Kayın babama beddua ediyorum

Kocamın işi olduğundan ve kayınbabam cinsiyeti aşırı merak ettiğinden onunla gittik ama kaynanamla benim burnumdan getirdi.

Eşimin öyle cinsiyet ayrımı yok oğlum olsun isterim ama kızım olursada sırt çevirmem. Sonuçta ikisinde baba diyecek diyor. Eşimin bir sıkıntısı yok o konuda. Ama kayınbabam tutturdu bir erkek gidiyor

konu sahibi öncelikle arkadaşlara katılıyorum çok hatalısın
ve de hala kocan hakkında değil de kayınpeder hakkında konuşuyor olman hatanın tamamen farkında olmadığını düşündürüyor bana
ikili ilişkilerde, 2 kişiden biri izin vermediği sürece, o 2 kişinin arasına kimse giremez
burada kp ne derse desin, sana karşı hatalı durumda olan kişi eşin
eğer birine kızacaksan, öncelikle eşine kızmalısın
evet kayınpederinin de davranışları kabul edilir gibi değil, yine de sana karşı hatalı olan eşin!

maddi durumu var diyorsun, istesek ayrı eve çıkabiliriz diyorsun, bunları yapmayan ve sana hizmetçilik yaptırmaya çalışan kişi eşin!
önce bi bunun farkına var
tavır alacaksan eşine alacaksın önce

hamile hamile beddua etmekten de vazgeç
dua, bedduadan bin kat daha hayırlıdır
birilerinin kötülüğüne beddua edeceğine, kendinin ve bebeğinin iyiliğine dua et

son olarak, ailene durumunu anlat
eğer gerçekten senin için üzülecek bir anne baban var ise bırak üzülsünler
kızımın ben üzülmeyeyim diye anlatmadığını duysam, çok daha fazla üzülürüm
Allah yardımcın olsun

Kocanizla konusun ve biran once ayri eve cikin.Siz bir yuva kurmak icin mi evlendiniz yoksa hizmet etmek icin mi.Herseyin bir sınırı vardir ve kayinpederiniz bu sınırı coktan asmis.Esinizde sizi bebeginizi hic mi dusunmuyor ya.

kölemisin sen ya kayınbabanmı yarttı seni töveb o beceriksiz kocan ne bk yapıyor.

anana babana herseyi anlat rn azından arknda dururlar sana destek olurlar diğerleri hiç uyarı görmedi ondan buakdar rahat

Bir insan küçücük bir hatasını bile geri dönderemezken. Ben böyle büyük hatayı nasıl gerş döndereyim. Bende böyle olsun istemezdim. Kocamla evleneyim derken ailesiyle evlendim.

Allahım yardımcım olsun .
Allah yardımcın olsunda seninde birseyler yapman lazm. misal kötü yola istemeyerek düsmüs birkafın senin hibi düsünce ne kadar sacma dersin .

canm esin de kızıyonus kaynananda adam aksi demkki adamın dediklerin yapma birsekilde seni gelin gelin diye ezemesin

ne tarafından bakarsak bakalım okuduğum yazıda insanların birbirini kullanma dürtüsü var. Siz eşinizle konuşacaksınız artı kız veya erkek cinsiyetini kadının değil erkeğin spermi ile belirleniyor. Önce Rabbim karar verir ne verirsede hayırlısını isteyen ailecek , artı sizden rica edeceğim hamile halinizle kimseye beddua etmeyin sizin iyiliğiniz için diyorum. Dua edin. İçinize atarak daha çok eşinizin ailesine karşı kinleşiyorsunuz. Bu hiç iyi değil ayrılacaksınız o evden başka bir yere taşınacaksınız eşinizle, nereye kadar böyle bir ömür geçer

X