Kayınpeder sorunsalı

Hayır nasıl bi kadın bir kadına bu kadar düşman olabilir nasıl aciz bir karakteriniz var. Ne ben ne siz hiçbir kadın yaşadığı kötü şeyi haketmez. Kendi içinizde ki o leş cümlelerinizi kendinize saklayın. Ben bu konuyu siz beni aşağılayın diye açmadım. Beni kimse aşağılayamaz. Kendinize gelin ağzınızı toplayın.
Valla yaşadığınız şeylere ve gördüğünüz muameleye rağmen hala kocişim de kocişim deyip bir de üstüne bebek yaparsam düzelir diye düşünüyorsanız bu yaşadıklarınızı hak ediyorsunuz demektir. Çünkü düzeltmek için doğru bir çaba sarf etmiyor, üstüne bebekle taçlandırmak istiyorsunuz. Adam size niye değer versin, siz kendinize değer vermiyorsunuz bir kere. Kendimdeyim ve ağzım gayet toplu. Size niye düşman olayım, tanımam etmem, bana ne?

Bi cinnet herseyi çözer :KK70: yahu ben şok oluyorum bazen kabul edilmeyecek şeyleri kabul edip sonra daha fazlasını yaşıyorsunuz.
Ne demek eşin baskas8nin kredisini ödüyor ve siz kafaya taksanizda ses etmiyorsunuz?
Hersey ortada neden bileziklerinizi veriyorsunuz?
Nedemek istesem de arabayı vermezler? Git arabayı sürüp kendimi geliştiriceğim biraz bende kalsın de. Vermezlerse de neyse kötü akıl vermeyim:KK51:

Kusura bakmayın hanımlar ilk üye olduğumda üzülüyor ediyordum . Artık tahammül edemiyorum neden kendi haklarınızı koruyamiyorsunuz? Siz daha cocuk yetiştirip büyüteceksiniz. Böylemi hakkını korumayı öğreneceksiniz?

Lütfen hayat kısa ve yan rol gibi davranmayın sizin de kararınız olsun . Esiniz de çok terbiyesiz fikrinizi almadan kredi ödemek nedir? Araba konusu ayrı tuhaf.

Kızlar öncelikle iyi geceler 🌙 nasıl başlayacağım konuya nasıl toparlayacağım bilmiyorum. Eşimle 2 yıldır evliyiz çok şükür kendi kesemizde dönmeye çalışıyoruz. Fakat eşimin kardeşi,babası,arkadaşları sürekli eşimi kullanıyor eşime anlatıyorum anlamıyor. Şöyle örnek vereyim kayınpederim kendine kredi çekti bitcoine yatırdı sonra ben nasıl geri ödeyeceğim ödeyemiyorum geçinemiyorum diyerek krediyi eşime ödetiyor şuanda. Bizim zaten hali hazırda 1 kredimiz varken 2. Kredi çok canımı sıktı açıkçası çok üstünde durmak istemesemde ister istemez düşünmeden edemiyorum. Eşim araba alınca kendi arabasını satıp bitcoine yatırdı ve bizim arabayı kullanmaya başladı. Ben ehliyet alacağım zaman 1 ay yalvardık eşim götür pratik yapsın diye o zaman kendi arabasıyla götürmesi gerekiyordu bizim arabamız otomatik vites olduğu için bozulur başına birşey gelir diye asla yardım etmedi tabi ki yardım etmek zorunda değil ama insan oğlunun o yaptıklarına karşılık gönlü olsun diye 1 kere hadi kızım gidelim der. Ama arabasına bişey olur korkusuyla asla bana yardımcı olmadı. Şuanda eşimle ortak araba aldılar araba biraz yüksek bi model bugün eşime buseye verme arabayı kaza yapar dedi. Bı çok zoruma gitti bende dedim ki baba bu mal cana geleceğine mala gelsin benden gelsin dedim döndüm arabaya bindim ama çok zoruma gitti söylediği şey. Bu arada arabanın yarı parası benim bileziklerimle alındı. Sonuçta kaza geliyorum demez yılların şöförü eşimde kaza yapabilir kayınpederimde. Bende baba eşimin inadına süreceğim bu arabayı dedim. Hiç bişey demedi ama şimdi gidip istesem arabayı asla vermeyeceğini biliyorum. Bizim arabamız öndeyken abime lazım oldu araba hastaneye gitmesi lazım acil kem küm ederek verdi anahtarı benim malımı bana vermek istemedi anlayacağınız. Ne yapmam lazım nasıl davranmalıyım bilmiyorum. Eşim ilgisiz sorumsuz benim canım çok sıkılıyor bu duruma nasıl hareket etmeliyim bilmiyorum.
valla sen essek olursan semer vuran cok olur kaynatanın gözünün icine baka baka enayı gibi senin kredini ödüyoruz oglun artık evli ve bir sorumlulugu var sizin keyfi kumar borclarınızı ödemek zorunda degil

kimin arabasını kimsen saklıyorsunuz de bi kavga 5 sene rahat edersin evli uzun yıllardır evli bir kızcagız olarak bunu uygula

X