Kayın babama beddua ediyorum

bu ne ya eve damızlık erkek doğurasın ve hizmetçilik edesin diye mi almışlar seni?? böyle zihniyetlerin tamamının allah bin belasını versin ya. yemin ediyorum hayatımda bela okumamaya çok özen gösteririm ama bu tür ailelere dayanamıyorum. kızım sen 17 yaşında ne akılla evlendin zorla mı evlendirdiler nedir? hizmetçi misin sen?
neden bizim kadınımız bu kadar cahil bu kadar erkeklerin eline bakıyor. isyan ediyorum artık tüm bunlara..

Eger bebeginiz kiz olursa (allah saglikli ve hayirli bir evlat nasip etsin) kayinbabaniza diyin ki "biz kadinlar olmasaydik erkekler hic olmazdi. Suan sen bile burada olamazdin..

Cok sinirlendim. Kendi kizi üzülecek diye seni hastaneye götürmek istememis..

Esinizin de neden birden böyle yaptigina anlam veremedim acikcasi. Esinle ayri eve cikmaya calisin yoksa bu sorunlar dahada büyür

Evim ayrılsa çok rahatlayacağım fakat olmuyor. Kocam istemiyorum duralım diyor.

Halbuki görümcem kendi kaynanasına ortada birşey yokken 6 ay bile dayanamadı hemen evini ayırmıştı. Belki de o haklı.

Kendi kızlarına bakmayıp , birşey yapmadığım halde şöyle yapıyor yok kocasını dolduruyor. Herşeyin iyisini yiyor 19 yaşında 48 kiloyum el insaf.

Kaynanamada zamanında çok çektirdiği için kocamında bana karşı böyle olmasını istiyor

Sanki koca kıtlığına kıramn girmiş de kaçıyormuş gibi evde kalacakmışsınız gibi gidip 17 yaşında daha evinin sorumluluğun alamayan ayrı ev açmaya gücü olmayan sizin gibi olgunlaşmamış biriyle evlenirseniz ve hamile kalırsanız olacağı bu! sonra da burada şikayet ediyorsunuz. Eee adamın evinde kalıyorsunuz muhtemelen çoğu ihtiyacınızı adam karşılıyor arabasıyla doktorlara götürüyor sonra da onu dedi bunu dedi hizmet bekliyor ee bekler siz verdiniz ona bu hakkı eşinizde iş yok ki babasına bağlı çünkü rest çekemez

Kocan olacak dangoza,baban o saatte hizmet bekliyorsa karısı var banane diyemedinmi?

Ahh be yavrum yazık değilmi sana bu yaşta evlenmişsin.kimlerle muhattab oluyosun.nedemek herşeyin en güzelini yiyor,lokmalarını mı sayıyorlar vicdansızlar.

Yazık,üzüldüm senin için ...

Ayrı eve çıkmazsan bebek gelince daha çok konu açarsın.istediğin gibi büyütemezsin bile bebeği.kendi çoçuğunun ezildiğini göreceksin belki yada sana saygı duymayacak bir evlat yetişecek bu ortamda Allah sabır versin.eşin adam olsa seni köle gibi kullandırtmaz boşuna kpye beddua etme.orası adamın evi siz gelip yerleşmişsiniz üstüne kendini evin ağası sizide kölesi bellemiş.cahil de olsa o adamın eline bakıyorsunuz.

Ah be canım çok küçüksün. Senin evlenip çocuk yapman için en az bi beş yılın vardı, okusaydın ya..
Ev ev üstüne kurulmaz, ne dersen de onlarla kaldığın sürece yapmak zorunda olucaksın, kocan sana aa yapma canım otur kendileri yapsın nasıl desin anasının babasının yanında, heleki cinsiyet ayrımı yapan bi babanın yanında.
Ne diyelim, Allah beterinden saklasın seni

Allahtan kaynanam çok iyi bana karşı. Kaynanama çok çekmtirmiş kayınbabam. Halada çektiriyor. Kocamında bana karşı öyle olmasını istiyor. Kaynanam ilk gelin geldiğinde bu perde niye açık diye dövmüş düşünün . Kendi karısına böyle olan bana haydi haydi böyle olur .

Allahım düzeltsin.

Eşiniz kaç yaşında?
Neden kayinbabanizdan sizi birakmanizi istiyorsunuz,binin dolmuşa kendiniz gidin istediginiz zaman hastaneye...ayrıca hizmetçi degilsiniz,sizden hizmet beklemesinler,ustelik hamilesiniz,midem bulanıyor halim yok diyin yatin bütün gün,onlar size hizmet etsinler...annenize bunlari anlatmayip hata ediyorsunuz bence,siz kendinizi baya baya ezdiryorsunuz,anne babaniz yok mu müdahale etsinler bu duruma,yoksa bu cahil aile daha çok tepenize çıkacaktır bunun sonu gelmeyecek...son diyecegim de SUSMAYIN onu yiyor bilmem ne laf duydunuzmu,acin agzinizi utanmiyormusun koca adamsin gelininin lokmalarini sayıyorsun diyin,her seferinde cevap verin,göreceksin boyle yaparsan sana saygı duymaya baslayacaklar,bu tür insanlar ancak kafgadan anlarlar,iyilikten anlamazlar

Hizmet görmek ne? Hizmetçi misiniz siz? Eli ayağı tutan herkes kendi işini kendi yapsın. Şımartırsanız tepenize çıkarlar

Yahu yuhhh yaa sene kaç oldu hala böyle insanlar nasıl olur aklım almıyor. Koca nasıl bir dingil türü onuda anlamadım demek babamın hizmetini gör!!! Karısı var bu adamın karısı yapsın niye sen yapiyomussun. Heyyy allahım sizede çok kızıyorum erken yaşta boncuk bulma umuduyla evlenmeye koşup ayaklarınız üzerinde durmadan gidip kV kb sigintisi oluyosunuz. Niye yani niye. Ayrıca kayın Abana sormak isterim çocuk oğlan olursa ne yapacakmış kendi gibi öküz mu yapacak bebeği

X