Kaygı bozukluğu depresyon olanlar buraya

Bu ara sıkça nüksediyor kaygı halleri bende. Önce işimden kaygı yaşıyorum bir adım ilerimi göremiyorum, ne olacak ne yapacağımı bilmiyorum diye. Sonra sevilmeme kaygısı yaşıyorum, insanları kırmaktan korkmak, acaba yanlış mı yaptım böyle yaptığım İçin ileride bana nasıl bir dönüşü olur sorularından kurtulamıyorum. Ama en temelinde ne diye sorarsanız iş kaygısı ve sevgisiz kalma, dışlanma kaygısı. Bunları yazarken bile göğsüm daralarak yazıyorum. Bir de özellikle takip ettim de adet dönemi öncesi gün yaklaşıyorsa ya da gecikmişse bu durumu daha çok yaşıyorum. Kaliteli bir hayat yaşamaya, pozitif olmayı çok istiyorum ama ya böyle olursalar ve keşkeler aklımdan çıkmadıkça çok zor 🤷🏻‍♀️

Merhaba. 1 buçuk sene önce benim de başımdan geçen olay. evet zor gibi görünsede aslında çözümü o kadar basit ki. arkadaşlar lütfen İZZET GÜLLÜ YOUTUBE yazın. inanın herşey orda. ben tek başıma yaşayan biri olarak halletmişsem herkes yapar. 1 kişi yapabiliyorsa bile sizde yaparsınız. ki 1 kişi değil binlerce kişi.

Merhaba. 1 buçuk sene önce benim de başımdan geçen olay. evet zor gibi görünsede aslında çözümü o kadar basit ki. arkadaşlar lütfen İZZET GÜLLÜ YOUTUBE yazın. inanın herşey orda. ben tek başıma yaşayan biri olarak halletmişsem herkes yapar. 1 kişi yapabiliyorsa bile sizde yaparsınız. ki 1 kişi değil binlerce kişi.
Burada İzzet güllü ve Tülay kök isimlerini gördüm Tülay kök sayfasına girdim o kadar mükemmel kii. O kadar iyi geldi kii İzzet gulluye de bakacağım size de Tülay kök tavsiye ederim 🥰

Bende de hala devam ediyor maalesef kaygılardan kurtulamıyorum bir türlü ama izleyecem izzet güllü teşekkürler bilgi için

Burada İzzet güllü ve Tülay kök isimlerini gördüm Tülay kök sayfasına girdim o kadar mükemmel kii. O kadar iyi geldi kii İzzet gulluye de bakacağım size de Tülay kök tavsiye ederim 🥰
Bende bi bakayım düzelemedim daha

Merhaba. 1 buçuk sene önce benim de başımdan geçen olay. evet zor gibi görünsede aslında çözümü o kadar basit ki. arkadaşlar lütfen İZZET GÜLLÜ YOUTUBE yazın. inanın herşey orda. ben tek başıma yaşayan biri olarak halletmişsem herkes yapar. 1 kişi yapabiliyorsa bile sizde yaparsınız. ki 1 kişi değil binlerc

Çoğu kişi iyileşmiş pek kimse yok sanırım
Baya olmuş yazalı ama malasef ben aynıyım kaygılar beni maffediyor evet arada baş dönmesi oluyor mideme vuruyor kaygılar en çokta hastalık kaygısı oluyor şu aralar kendimde ve ailemden birisi rahatsız olsun hemen en kötüyü düşünüyorum elimde değil bu düşünceden kurtulamıyorum bi Türlü rabbim hepimizi kurtarsın bu rahatsızlıktan inşallah 🤲

Benim gibi kaygı bozukluğu yaşayan var mı Allah düşmanımın başına vermesin çok zor hastalık heran kötü birşey olacak korkusuyla yaşamak bu rahatsızlıktan tamamen kurtulanlar kurtulmaya çalışanlar nasıl kurtuldunuz

Benim gibi kaygı bozukluğu yaşayan var mı Allah düşmanımın başına vermesin çok zor hastalık heran kötü birşey olacak korkusuyla yaşamak bu rahatsızlıktan tamamen kurtulanlar kurtulmaya çalışanlar nasıl kurtuldunuz
Zor oldu ama kurtuldum sayılır.

allah dusmanim basina vermesin ben dogumdan sonra yakalndim 5 senedir oyleyim hayattan tat alamiyorum simdide bi kalbim agriyi bi kolum uyusuyo bi sirtim agriyo delircem

X