Kasım ayını birlikte bekleyelim. (Tüp bebek transferi 2021)

Merhaba 5.gün embriyo transferimin 4. Gününden beri kahverengi lekelenmem var. Bugün 6.günü. sizlerde yaşadınız mı böyle bir şey? Normal bir süreç mi düşük belirtisi mi
Bana doktorum lekelenme kanama vs olursa mutlaka haber veriyorsun demişti. Bence sizde beklemeden doktorunuza yazın dilerseniz
Kızlar sonucum çıktı pozitif 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻☺️☺️
Hayırlı olsun, Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Dua eder,dua isteriz 😊

Gözünüz Aydın Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin insallah 🤲🏻🥰benimde 25 kasımda 3. Gün embriyom transfer edildi bugün karnımda sancı ve gaz var normal mi acaba sizde de oldu mu
Evet çok normal. Ben kısaca belirtilerimi yazayım ama benimkiler hep ilaçların yan etkisiydi buna eminim.
Ben hastaneden çıktıktan hemen sonra ufak bşr pembe leke geldi. Peçeteye sonra öğün başlayan ve ara ara giren kasık ağrım dışında ve çok gaz dışında başka bşr durum yaşamadım 6. Güne kadar 6. Gün (adet günüm) adet olacakmış gibi çok şiddetli karnım ağrıdı. 7. Gün sabahı kahve rengi çok açık su gibi leke geldi. Akşam yeniden geldi 8. Gün ağrılarım tamamen azaldı. 8. Günün akşamı yeniden çok karnım ağrıdı ve yeniden su gibi açık renkli kahve akıntı geldi. 9. Gün karın ağrılarım tamamen gitti ( Bu arada aspirini bıraktım) lekelenme olmadı. 10. Ara ara kasık ağrım oldu ama çok hafif ayakta biraz kalınca oluyordu. Çok fazla bağırsak hareketlerim oluyordu gacır gucur şeklinde. Ve ishal oldum🙈😂 11. Gün kanda 845 çıktı. Ek olarak ilk testimi 4. Yaptım çok çok çok silik gölge gibi zor görününen normal kaset test ile öğrendim. 6. 7. 8. 9. Erken gebelik testleri koyulaşma takip ettim. Son olarak 5. Gün embriyosu 4aa kalite 2 tane transfer edilmişti

Evet çok normal. Ben kısaca belirtilerimi yazayım ama benimkiler hep ilaçların yan etkisiydi buna eminim.
Ben hastaneden çıktıktan hemen sonra ufak bşr pembe leke geldi. Peçeteye sonra öğün başlayan ve ara ara giren kasık ağrım dışında ve çok gaz dışında başka bşr durum yaşamadım 6. Güne kadar 6. Gün (adet günüm) adet olacakmış gibi çok şiddetli karnım ağrıdı. 7. Gün sabahı kahve rengi çok açık su gibi leke geldi. Akşam yeniden geldi 8. Gün ağrılarım tamamen azaldı. 8. Günün akşamı yeniden çok karnım ağrıdı ve yeniden su gibi açık renkli kahve akıntı geldi. 9. Gün karın ağrılarım tamamen gitti ( Bu arada aspirini bıraktım) lekelenme olmadı. 10. Ara ara kasık ağrım oldu ama çok hafif ayakta biraz kalınca oluyordu. Çok fazla bağırsak hareketlerim oluyordu gacır gucur şeklinde. Ve ishal oldum🙈😂 11. Gün kanda 845 çıktı. Ek olarak ilk testimi 4. Yaptım çok çok çok silik gölge gibi zor görününen normal kaset test ile öğrendim. 6. 7. 8. 9. Erken gebelik testleri koyulaşma takip ettim. Son olarak 5. Gün embriyosu 4aa kalite 2 tane transfer edilmişti
Oy Maşallah 😊 benimde 5. Gün embriyosu 4aa kalitede idi dilerim benimki de tutunur bana. Hepinizinki tutunsun ❤ erken gelebelik testleri ile takip etmeli miyim bende sizce? Ilk tüp bebek denemem.

Oy Maşallah 😊 benimde 5. Gün embriyosu 4aa kalitede idi dilerim benimki de tutunur bana. Hepinizinki tutunsun ❤ erken gelebelik testleri ile takip etmeli miyim bende sizce? Ilk tüp bebek denemem.
Ben ilk denemem taze transferdi olmamıştı bu ikinci dondurulmuş. Nasıl mutlu hissedecekseniz öyle yapın bana üzülürsün yapma dediler bende dedim üzülmem nasılsa negatiflere alışkınız öylelikle yaptım sizde buna hazırsanız ve nasıl kutlu hissedecekseniz öyle davranın 🤲🏻☺️ Rabbim yavrunuzu size bağışlasın

Merhaba kızlar bende 24 Kasım'da transfer oldum bugün 3. Günüm ve idrarda test negatif çıktı morelim çok bozuk donmuş 5. Gün embriyosuydu 8 Aralık test günüm neden o kadar uzun onunda anlamadım
Merhaba bende 25 kasımda 3.gün embriyo transferi oldum 7 Aralık test günüm siz çok erken test yapmışsınız hemen çıkmaz ki sonuç bekleyin biraz daha sabredin güzel sonuç alırsınız insallah 🤲🏻🥰

Yaa benimde sancım ve gazım çok başka bişeyim yok ve çok umutluyum ilk tüp bebeğim benim embriyo kalitesini bilmiyorum bir tane transfer edildi 31 yaşında olduğum için iki transfer yapmadılar insallah sizin gibi iyi sonuç alırım bende 🤲🏻

X