Kavgasiz gunumuz yok!!!!

Ddem

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2019
432
525
Sizin bana yazdiginiz mesajda kendinizden bahsettiginiz nokta misafirperverlik demek stemistim.Bir paragraf dolusu anlattiginiz ben misafirime cay bile doldurtmam diye yazdiginiz mesaj varya hani o iste misafirperverlik tanimi gibiydi:))Siz bana yazdiklarinizin cevabini aliyorsunuz benden dusunduklerinizin degil bu arada denizaslim..Herneyse.son kez yazayim konu sahibi eşi tarafindan saygi gormeyen gorumcesinin golgesinde kalmis biri.Ister fikrimi begenin ister begenmeyin.Bu konu benim icin fazla uzadi o kadar zamanim yok acikcasi.Son kez iyi geçeler denizaslim.Selamlarn
Ne kadar boş bir insansiniz hanfendi siz

Tubay03

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2017
1.327
2.310
Ne kadar boş bir insansiniz hanfendi siz
Sizin dolulugunuz da hakaret etmekten öteye geçememiş.Dolu dolu övünün siz ama baska yerlerde benim icin sorun degil alistik zaten sizin gibi satasanlara ama benim yazdiklarima dahil olmayin canimi da sıkmayın.

socialscientist

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2019
2.899
5.983
Konu sahibi haklı. Görümceye bebek bakımı için para da veriyormuş. Hem de bunu eşi istemiş. Salata yapmak zorunda değil evet ama yaptıysa da yıkamadan rendelemesi saçma değil mi yahu?

Zeynayl26

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2020
220
321
Birinizden biri mantıklı davranmamış.yok havuçu yıkamadın yok yardım etmedi bilmem ne.yok yere kavga çıkmış.eşiniz yemek yemiyorsa niye uzatıyorsun kolayı suratına dökerim diye üstelik görümcenizin yanında.18 yaşındaki ergenden ne bekliyorsunuz.abinisin evinde nazlanıyor kız.bunu göze alıp çağıracaktınız.eşin ve sen ondan daha ergence davranmışsınız.🤷‍♀️

Zeynayl26

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2020
220
321
Konu sahibi haklı. Görümceye bebek bakımı için para da veriyormuş. Hem de bunu eşi istemiş. Salata yapmak zorunda değil evet ama yaptıysa da yıkamadan rendelemesi saçma değil mi yahu?
Evet ama konuyu bildiğin yok yere uzatmışlar.yok kolayı suratına dökerim yok ağzına sı.arım.bu ne ya nasıl bir üslup bu.haklıyken haksız duruma düşmüş ama.

deepsimply

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
25 Nisan 2010
4.892
6.883
Tamam gonderin kizi evine ,bakici tutun ,yarin gun baksin bebeginize ,hic mi bisi soylemeyeceksiniz ,is buyurmak falan degil ayrica gelmis yemek yapmisdiniz hepiniz yiteceksiniz salata mi zor gelmis ,

Leame

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2018
1.344
1.133
Ben 26 eşim 28 yaşında. Gorumcem bebegimize bakıyor 2.5 saat
Ama ne hikmetse hep abisinin yanında bisiler yapıyor ama o yokken ben rica ettiğimde mirin kırın benim taş kafalı kocamda beni şu luyor
Akıllı kızmış tebrik ederim o yaşta kendini kullandirmamasina bayıldım diğer yazdiklariniz gereksiz geldi

vesikaliyarim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2014
6.594
11.054
41
18 yaşındaki kızın cok ta mutfaga girdiğini düşünmüyorum kendi evinde de...Havucları soyması gerektiğini bilmiyordu veya sürekli yapmadıgı için unutmuştu...Ama senin kalkıp ona yetişkin ev hanımıymış gibi istemiyorsan yapma deyip havucları ozellikle soymadıgını ima etmen yanlış bence...Eşinin de taraf tutması,orda küsmesi falan zaten olmamış...

Sizin evlilik uzun sürmez gibi

nefesalnefesver

Popüler Üye
Pro Üye
27 Haziran 2014
4.759
10.207
Evet veriyoruz eşim istedi zaten ve gorumcem köyden gelmsti bize ben bakiciyada verirdim sorun değildi. Ayrıca yemekleri vs hep ben yaparım ona asla yaptırmam.Kendide yiyecekti ve onemsememsi canımı sıktı. Abisinin yanında rol kesmesi falan ipleri kopardı bende

demek ki neymiş aynı evde akraba ile olmuyormuş. 2,5 saat bile olsa ya bakıcı tutun ya da yaşı tutuyorsa kreşe verin.
en kısa zamanda da eşinizle bi evlilik terapisine gidin. aşırı yalama bi ilişkiye dönüşmüş sizinki.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2201 gün geçti.

Cansuyusu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2018
664
1.546
40
Eşinizle tartışmanız kızın olması gerektiği yerde olmayışı sizi sayıp bebeğe bakmaya gelişi falan bu konuları yazmış arkadaşlar. Ama ben şu konuda konu sahibine hal verdim. Bi salata istemiş oda yapmıycam demiş. E tamam yapma demiş illede yap diye tutturmamış ki. Ama abisi gelince göstermelik salata yapmış hiç mi uyarmasın canım. Bende olsam yıkamadıgını farkedince uyarırdım. Napıyım hadi bugünde yıkanmamış salata yiyim demezdim.

samantha

Guru
Pro Üye
3 Şubat 2009
6.659
7.671
40
Pis havucu kiriyle rendeleyen kazik kadar olmuş kıza bebegimi emanet etmezdim belli ki basmıyor kafası hic. Yolla gorumceni baska bi çözüm bul belli ki evdeki yabancı biriyle daha da gerilmissiniz.

Kedilibebekli

İç dünyamda deprem var.
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2019
896
2.243
1.görümceyi gönderip bakıcı tutun 2 saat için. Bana göre bu aileye çocuk batırma işleri genelde çift taraflı mağduriyet sebebi.

2.eşinizle olan iletişim çok saygısızca hatta berbat, bunu ciddi olarak ele alıp uzun vadede düzelmeniz gerekiyor ikinizin de. Çünkü bir de bebek var artık.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 329 gün geçti.

Sassy Muffin

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2018
412
990
Rendelenmiş,daha gereksiz Uzatmanızın manası yokmuş bence laf söylemek için yapmışsınız gibime geldi,yaşı büyük olsa neysede kırılmıştır oda.
Zaten evde ailelerden birinin misafirlik dışında uzun uzuN kalması başlı başına huzursuzluk sebebi, ama eşinizin dahil olmasıda çok saçma olmuş aranızda halledilebilir bişeyi büyük kavgaya taşımış

Pinkflambe

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2016
4.889
20.672
Laçka olmuş bir evlilik. Saygınız kalmamış birbirinize, nasıl toparlarsınız bilemem artık. Anlamadığım nokta şu işten gelip tatlı, yemek, kek yapmaya zamanınız var bir salata yapmaya mı zamanınız yok? Yaşı küçük görümcenizin dikkatinden kaçmış olabilir, bilmiyor olabilir vs Üslubunuz çok yanlış. Eşiniz de tam hanzo orası ayrı konu.