Kavga ettiinizde einiz eya krar m?

leptop , ayna , ve bir kac tabak kirdik....ama leptop a hala icim yanar , elinde telefon vardi onunla vurdu leptopa leptop benim kucagimdaydi ,hatta yine bu sitedeydim.ekran kirildi. Sonra ben bastim cigligi leptopumu kirdin diyeeeee .ayyyy zavallim cok korkmustu.2 saat boyunca beni sustirmaya calismisti.

eski işanlım vcd yi kırmıştı, sonra kapıya tekme attı kapı içine çöktü, sonra aynaya elini vurdu acile götürdük dikiş attırdık.. en sonunda Benim kafamı camekana vurdu, ayrıldık, vcd ye yönelik şiddette ayrılmalıydım. Şimdi öyle bi sevgilim var ki sesi bile yükselmez, kurBan olurum ona Ben..

Evlenmeden önce vardı böyle huyları. Manyak ailesine dayanamayıp, masayı ve kapıları kırdığını, tvyi camdan aşağı atmaya çalıştığını biliyorum.
Ama öyle anne bende de olsa farklı davranmazdım. :eek:lmaz:
Evlendikten sonra birşey kırılmadı evimizde çok şükür.
Ama internette oyun oynamasına tahammül edemeyip laptopu aşağı atmaya kalktım bir kez. alsanaalsanasmile

En son bir kavgamızda 3 defa özür diledi barışmadım.
Sinirinden telefonu yere fırlatmıştı hızla.
Birşey olmadı ben de umursamadım zaten.
:dilcikar:

ben çok korkarım öyle hareketlerden allahtan hiç öyle huyları yoktur..

sesini bile yükseltmez tartışırken..

benim eşimde de yok böyle huylar kavga bile edemezsin susar dinler sonra da geçer karşına güler kızmış mı benim karım geçti mi fırtına diye. şu eşyaya zarar verme huyu bende var. babama çekmişim halbuki ne kızardım anneme yaptığında. kaç tane telefon kumanda sehpa sandalye biblo kül tablası tabak çanak o an elimin altında ne varsa fırlattım ordan oraya koca yemek masasını ters çevirmişliğim bile var. kimeyse havam zorum. her seferinde yapmıcam diyorum olmuyo. ortalığı darmadağna edip sonra tıpış tıpış topluyorum. kime ne faydası var kendin çal kendin oyna otur ondan sonra evi topla.

7 yildir hic böyle bisiyle karsilasmadim.Zaten tartisirken bile sakince susmaya calisir devam ettirmez.Kisacasi tartismaz kolay kolay..

gozum dondumu esya falan bilmem..teli firlatmak buyuk stres attiriyo:))benim sakin kuzucugumu delirttim,bi kez kirdi bisey cok sasirdimm.sustum kaldim:))ama bende delirtirimm yalanda degilsempatiksalakcinni

Ben sinirlendiğimde daha kontrolsüz oluyorum. Eşimden Allah razı olsun bu konuda.
Ben bikaç şeyi kırdım ama sinir anında bile mantıklıyım demek ki :))Telefon filan atmıyorum yere. Maddi değeri olmayan şeyleri atıyorum delikafadulden

Bizim evde eşim krmaz, kıyamaz. Ama ben sinirimi resmen eşyalardan çıkarıyorum.delikafaduldenAttığm şeyler de kırılacak bişeyler olmalı yoksa yetmiyor. Çok rahatlatıyor beni, toplaması temizlemesi ne kadar zor da olsa. Bence kendime ve karşımdaki insana zarar vermektense eşyalara zarar vermek daha iyi. Ben çok kötü söz söylemem ama krar dökerim valla..zemuszemus

kavga ettiğimizde nişanlım her seferinde telefonunu sinirlenip kırar. bir saat sonrada kendi tamir eder.Nede olsa bu onun işi.şuana kadar telefon dışında bişi kırmadı.sanırım teknisyenliğne güveniyor kırıyor ve yapıyor.hee bikeresindede para mevzusu yüzünden tartışmıştık.cebindeki 5 tane 50 tl lik baknotları yırttı ve sonrasındada tıpış tıpış onları yapıştırdı.. alsanaalsanasmile

o anki sinirini telefon yada başka bişey kırarak atmasını kafanı kırarak sinirini atmasından iyidirsositososito

Biz şimdilik uzak olduğumuz için birbirimizden msnden görüşüyoruz..Msnde konuşanlar bilirler..Ne saçma yerlere gelir mevzular..ıkimizden biri klavyeden alır hıncını..Olan tuşlara olur:) Bir keresinde arabadayız..O kullanıyor..Kaybolduk..Yanlış yerlere gir çık bulamadık yolumuzu..Sinir bastı kocişime tam yolu bulmuşken tekrar yanlış yöne sapınca yumruğu direksiyona bir çaktı..Ben sıçradım tabi..Korktum..Sonra o da benim halime güldü biraz da üzüldü..Kıyamam sana kusuruma bakma aşkım dedi:KK43: Onun dışında pek bişey kırmışlığı,dökmüşlüğü yok:))

kolay kolayyy sinirlenmem ama öyle bşy yaparsa valla bende karşılık veririm sinirime hakm olamayıp..

o anki sinirini telefon yada başka bişey kırarak atmasını kafanı kırarak sinirini atmasından iyidirsositososito

kesinlikle bencede öylee..bizimkide yapmadı değil..ama bende çıldırttım adamı..haksız de değildi..bende zor insanım:))

bizdede kaç kumanda gitti..duvardaki saate çarptı oda gitti falan..bende çerçeve fala fırlattım..şu an komiğime gidiyo amaa...sempatiksalakcinni

eşim kırmaz bişey o çok sakindir zaten ...........ama ben sinirlendiğimde kırarım,fırlatırım rahatlarım kırılanada hiç üzülmem....sonrada paşa paşa toplarım kırıkları parçaları.....başka bişeylere sinirlenir söylenir dururum hatta eşim bi tane bardak uzatır al kır rahatlarsın diye ...o bile alışmış :)

Bzm ki de sinirlidir ama eşyaları kıramaz kıyamaz çünkü ama beni pek gzl kırar. Kalbimi paramparça eder dilinin kemiği yok. Kapıyı çarpar başka yere geçer, sölenir, küfreder yada suratını cenaze arabası gibi yapar hiç konuşmaz uyuz şey nolcak.

X