan çıkmayı nasip etsin inşallah.
Amin canım Allah razı olsun Rabbim gönlünüze göre versin inşallah çok sağolun gerçekten Rabbim duysun hepinizin hepimizin duasını kızıma güç kuvvet şifa versin inşallah 🤲🏻

Ya kızlar ben birşey soracağım. Biraz açık olcak ama. Biz hiç cinsel ilişkiye girmedik bende eşimde çok korktuk zaten ilk 3 düşük tehlikemden dolayı yasaktı sonra kanamalar bitince doktora sormaya utandık ha sorduk ha sorcam dersken şimdide erken doğum riskim olduğu için cesaret edemiyoruz 🙈😂 benim gibi. En son tranferden önce mi yaşadınız yoksa aranızda buna cesaret edebilen olduğu merak ettim. Şimdi eşim zaten doğuma az kaldığı için hiç yanaşmıyor bu konuya çünkü bunkadar beklemişiz 2 ay içinde birşey olursa vicdan azabından ölürüm diyor 🙈😂😂

Ya kızlar ben birşey soracağım. Biraz açık olcak ama. Biz hiç cinsel ilişkiye girmedik bende eşimde çok korktuk zaten ilk 3 düşük tehlikemden dolayı yasaktı sonra kanamalar bitince doktora sormaya utandık ha sorduk ha sorcam dersken şimdide erken doğum riskim olduğu için cesaret edemiyoruz 🙈😂 benim gibi. En son tranferden önce mi yaşadınız yoksa aranızda buna cesaret edebilen olduğu merak ettim. Şimdi eşim zaten doğuma az kaldığı için hiç yanaşmıyor bu konuya çünkü bunkadar beklemişiz 2 ay içinde birşey olursa vicdan azabından ölürüm diyor 🙈😂😂
Biz de aynı senin gibi canım durumlar; ilk zamanlar kanama düşük riski derken yapmadık; şimdi de bu kadar bekledik bu saatten sonra bişey olsa ona buluruz falan diye eşim de çok korkuyor doğumdan sonraya bıraktık artık o işleri 😂

😁😁 bizim doktor başından beri yasaklamadı ama bende 2kere falan yapabildim cesaret edemiyorum.birdahaki ay düzenli korunmasız ilişki öneriyo doktorum normal doğuma çok etkisi oluyomuş bilmiyorum napıcaz artık 😂😂

😁😁 bizim doktor başından beri yasaklamadı ama bende 2kere falan yapabildim cesaret edemiyorum.birdahaki ay düzenli korunmasız ilişki öneriyo doktorum normal doğuma çok etkisi oluyomuş bilmiyorum napıcaz artık 😂😂
Bizimki hiç öyle şeyler önermiyor 🙈😂 neyse sıkıntı yok o zaman hepimiz aynı durumdayız

Biz hiç cinsel perhiz yapmadık. ☺️ Gebelikten önceki gibi devam etti.

Böyle olabilmek isterdim açıkçası :))
Peki orgazm olmak ağrı falan yaptı mı ben hep ondan korktum kasılma ağrı oluyor diye benim bazen uykuda olunca bile tedirgin oluyorum
Yok hayır ağrı yapmadı. Hatta daha fazla keyif verdi. 🙈 ben öncesinde cinsel ilişki sırasında çoğu zaman yüksek basınç ve ağrı hissediyordum. Meğer tüplerim tıkanıkmış. Onları alınca ağrı falan da kalmadı. Cinselliği yeniden keşfettim resmen. 😂

Erken doğum riski yoksa doktorlar da cinselliği öneriyor. Bizim doktorumuz da hiç ara falan vermeyin dedi. Orgazm sırasında hafif kasılma olsa da eskisi gibi hissettiriyor sadece. Ağrı falan oluşmadı.

