Kasım ayını birlikte bekleyelim. (Tüp bebek transferi 2021)

Aynen canım benim doktorum tek transfer yaptı sağlıklı olsun turuncunda tek olsun napalım 🤲🏻
Valla bencede ikiz gebelik büyük risk yani çift transfer ettirdim bi tüp e iki embriyo dondurdukları için çözününce teki çöpe gidecekti yoksa. Ama ikiz gebelikten korkmuyorda değilim aslında sağlıklı olsunlar da tek çift artık Allah ne yazdıysa 🤲🏻🤲🏻🥰🥰

ayyy inşllahhh benim ilk gebeliğim olacak Allah nasip ederse ben çok bilmiyorum bu süreçleri oyüzden ayrı bir heyecanlıyım
Herşey güzel olacak inşallah hepimiz için Rabbim kucağımıza aldırsın inşallah bikez görünce hep göresi geliyo insanın hatta eve ultrason cihazı mı alsak çokmu pahalıdır filan olmuştuk biz 🤣🤣🤣

canım öncelikle çok güzel koyu ilerliyor bence senin ikiz 🙈😂 ben ilk transferimde çalışıyordum olmayınca bu defa yatacağım dedim 11 gün boyunca yattım. 7. Günden sonra 15 dakika dışarıda yürüyüşlere başladım çünkü ellerim ve ayaklarım karıncalanmaya başlamıştı korktum doktor da kızdı ilk defa dün. Anneme kadar araba kullandım . Ve bugün ikinci defa arabaya bindim onun dışında kahvaltımı bile yatağımda yedim
Doktor nırmal hayatına dön ağır kaldırma ani hareketlerden uzak dur rahime kan akışı olsun dedi bende ilk 3gün istanbulda otelde kaldım sonra uçakla evime döndüm dışarıya çıkıyorum arada kendimi yormadan inşallah bi sıkıntı olmaz

Nelere dikkat ettiniz bu süreçte beslenme konusunda yada dışarı çıktınız mı hiç beni salı günü kızarkadaslarım gezmeye çağırdı beşinci günüm oluyor transferden sonra gitmek istiyorm kafam dağılsın diye ama korkuyorum da bişe olur mu diye
Hiç yatmadım, evde yemeğimi herşeyimi kendim yaptım sadece iş yapmadım, 4 günden sonrada dışarı çıktım hep, arabada kullandım, günde 3 bardak süt kabak çekirdeği ananas günde iki tane havuç yedim, bunların haricinde hiç bişey yapmadım,

Hayırlı olsun 🥰 alllah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🙏🏻 Benimde salı günü test günüm sabırsızlıkla bekliyorum. Bugün 10. Günüm. 7. Günümden beri hem normal hemde erken test yaptım ikisinde de bariz 2.ci çizgiyi gördüm. İnşallah kan testimde iyi olur
İnşllahhh canım inşllahh🤲🏻🤲🏻

Ben ilk denemem taze transferdi olmamıştı bu ikinci dondurulmuş. Nasıl mutlu hissedecekseniz öyle yapın bana üzülürsün yapma dediler bende dedim üzülmem nasılsa negatiflere alışkınız öylelikle yaptım sizde buna hazırsanız ve nasıl kutlu hissedecekseniz öyle davranın 🤲🏻☺️ Rabbim yavrunuzu size bağışlasın
Allah razı olsun,cümlemizin ki inşallah. Aslında bende her dediğim ayın sonunda negatiflere alıştım ama bunda bilemedim🙈 haftaya ctesi test günüm. Içim de oldu dio,umutluyum yalan diyeyim 😊❤ rabbim sesimi duysun!

Hiç yatmadım, evde yemeğimi herşeyimi kendim yaptım sadece iş yapmadım, 4 günden sonrada dışarı çıktım hep, arabada kullandım, günde 3 bardak süt kabak çekirdeği ananas günde iki tane havuç yedim, bunların haricinde hiç bişey yapmadım,
Peki kan sulandırıcı iğne verdi mi size doktorunuz bende ananas yiyecektim ama kan sulandırıcı kullanırken yemek zararlıymış diye yemedim ananas

canım öncelikle çok güzel koyu ilerliyor bence senin ikiz 🙈😂 ben ilk transferimde çalışıyordum olmayınca bu defa yatacağım dedim 11 gün boyunca yattım. 7. Günden sonra 15 dakika dışarıda yürüyüşlere başladım çünkü ellerim ve ayaklarım karıncalanmaya başlamıştı korktum doktor da kızdı ilk defa dün. Anneme kadar araba kullandım . Ve bugün ikinci defa arabaya bindim onun dışında kahvaltımı bile yatağımda yedim
Araba kullanmana mi kızdı

X