Kavitasyon yaptıran var mı?

Pardon kızlar görmemişim bugün 3.seansıma gideceğim.Öncelikle şunu söyleyim bugün bende incelmeye başladığımı hissediyorum.Ben tüm vücut gidiyorum dizden yukarı olan üst bacak kalça göbüş sırt ve kollar.Fiyat herkese aynı 1500 tl 15 seans seans 2saat sürüyor.Benim patronumun eşide başladı %15 indirim kazandım bugün onu konuşucam.Kollar benimde tosun gibi etkili oluyor emin olun .2haftada belli ediyomuş kendini bende bekliyorum hayırlısı inşallah 15seans sonu şöyle 38-40 beden olurum.Ben 78kg 160 boyundayım.

YASEMİNCİM ÇOK ÇOK TŞK EDERİM.. ARAŞTIRIYORUM ŞİMDİYE KADAR BURASI İYİ SANKİ..ÇOK SAĞOL CANIM

Komanchi sanırım hepimiz senden cevap bekliyoruz.Ben yarın 5. seansa gidicem.Ama vücut şişti benim bugün aradım durumun normal olduğunu yağların balon gibi şiştiğini ve patlayacaklarını söylediler.Bakalım umutla inceldiğim günü görmeyi bekliyorum.Hadi komançi sende bişeyler yazda rahatlayalım..

Herkese Merhaba!

Bende 3 seans eximia kavitasyon yaptırdım .15 seanslık anlaşmam var. Ancak bir incelme olmadı. Kavitasyona başlamadan evvel evde dikkatlice ölçüm yapmıştım . ılk gün bir miktar ödem yapmıştı fakat o hemen geçti. Günlük 2 litreden daha fazla su tüketiyorum , yediklerime gelirsem zaten dikkat ederdim şimdi özellikle kavitasyon yaptırdığım günler yağsız yemeye özen gösteriyorum. Yasemin sende incelme oldumu ? Hiç Ölçüm yaptınmı? Yada yaptıran bir arkadaş varsa aşamalarını anlatabilirmi?
Kaçıncı seansdan sonra ilerleme kaydediliyor?

arkadaşlar merhaba bende kavitasyon için dün görüşme yaptım...1500 dediler eximia kavitasyon...1.62 boyum 63 kilom var .asıl derdim selülit diz üstünden başlıyor nerdeyse...yıllarca bıktım bu illetten kesin sonuç istiyorum ...kavitasyon gerçekten yarıyormu ben bacak bölgeme istiyorum...yaptıranlar yazsın işe yarıyormu ...ben de yazacağım çünkü gelecek hafta başlayacağım seanslara...

Ben ölçüm yapmadım 5.seansta ölçücekler yani yarın 5.seans. ama açıkçası hiç inceldiğimi sanmıyorum.Ödem oluştu çünkü bugün arayıp sorduğumda da ve öncesinde de bunun olacağını söylemişlerdi.Acayip şişkinlik var üstümde .Bakalım ne olucak birden sönücemmi yoksa paralar boşunamı gidecek belli olacak.Komanchi 8.seanstaydı ve inceldiğini söylemiş.Umarım paralar çöpe gitmez yine.:KK43:

benimde şuanda 3.seans oldu kızlar.cuma 4.seansa gideceğim 4. senanstan sonra pantolanlarınızda değişikliği hissedersiniz demişlerdi.bakalım görücez.bende de şişkinlik oldu.benim cildim hassas olduğu için morarmlarda oldu arkadaşlar.

ben anlamadım gerçekten görüştüğüm merkezlerde hastaların ne kadar inceldiklerini gösteriyorlar 3cm--4 cm diye yasemin ,ceren sizde değişiklik yok ne yapsam acaba ...ben en iyisi parayı peşin ödemeyim seanslara girdikce vermek en mantıklısı ... birde arkadaşlar sizin görüştüğünüz yerler diyet fiyatı bu paranın içinde oluyor dimi yani ayrımı hesaplıyorlar ...cevaplarsanız sevinirim

Bende şimdilik bi değişme yok.ama daha benim 3. seansım bitti.sonuçları sabırsızlıkla bekliyorum.benim gittiğim yerde diyet fiyatı yok.

aslında olması gerekmiyormu ceren i ilk seansda bile şu kadar incelme diyorlarya bana biraz tuhaf geliyor ..

Yasemin,
Ölçümlerini merak ile bekliyoruz . Bilgi verirsen seviniriz. Umarım güzel haberlerle gelirsin...

