Göz Makyajı Kaşlarınızın Koyu Renkli, Dolgun ve Bakımlı Olması İçin Tarifler

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kızlar benim kaşlarımda çok seyrek .. renginin koyu olmasını istemiyorum ama sıklaşmasını istiyorum.. ne yapabilirim:KK43:

Ben de siklasmasini cok istiyorum ozellikle kuyruk kismina yakin cok seyrektir benim kaslarim. hint yagina baslamak istiyorum gercekten ise yariyor mu? kullananlardan bilgi almak isterim.

BUUJUU,Arkadaşım şu ısırgan suyu nasıl birşey biraz daha açıklarmısın.Aktarlarda hazır mı satılıyor veya ısırgan otunu alıp kaynatıp suyunu mu sürüyoruz?Bu kaşları yakmıyor mu?Olan kaşı da kaybetmeyelim.Isırgan otu yakıcı bir ot değil mi?

arkadaşlar bende hep uğrasırım kaşlarımla o yüzden artık çok ii bildiğim bişi var kaşları gerçekten gürleştiren tek şey sarımsak..tek yapmanız gereken sarımsağı ortadan bölüp çıkan suyu kaşınıza sürmek sonuna gelene kadar ince ince kesip suyu iyice kaşınıza sürün hatta gerilcek kaş bölgesi normaldir o..akşam yatmadan sürüp sabah bol su ve sabunla yıkayın özellikle sabunu ayrı alıp iyice orayı ovun ve sadece siz kullanın o sabunu..ama tek kötü bi özelliği var hem kokusu çok ağır hemde heryere sinio o yüzden yaptıktan sora evde dolasmayın direk yatın ve sabah kalkınca direk banyoya gidin yoksa evdekilerle papaz olursunuz ki ben hep yasarım bunu:KK43: ama biraz sabrettikten sora gerçekten etkisini görceksiniz:)

badem ve hint yağı karıştırıyorum ben de. hani waaaooow dedirtcek kadar etkisini görmedim ama küçük küçük tüyler çıkarttı yani.. olanları da besleyip uzattı sertleştirdi

Renginin niye koyu olmasını istiyorsunuz ki anlamadım bence açık renk daha güzel.Saçlarım da kaşlarım da aynı renk kumral.Çevremdeki herkes çok begeniyor ne güzel sarı kaşların var diyorlar=) Çoğunluğunki siyah zaten.

kaş rengi saçtan bi ton koyu olur derler. gür göstermek için de koyuluk şart. kalemle boyayanlar bu mantıkla boyar ( ben mesela ) :KK70:

kızlar bu sarmısak olayı ne kadar zamanda etkisini gosterio ?bide benden bi oneri sizlere eger sarmısak kokusu kalmasın istiyorsanız bi metal kasıkla yıkayın sarmısak kokusu olan yeri eldeki kokuyu cıkarmada işe yarıyo.bu arada acil cevap atın kızlar kaşlarım kötü durumda çabucak çaresine bakmam lazım:KK43:(((

bu sitede benim kadar az kaşlı biri yoktur..ve bu yüzden hep alay konusu olurdum.bi süre önce kaşlarımı kazıtmıştım daha da azlaştı..bi süre sonra sarımsak sürmeye başladım ufak fak tüyler çıkmaya başladı daha sonra badem ve hint yağını karıştırıp her gece kaşıma pamuk yardımıyla sürüyorum ve 2 günde birde sarımsak sürüyorm.şimdi hiç kaş çıkmayan yerlerden kaş çıkmaya başladı ve memnunum ama işin sırı düzenli yapmakta yoksa kaş falan unutun arkadaşlar

ne kadar sürede sarmısağın faydasını gördün canım?

bende 3 haftadır sarımsak ve badem yağı kullandım.. birazdan çıkıp aşdırcam bayağı çıktılar ki ne kadar incecikti yani.. dağınık model şuan hoş durmuyo yoksa bi iki hafta daha istiyodum uzatmak ama hem yarın sözlüm gelecek hemde yarın akşam arkadaşımın düğünü var.. böyle rezil gibi giidlmez :KK70:

yani hergün sürdüm ama 3 hafta boyunca düzenli ama hala devam ediyorum

:kedi:
kızlar bende kaşlarımı açık renge boyatıyorum bence çok üzülmeyin çünkü açık renk daha yumuşak bir hava veriyor yüze.saçım boyalı olmamasına rağmen siyah kaşlarımı kahveye boyatıyorum saçım kahve diye.

BUUJUU,Arkadaşım şu ısırgan suyu nasıl birşey biraz daha açıklarmısın.Aktarlarda hazır mı satılıyor veya ısırgan otunu alıp kaynatıp suyunu mu sürüyoruz?Bu kaşları yakmıyor mu?Olan kaşı da kaybetmeyelim.Isırgan otu yakıcı bir ot değil mi?
yok bacım bildigin ısırgan kaynat sür

Peki bu ısırgan otu suyu gürleştiriyormu,rengini koyulaştırıyormu?Nasıl bir etki yapıyor?Birde hergün taze taze mi kaynatacağız yoksa bir kere kaynatıp buzdolabına koyup birkaç gün kullanacakmıyız?

MERHABA SU...
saç uzatmak için bi karışım söylemişsiniz benimde saçlarım geç uzuyor ve şuan toplanmıcak kadar kısa küt şekilde diebilirim acil uzamasını istiyorum bademyağı susamyağı ve zeytinyağı demişsiniz bunları ne kadar ölçüyle birbirine karıştırıyoruz ve ne kadar ölçüde saçımıza sürüyoruz? yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler:çok üzgünüm:

taze kaynat sür herseferinde yenisini hazırlaman faydalı oluo

Buujuu arkadaşım peki nasıl bir etkisi oluyor?Kaşları gürleştiriyormu yoksa sadece rengini mi koyulaştırıyor?Bir de ne kadar sürede etkisini gösteriyor?Biraz daha ayrıntılı bilgi verirmisin.

kızlar benımde kaslarım çok seyrek ve dagınıktı ne yaptım ıse olmadı en sonunda kalıcı makyaj yaptırdım.ve ben guzellık uzmanıyım sız dusunun terzı kendı sokugunu dıkemez derler ama ben dıkmek zorundaydım bırsen hanımımız var attım onune kendımı yaptırdım.. super dogal oluyor bırde bunu cok ıyı bır uzmana yaptırmanız lazım ıgrenc yapan arkadaslarımız var cunku.sıyah dovme gıbı olanlar var cok kotu duruyor.ama en ıyı yontem kalıcı makyaj arkadaslar hatta bos olan yerler makyajdan sonra costu bende..hihoyyyt

:a015:kızlar bende kaşlarımdan yana dertliyim..kendim alıyodum farketmeden çok inceltmişim farkettigimde artık çok geçti:m:..temmuzdan beri her gece sarımsaklıyım bıktım artık sürmekten ama inat işte vazgeçmek yokkafamçokkarıştı..kaç kerede altta çıkan tüylerimi jiletle kazıdım..şu anda hep evde oldugum için gündüzleride bakım yagını uyguluyorum sanırım biraz daha dişimi sıkarsam inş sonuç istedigim gibi olcak:lepi:

kendi doğal kaşlarımda zaten inceydi ama küsünce geriye hiç kalmadı görüntü çok kötü ama allahtan kakülerim hayat kurtarıcılülülülülülü

X