kayinvalide ve misafirlarini nasil agirlayabilirim

konuya biraz gec kalmışım ama kayınvalideniz markaya dikkat ediyorsa jumbo ya bakmanızı tavsiye ederim.

Sunum da neymiş dendi vizyon lazım insana dendi. Siz sunumları konuşurken ben de köşeciğimde atom u parçalıyor olacağım😅malum k.k da tek amaç bu.

Iki sey elestirildi: 1. Sunumdan anlamamak 2. Sunum hakkinda soru sormak.

Yani olmasi gereken suymus. Icten ice sunumdan cok iyi anlicaksin, bileceksin. Bu bilgi sana dogustan gelecek. Cay saatinde ne ikram edilir ne edilmez kahve nasil yapilir bunlarin hepsini biliyor olman lazim! Bilmiyorsan da BEYNINI KULLANARAK ya da GOOGLEA sorarak ogrenebilirsin.

Butun bu bilgileri dogal bir sekilde haiz oldugun halde, bu konuda asla konusmayacaksin. Cunku baska isin mi yok? Mesela bazi bayanlar atomu parcaliyor. Bunlari soruyorsan issizsindir. Bunlari bilmiyorsan da cahilsindir. Bekle. O bilgi sana gelecek......... Vahiy yoluyla.

Kisacasi biz bu forum icin hem cok cahil hem de cok bosmusuz. Napalim derdimize yanalim.

karacadaki kiz bana ceyiz alisverisine tek mi geldiniz dedi :KK70:

ben 10 gun once elon muskla calismak icin basvuru yaptim bugun kendime sunum tabagi aliyorum turkiye buyulu bir ulke gercekten ucaktan iner inmez seklim degisti dkskshskshks

ay bu arada hepinize tesekkur ederim ya resmen butun magazalara girdigimde gozum hep sizin dediklerinizi aradi kolayca aldim ciktim🙈 yoksa ben bu isin icinde bogulurdum
Halletmenize çok sevindim :)Taze çekilmiş türk kahvesi ve iyi bir marka çay almanızı öneririm .( Çayin markası çok mu önemli derseniz de evet önemli :)

kizlarcim beni kayinvalidem aradi dogum gunumu kutlamak icin 🥲

evinde tabak falan var mi dedi ben de yok alacagim dedim. tamam porlanda bak dedi hic yok kizim ugrasma falan demedi sagolsun :KK70: kahve fincaniyla tabaklar set oluyor onlara bi bakarsin falan dedi. ama sagolsun iki cesit ikram getirecekmis sen kendin bir sey yapmaya calisma hazir al diye izin verdi o da bana guvenmedi herhalde :KK70:

kendisi erken gelip bana sunumda yardim edecekmis onu da soyledi :KK70:
Off kvden cok cevval
Allah yardim etsin mutlu yillar ayrica 💚
Mune hepsini anlatmis ama
Pastaneler de harika seyler var kafanda menu yaptiysan gerisi kolay zaten hazirdan al sabah da guzelce hazirlarsin masani sadece tabaklarin yaninda servis kasigini masayi felan unutma yeter 😍tarif istersen verebiliriz burdan masayi guzel suslersen gerisi gelir zaten

S sassyassyy son durum nedir :KK66:
Sanirim burda ilk kez birisinin konusunu merak ettim.
ay cok sukur yardim edicek birini buldum :KK70:

bir de sunu ogrendim, bizim yaptigimiz gibi masaya her seyi koyup tabaga almali davet degilmis bu tabak hazirlaniyormus tek tek. onu beceremezdim cok iyi oldu yardima birinin gelecek olmasi :KK70:

simdi cikip caydanlik ve kahve makinesi alicam, kahveyi alicam, ikramliklarin siparisini verdim bi de evi temizletiyorum. masa ortusunu falan alirim. ustumden yuk kalkti yardimciyi ayarlayinca :KK70:

ay cok sukur yardim edicek birini buldum :KK70:

bir de sunu ogrendim, bizim yaptigimiz gibi masaya her seyi koyup tabaga almali davet degilmis bu tabak hazirlaniyormus tek tek. onu beceremezdim cok iyi oldu yardima birinin gelecek olmasi :KK70:

simdi cikip caydanlik ve kahve makinesi alicam, kahveyi alicam, ikramliklarin siparisini verdim bi de evi temizletiyorum. masa ortusunu falan alirim. ustumden yuk kalkti yardimciyi ayarlayinca :KK70:
Ayy cidden en akillicasi yoksa asiri stresten hersey kotu olurdu

