kayinvalide ve misafirlarini nasil agirlayabilirim

Psikolog olduğunu iddia ederek normal vatandaşı geçtim, tv kanallarını dolandıranlar var.
Hangi pembe dünyada yaşıyorsanız artık, bunları hiç görmemişsiniz. Ne hoş.
Konuyu yeterince sabote etmediniz mi?
O sizlerin sorgulamadan inandığı socialmom gibi sözde influencerlar sanıyorum. Anlıyorum cnm cook önemli bir konuyu sabote ettim cok özür dilerim. Valla bak ictenliklle özür diliyorum :)

Psikolog olduğunu iddia ederek normal vatandaşı geçtim, tv kanallarını dolandıranlar var.
Hangi pembe dünyada yaşıyorsanız artık, bunları hiç görmemişsiniz. Ne hoş.
Konuyu yeterince sabote etmediniz mi?
O sizlerin sorgulamadan inandığı socia
ay bunun kapatma tusu yok mu imdattt alin ayol sunu uzerimdennnn
yok gelip kapatsana özelden adres atayım bide karşımda gel göreyim seni

Bu ne ya eğlenceli bir konudan nerelere gelinmiş. Bir de gel yuzyuze goruselim demek tehtit etmektir resmen ve genelde erkekler yapar. Konuyu sabote eden üyenin erkek olduğunu düsünmeye başladım.

Bende nisanlıyken cezvede kahve yapmayı sunum hazırlamayı bilmiyordum. hala yeni nesil sunum hazırlamakla pek alakam yoktur. Nedir yani eksiklik mi? hayir annemizin karnından birgün evlenip kayinvalideye sunum hazırlamak icin doğmadık. Yeri gelmis hazirlaması gerekmis konu açıp sormuş ne var bunda.

Bu kadar öfkelenmeye ne gerek var? bazı uyelerin pandemiden midir nedir psikolpjisi bayağı bozulmuş anlaşılan.

Yazmadan duramayacağım, bir tek ben mi kayınvalideye sinir oldum? Konuyla dalga geçenleri, eleştirenleri boşverin. Sunumla ilgili kim konu açsa birileri mutlaka dalga geçer, birileri de en iyi niyetle de konu açsan eleştirir. Bence asıl mesele kv, kendisi sunum konusunda uzman olabilir. Ama bekar evi olan hatta yılda birkaç ay kalınan eve hem kendini davet ettir hem gösterişli bir sunum bekle, porselen markasını da vererek alış veriş yaptır. Zaten kızın babasına gidilmiş, yani asıl eve davet edilmiş.

Nereden nereye gelmiş konu. :olamaz:

Sassy, döndüğünde eğer foto çektiysen bir foto atsana, sofranı çok merak ettim. İyi geçmesine çok sevindim. :)

ah @ S sassyassyy ,üzümlü kekim :KK43: boşu boşuna banlandın :KK43:

döndüğünde güzel fotoğraflar bekliyoruz senden :KK200:
cenemi tutamiyorum ki resmen KAFES DOVUSUNE davet edilmisim :KK70:

kizlarcim maalesef fotoğrafi buraya yukleyemiyorum cunku hepsinde ya ben ya da nisanlimin kuzeni gorunmusuz. o yuzden sadece fitne fucura atabildim. 😂 zaten kayinvalidem kendi tabak getirmis sagolsun onlara koydu. yani bu hikayede olan benim parama ve zamanima oldu :KK70: bi de forumda o kadar laf yemis oldum ahskshajshaj

hanimlar herkese merhaba,

benim persembe gunu misafirim gelecek. nisanlimin (hahayt evet nisanlandim) annesi ve yengesi vs.

gelecek kisileri soyle anlatayim herkes sunum perisi, hepsi turk kahvesi bagimlisi, hepsinin evi muze gibi ama basi sevgilimin annesi ceker. o bas komutandir bu konuda. dunyada uretilen her tabagi bardagi almak ister yani. ve her seyin markasina falan dikkat eder fenadir. eger evde herhangi bir sey eksik olursa ve eltisinin yaninda ben onu rezil (??) edersem bana alttan alttan yillarca laf sokabilir. bu konuda zaten vukuatli.