Yok hayır ağrı yapmadı. Hatta daha fazla keyif verdi. 🙈 ben öncesinde cinsel ilişki sırasında çoğu zaman yüksek basınç ve ağrı hissediyordum. Meğer tüplerim tıkanıkmış. Onları alınca ağrı falan da kalmadı. Cinselliği yeniden keşfettim resmen. 😂

Erken doğum riski yoksa doktorlar da cinselliği öneriyor. Bizim doktorumuz da hiç ara falan vermeyin dedi. Orgazm sırasında hafif kasılma olsa da eskisi gibi hissettiriyor sadece. Ağrı falan oluşmadı.
Bizim doktorda aynı düşüncede hatta 35.haftadan sonra daha sık olmasını söylüyo

Ne güzel ya bizim doktor biz sormazsak hiç böyle konulardan bahsetmiyor. Bizde çekinip soramıyoruz sma 32. Hafta kontrolümde soracağım 🙈😂 bende orgazmdan korkuyorum açıkçası çok ağrı yapar mı ya da kasılma sıkıntı yaratır mı diye

Ben size daha komik bişey söyliyim en son ne zaman olduğunu hatırlamıyorum bile 🙈 eşim yurtdışında çalışıyo 3ayda bir gelebiliyo bi sefer geldiğinde yumurta toplatmıştık zaten yasakdı sonra gelişi transferdi 2ay önce geldiğinde zaten hamileydim şimdi bide doğuma gelcek lohusayım derken heralde 1seneye yakın olcak 😂

Ben size daha komik bişey söyliyim en son ne zaman olduğunu hatırlamıyorum bile 🙈 eşim yurtdışında çalışıyo 3ayda bir gelebiliyo bi sefer geldiğinde yumurta toplatmıştık zaten yasakdı sonra gelişi transferdi 2ay önce geldiğinde zaten hamileydim şimdi bide doğuma gelcek lohusayım derken heralde 1seneye yakın olcak 😂
Hahahah 😂😂😂 bak bu daha iyimiş bizim hikayelerden 😂🙈

Peki eşleriniz talep ediyor mu 😜 Yani yapmaya cesaretleri var mı 🙈
Valla eşim geldğindede araya yastık koymuştu yatarken nolur nolmaz gece çarparım bişey olur diye oraları düşünmemiştir heralde 😀 ama tabi sürekli yanımda kalsa bilemedim erkekler genelde hep istekli olurlar ama şu dönemler hassas belki cesaret edemezler

Böyle olabilmek isterdim açıkçası :))
Peki orgazm olmak ağrı falan yaptı mı ben hep ondan korktum kasılma ağrı oluyor diye benim bazen uykuda olunca bile tedirgin oluyorum
İlk zamanlar uykuda benmde başıma gelmişti hatta kendimi kasmıştım heralde kasıklarımda çok acıma olmuştu ve sabah lekelenmem olmuştuu çok korkmuştum ama uykuda kontrol edemediğim için elimden bişey gelmiyoduu sonra olmadı zaten

Bizim 7.denemde olduğu için sorma ya cesaret bile etmedik zaten başlarda kanama olmuştu şimdi erken doğum riskim var ama bunların hiçbiri olmayaydi da yine yapma ya cesaret edemezdil eşim benden korkak😃
Valla al benden de o kadar eşim yurtdışında geçen sene temmuz da tüp bebek yapmıştık olmadı geldiğin de regl oldum 😃sonra ki ay geldiğin de tedaviye başladık dondurduk sonraki gelişi transfere denk geldi😃haziran da 1 yıl oluyo girmeyeli😃doğuma kadar yapmaya yapmaya bizde iş biter😃😃😃😁

Bizim 7.denemde olduğu için sorma ya cesaret bile etmedik zaten başlarda kanama olmuştu şimdi erken doğum riskim var ama bunların hiçbiri olmayaydi da yine yapma ya cesaret edemezdil eşim benden korkak😃

Valla al benden de o kadar eşim yurtdışında geçen sene temmuz da tüp bebek yapmıştık olmadı geldiğin de regl oldum 😃sonra ki ay geldiğin de tedaviye başladık dondurduk sonraki gelişi transfere denk geldi😃haziran da 1 yıl oluyo girmeyeli😃doğuma kadar yapmaya yapmaya bizde iş biter😃😃😃😁
Yanlız olmayışıma sevindiim 😂 olsuun bebekler sağlıklı olsun da gerisi hiç önemli değil

X