Kayınvalidem sizce niye hiç arayıp sormuyor :((

yasemin180

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2023
34
-2
28
Selam kızlar. Kısaca özet geçmem gerekirse kv ile haftada 1-2 gün görüşürüz normalde. Haberleşmek için arar arada sırada görüşme günü vs belirlemek için. Yaklasık 20 gündür sehir dısında ve beni bi kere bile arayıp sormadı. Ciddi bi sağlık problemim var o yüzden arayıp nasılsınız idare edebiliyo musunuz diye sormasını bekledim ama o da benden mi bekliyor anlamadım. Sağlık sorunlarımdan dolayı birazda alınganlık yapıyor olabilirim bilemiyorum ya yorumlarınızı bekliyorum

Bu biraz kişisel bir soru sizin ilişki dinamiğinize bağlı yani😅 siz sürekli görüşmeyi tercih ettiğiniz için anormal görünüyor rahatsız olduğunuzda aramamasi. Ben çok nadir ararım o yüzden aramasını da beklemem, eşim kendi ailesiyle görüşür ben kendi ailemle

Selam kızlar. Kısaca özet geçmem gerekirse kv ile haftada 1-2 gün görüşürüz normalde. Haberleşmek için arar arada sırada görüşme günü vs belirlemek için. Yaklasık 20 gündür sehir dısında ve beni bi kere bile arayıp sormadı. Ciddi bi sağlık problemim var o yüzden arayıp nasılsınız idare edebiliyo musunuz diye sormasını bekledim ama o da benden mi bekliyor anlamadım. Sağlık sorunlarımdan dolayı birazda alınganlık yapıyor olabilirim bilemiyorum ya yorumlarınızı bekliyorum
Boşversenize napacan kaynanayı 😅 yat kalk dua et ya seni burnundan fitil fitil uğraştırmıyor

Bu biraz kişisel bir soru sizin ilişki dinamiğinize bağlı yani😅 siz sürekli görüşmeyi tercih ettiğiniz için anormal görünüyor rahatsız olduğunuzda aramamasi. Ben çok nadir ararım o yüzden aramasını da beklemem, eşim kendi ailesiyle görüşür ben kendi ailemle
Uzun süre görüsmediğimiz için aramasını bekliyor olabilirim 😅 ona normal geliyor sanırım

Sadaka verip , şükür namazi kilmaya ne dersiniz??? Ay kayinvalidenin aramasini istemek nedir ya. Daha ne olsun iste aramiyor, konusmaniz bile gerekmiyor. Muhtesem bence
😅😅 ya esimin ailesine ısınmak istiyorum aynı ortamda bulunduğumda yabancı gibi kalmamak için. Ama onlar bunun için hiç çaba göstermiyor :)

Bilemedim ben hiç hesap kitap yapmam nadir ararım ama o an canım istemisse ararım yani karşıdan beklemem 😂 kayınvalidem bana aramıyorum diye tavir alıp beni aramasa onu da farketmem hiç 😂
Ben kafa takacak gereksiz biseyler arıyorum galiba onu fark ettim 😂

Ben kafa takacak gereksiz biseyler arıyorum galiba onu fark ettim 😂
Yani sağlık probleminiz yeni ortaya çıkan bir şeyse sizin samimi yaklasiminiza karşılık aramasi gerekirdi tabi. Ama normalde de var olan bir problemse kadın şehir disindaymis zaten rahat bırak da bı gezsin kafa dagitsin napican kaynanayi😂

Durumunda atarlı bir söz paylaş, zor zamanımda yanımda olmayanın.. afsfsf şaka tabi ki. Boşver alınma geç.

Herkes kvsinden nefret etmek zorunda değil, görüşebilirsiniz ama mesafe de güzeldir, aramadı diye dertlenmek gereksiz.Haftada 1- 2 görüşmek çok değil mi?😂😂

X