Kızlar 5. seansım bugündü ama işim çıktı cumartesiye aldırdım.Bendeki durum hala şişkinlik şeklinde incelme hissetmiyorum en azından pantolonlar hala sımsıkı bollaşma yok.Güvenmek ve inanmak istiyorum uygulamayı yapan olacak diyor normal diyor.8.seans komanchide cevap yazmıyor beklicez artık çare yok.ayrıca ben birini daha götürdüm eximia ya onda da ödem var tuzu kes demişler ama ben tuzda yemiyorum.Şimdilik uygulama sonucu umutsuz önümüzde 10 seans var umarım beklediğim sonucu alırım.

arkadaşlar birşey sorabilirmiyim ...eximia kavitasyon aletlerinde son teknolojimi piyasada birkaç cihaz ve uygulama varda

aslında olması gerekmiyormu ceren i ilk seansda bile şu kadar incelme diyorlarya bana biraz tuhaf geliyor ..

ölçülerim ilk seansta alınmıştı.5 seansta bi daha alınacakmış.ben şuanda çok fazla bi değişiklik hissetmiyorum.ama sonunda olumlu sonuçlar alacaksın diyorlar.sabırsızlıkla sonuçları bekliyorum..

ölçülerim ilk seansta alınmıştı.5 seansta bi daha alınacakmış.ben şuanda çok fazla bi değişiklik hissetmiyorum.ama sonunda olumlu sonuçlar alacaksın diyorlar.sabırsızlıkla sonuçları bekliyorum..

Sende benim gibsin ve sanada aynı şeyler söylenmiş.Bu kadar eminler demekki olacak bişeyler deyip beklemeye devam o zaman.Bu arada benim gittiğim cihaz italyan malıymış.Cumartesiyi iple çekiyorum...

Sende benim gibsin ve sanada aynı şeyler söylenmiş.Bu kadar eminler demekki olacak bişeyler deyip beklemeye devam o zaman.Bu arada benim gittiğim cihaz italyan malıymış.Cumartesiyi iple çekiyorum...
Moralinizi bozmak istemiyorum ama şişkinlik mişkinlik deyip eveliyip gevelemezler inşallah,
Bende söyledikleri gibi olacak diye bekleyip durdum oldu bişeyler olmasına ama,
Hani ilk seansta 2,5 cm eksilen vardı,
Hani vaadleri,ilk baştaki söyledikleri
Ben 8 seans sonu 6 cm verdim ama bu 6 cm benim çabalarımın ve verdiğim 7 kilonun sıkı diyetin ve sporun sonucuydu.
7 kiloyla zaten 6 cm(göbek) incelir insan kavitasyon yaptırmadan değil mi?
Para tuzağı işte,en azında benim için kimseyi zan altında bırakmak istemem,
Sadece benim gibi hüsrana uğramayın diyemafoldumben

Son düzenleme:
Merhaba
Kavitasyon hakkında yeterince bilgi sahibi olduğuma ikna olduktan sonra karar verdim ve gereken görüşmeleri yaptım. Bugün 5 seanslık kavitasyon+radyo frekans+lenf drenaj seanslarıma başlıyorum. Bir seans toplam 1,5 saat sürecek ve arka arkaya 3 uygulama da yapılacak. Doktorum Şale Kutsal Yılmaz. Seans sonrası gelişmeler hakkında sizlere bilgi vereceğim. Ben uygulama yaptırıp geri dönüşte bulunmayanlara çok kızıyordum umarım kendimde aynı hataya düşmem :)

Moralinizi bozmak istemiyorum ama şişkinlik mişkinlik deyip eveliyip gevelemezler inşallah,
Bende söyledikleri gibi olacak diye bekleyip durdum oldu bişeyler olmasına ama,
Hani ilk seansta 2,5 cm eksilen vardı,
Hani vaadleri,ilk baştaki söyledikleri
Ben 8 seans sonu 6 cm verdim ama bu 6 cm benim çabalarımın ve verdiğim 7 kilonun sıkı diyetin ve sporun sonucuydu.
7 kiloyla zaten 6 cm(göbek) incelir insan kavitasyon yaptırmadan değil mi?
Para tuzağı işte,en azında benim için kimseyi zan altında bırakmak istemem,
Sadece benim gibi hüsrana uğramayın diyemafoldumben
Üzülerek söylüyorum sanırım haklısın.2 beden incelme olucak dendi inanmak istiyorum ama kalbim buda yalan diyor.:KK43:(

Merhabalar
Seanslar hakkında bilgi vereceğimi söylemiştim ancak bugünkü seansım Salı gününe ertelendi. Ayrıca Diş Teli kullandığım için Radyo Frekans a giremeyeceğimi öğrendim. Kavitasyon şayet gerekirse Mezoterapi (selülitler için) ile desteklenecek. Salı günü -herhangi bir aksilik olmazsa- ilk seans sonrasında size bilgi vermeye devam edicem.

X