benim evimde herhangi bir pasta tabagi falan yok yani olanlar basarisiz birkac sirtaki denemesine kurban gitti. yenisini almadik. markalarini falan hatirlamiyorum. catal bicak takimi gunluk seyler var. cay bardagi maalesef yok. cay icin demlik de yok maalesef cayci var sadece ama kac kisilik yapiyor falan bilmiyorum. turk kahvesiyle ilgili herhangi bir sey yok. kahvenin kendisi bile yok. hali 1 tane var onu da bir kez serdik sonra topladim kaldirdim nerede bilmiyorum ama bulurum. ve bende herhangi bir sekilde ikram edecek bir seyler hazirlamak icin yetenek de yok.

bu durumda misafir nasil agirlanir? yani bu seyleri topluca mi almam lazim, en iyisi nasil olur? mesela en kalitelisi su markadir, simdi bunlar moda falan diyeceginiz bir sey var mi? bir de ben onlara gunduz gittim once cay verdi annesi bir suru yiyecek bir sey vardi daha sonra kahve yaptirdi yine yaninda bir suru yiyecek vardi. bunun normali bu mu? kac cesit yaptirsam iyi olur sizce? bir de onlar mutfaktan tabak hazirlatip getiriyorlar ama evde yardimcilari var bende oyle bir durum yok her seyi ben yapacagim yani. o durumda da yine ben mi iceriden servis tabagini hazirlayip gelecegim ama ben o kadar pratik biri degilim yani misafirlerin yuzunu 3 dakika falan gorebilirim bu durumda.

sorularim bu sekilde umarim derdimi anlatabilmisimdir. sorabilecegim herhangi bir yakinim yok maalesef. lutfen el birligiyle beni bu savastan da cikaralim. 😅
Valla ben uğraşmazdım nazi kampı mı bu?.
Eksik olursa veya marka değilse laf söylenebiliyor sen elinden geleni yap beğenmiyor laf ediyorsa onun ayıbı..
Benimde böyle arkadaşım vardı evlendi karşı tarafın aynısı oldu geldiği yeri unuttu vs çok şaşırıyorum sunum sevenlere saygım var ama illa marka olacak takıntısı bilemiyorum insanlar ne şartlar altında bir de misafir yani bu kim olursa olsun MİSAFİR.

Yazmadan duramayacağım, bir tek ben mi kayınvalideye sinir oldum? Konuyla dalga geçenleri, eleştirenleri boşverin. Sunumla ilgili kim konu açsa birileri mutlaka dalga geçer, birileri de en iyi niyetle de konu açsan eleştirir. Bence asıl mesele kv, kendisi sunum konusunda uzman olabilir. Ama bekar evi olan hatta yılda birkaç ay kalınan eve hem kendini davet ettir hem gösterişli bir sunum bekle, porselen markasını da vererek alış veriş yaptır. Zaten kızın babasına gidilmiş, yani asıl eve davet edilmiş.
Ben de sinir oldum.
Bekar evi olmasa bile yaptığı yanlış ben evliyim ama kayın validem böyle bir şeye kalkışsa sanırım iptal ederdim sonucu ne olursa olsun altın kaplama istese yine alacaklar sanki bazıları 😔😔 şaşırdım böyle insanlar var demek ki çokça

Ben de sinir oldum.
Bekar evi olmasa bile yaptığı yanlış ben evliyim ama kayın validem böyle bir şeye kalkışsa sanırım iptal ederdim sonucu ne olursa olsun altın kaplama istese yine alacaklar sanki bazıları 😔😔 şaşırdım böyle insanlar var demek ki çokça
bilmem belki alirim altin kaplama da param var sonucta.

konu cozuldu hanimefendi. sasirmayin bosuna.

Kibar olmayı deneye bilirsiniz mesela sizin için yazdım siz ters anladınız 🤔
“ben kesin iptal ederdim, kayinvalide istese altin kaplama alacak bazilari” iyi niyetli bir cumleyse tabi ben yanlis anlayip tepki vermisimdir. gerci benim kayinvalide delisi oldugumu forumdaki herkes bilir. :KK53:

konu cozuldu, uzatmak istemiyorum yazmazsaniz sevinirim.

Kayınvalidenin sevdiği o tür sunumluk ıncık cıncıkları sevmiyorsan (ki ben asla sevmem kimse için de almam) sen de sırf onlar için alma derim. Ha zaten ihtiyaç varsa tarzına uygun bi takım alırsın.
Benim de evimde türk kahvesi fincanı yok hiç de almayı düşünmedim mesela. Misafire özel çatal bardak tabak da yoktur.

X