Şey yazmışsın ya sassy; kız bana çeyiz alışverişine yalnız mı geldi diye sordu. Ben de aynı soruya maruz kalmıştım. ☺️Anılarımı depreştirdin. 😂😂

bilmem,azıcık kursa giden eline belge alan,2 senelik önlisans okuyan kendini psikolog,uzman, çocuk gelişim uzmanı falan ilan ediyor ya, öyle misiniz diye sordum 🤷

ha 4 senelik lisans eğitimi aldıysanız orası başka :))
Sizin kavram karmaşanız var belli ki, öyle kursla böyle birsey reelde olabilmesi mümkün mü. ? Yada diplomanda ne yazıyorsa o’dur. Bu kadar basit ortalık karıstırmak icin kurs falan demeyin, ben hayatımda hic kursa gidip psikolog hizmeti veren bir insan görmedim. Ama siz sosyo ekonomik düzeyi düsük olan bazı kısımlarda ki insanların igne yaptırmak icin “igneci teyzeye” başvurduğuna, kursa gidip psikologluk yaptıgına, 2 beslenme kitabı okuyup diyetisyenim diyene, vs vs sizin deyiminizle “alaylı” olanlara denk gelmis olabilirsiniz bu sizin çevrenizdir. Ama gerçek cevreden bildiriyorum; böyle bir şey yok

Sizin kavram karmaşanız var belli ki, öyle kursla böyle birsey reelde olabilmesi mümkün mü. ? Yada diplomanda ne yazıyorsa o’dur. Bu kadar basit ortalık karıstırmak icin kurs falan demeyin, ben hayatımda hic kursa gidip psikolog hizmeti veren bir insan görmedim. Ama siz sosyo ekonomik düzeyi düsük olan bazı kısımlarda ki insanların igne yaptırmak icin “igneci teyzeye” başvurduğuna, kursa gidip psikologluk yaptıgına, 2 beslenme kitabı okuyup diyetisyenim diyene, vs vs sizin deyiminizle “alaylı” olanlara denk gelmis olabilirsiniz bu sizin çevrenizdir. Ama gerçek cevreden bildiriyorum; böyle bir şey yok
misafir geldi gitti senin sinirin bi gecmedi ne bela insanmissin gercekten. hala da utanmadan konusuyosun. ne anlatiypsun aga sen hatani kabul edip susmayi bilmez misin?????

Onu boşver belli ki amacı farklı da nasıl geçti Sassy anlatsana valla çok merak ettim
Konuyu sonradan okudum valla merak ettim nasıl gectigini.

Ben güzel gectiğini tahmin ediyorum.
ayy sormayin ya ben kadina bas komutan deyince kizdilar ama tam oyle :KK70: dun beni aramisti zaten ben de ikramliklari soyledim sen onlari cikarma sonra yersin ben getiricem dedi kendisi getirdi bir seyler. sabahin korunde de geldi evi toparladi tabaklari begenmedi :KK70: ama yine de gerginlik cikarmadi sagolsun sadece surat asti 🥲 gelince direkt onlar mutfaga gecti ben de gecmeyin diyemedim o yuzden bir karisiklik oldu serviste ama toparladim sonra.

onun disinda nisanlimin yengesi, kuzeni, erkek kuzeninin esi vardi onlar cok sekerdi her seyi cok begendiler. yani keyifliydi ama cok sik tercih etmem hazirlik sureci cokkk zormus :KK70:

misafir geldi gitti senin sinirin bi gecmedi ne bela insanmissin gercekten. hala da utanmadan konusuyosun. ne anlatiypsun aga sen hatani kabul edip susmayi bilmez misin?????
Utanmak, pardon utanılacak ne yapmısım? Ahlaksızlık mı yapmısım şerefsizlik mi, laflarına dikakt et terbiyesizlesmw utanmayı kahve makinesi kullanmayı bilmeyen, sofra kurmayı bilmeyen neredeyse giyeceğini soracak birinden mi öğreneceğim?? Eğer bu kadar cesursan benimle yüz yüze gelip öğret bakalım

Utanmak, pardon utanılacak ne yapmısım? Ahlaksızlık mı yapmısım şerefsizlik mi, laflarına dikakt et terbiyesizlesmw utanmayı kahve makinesi kullanmayı bilmeyen, sofra kurmayı bilmeyen neredeyse giyeceğini soracak birinden mi öğreneceğim?? Eğer bu kadar cesursan benimle yüz yüze gelip öğret bakalım
ay bunun kapatma tusu yok mu imdattt alin ayol sunu uzerimdennnn

Psikolog olduğunu iddia ederek normal vatandaşı geçtim, tv kanallarını dolandıranlar var.
Hangi pembe dünyada yaşıyorsanız artık, bunları hiç görmemişsiniz. Ne hoş.
Konuyu yeterince sabote etmediniz mi?

X