Kayınvalide sorunsalı

Akıl hastanesine kapatın çok ciddiyim

Değiştirebildiğini değiştirmeye çalış ama değiştirmeyince kabullenmeyi de öğren. Kabullenirsen normalleşiyor çünkü kabullenemezsen batar durur

Değiştirebildiğini değiştirmeye çalış ama değiştirmeyince kabullenmeyi de öğren. Kabullenirsen normalleşiyor çünkü kabullenemezsen batar durur
Çok haklısınız acaba diyorum ona onun gibi mi karşılık versem mesela bana gelirken beni aramaz müsait miyim değil miyim oğlunu arar hep.. bende kayinpederi mi arasam ona gitcegim zaman ay bi De lohusalıktan yeni çıktım strateji üretiyorum sürekli evde çalışsam belki kafam dağılırdı

Olabilir canım. Çünkü yaşı kaç olmuş kadının bu bahsettiklerin onun huyu, değişmez yani. Sen de ona göre davran geç. Kafaya taka taka hasta olursun

Ayrı evlerdesiniz sanırım
Benim yanıma gelip beni delirttiği zaman ben valizimi toplayıp gitmeye karar vermek zoeunda kaldım eşimle hiçbir soeunumuz yok yeni evli sayılırız bir bebeğimiz var ama ben dayanamadım eşim benim o halimi görünce elimde valizle annesini gçndermek zorunda kaldı genede uslanmayıp yanıma gelmek istiyor ama ben yapamıyorum ne oluyorsa olaun akıl sağlığım ve bebeğime olan ilgim herşeyden önemli

doğru düşünmüssünüz. Kaynana için çocuklarımız niye anne babasıyla mutlu sıcak bi yuvası varken acı çeksin ki ben de sırf çocuğumu düşündüğüm için hamle yapamıyorum yoksa gözüm karadır benim de. Anladıkları dilden konusucaz başka çare yok bi de takmamayı başaranlar var ben yapamıyorum :)

Sevgi tek başına yeterli değildir, böyle bir kayinvalide ile yakın oturulmaz ...

Sevgi tek başına yeterli değildir, böyle bir kayinvalide ile yakın oturulmaz ...
Yaşadığım yer küçük bir ilçe ve akrabamin evinde çok ucuz kirada oturuyorum. Asgari ücretli çalışan insanlarız başka seçeneğim yoktu. Ben istemeden onun istediği olmuş oldu başka ev bulmuştum olay çıkardı anneme yakın diye şimdi mecburi olarak yakın oturuyorum ama 2 haftada bir zoraki gidiyorum onun evine uzak olsam da aynısı olacaktı

Bu kadına hayır demeyi öğrenin siz resmen teslim olmuşsunuz en baştan, sınırlarınızı net çizin...

Bu kadına hayır demeyi öğrenin siz resmen teslim olmuşsunuz en baştan, sınırlarınızı net çizin...
Bence eminim ki böyle biriyle karşılaşmadınız tavsiyeleriniz için teşekkür ederim ama benimle herşeyi konuşabilirsin diyen bir kadın düşünün konuşuyorsunuz şundan hoşlanmıyorum vs. Tamam dikkat ederim deyip yine aynısını yapıyor napayim döveyim mi hayırdan anlamıyor bakın gerçekten çok tehlikeli dostça yaklaşıp arkamdan kuyumu kazıyor eşim çok iyimser o da kötü düşünmek istemiyo kabullenemiyor onu anlıyorum büyü mü yaptırayım onun için ahiretimi yakmaya değmez işin içinden çıkamadığım için burdayım ya zaten neyse başınızı agritmiyim sagolun yine de siz net birisiniz anladım ben inşallah ben de sizin gibi olabilirim

Mesafe koyacaksınız ve de eşinize açıkça tepkinizi gösterin siz çok sinmişsiniz, en fazla boşanırsınız neden bu kadar korkuyorsunuz ki , eşinizi kaybetmekten bu kadar korkmayın, gereken tepkiyi verin kafanız rahat etsin , bir kavga çıkarın o bahane ile görüşmeleri azaltın ve sakın kv ile dertleşmeyin, laf anlatmayın boşuna, gençliğinize yazık...

Aynen öyle soğuk rüzgarlar estiricem artık yüz verirsem bana yazıklar olsun. Çok sağolun emin olun siz dahil okuduğum her yorumu dikkate alıp uygulucam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…