Sonunda rahatladım…

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kimsenin kimseye hakaret etmeye halkı yok isterse tek bir yorum gelsin insanlar saygı çerçevesinde yorum yapmayı öğrenmeliler. Benim konum küçük önemsiz gelebilir ama insnaım sonuçta.
Size hakaret edilmemiş. İnsanlara davranışınız genel olarak bu şekilde ise size neden soğuk davrandıkları anlaşılabilir.

banlanabilirim sıkıntı yok şikayet edebilriisnşz. Konunun özeti ben kayınvalidem ve babam halkında konuştum insnalarda sağ olsun ne mızmızlığımı bıraktılar ne mıymıylığımı. Siz de istediğinizi yazabilirsiniz. İsterseniz şikayet edin.
Ben sizin kadar hassas bi insanin boyle yorum yapanlari azarlamasini beklemezdim
Sinirinizi buradan cikarmaniza gerek yok
Bu kadar beklentiye girerseniz uzulursunuz her alanda
ne guzel size destek bi esiniz var
Birbirinize yetersiniz yani kv kp ilgi gostermese de olur
Kendinize dert yaratiyorsunuz
Herkesi oldugu gibi kabullenin
Gelini bagrina basan kizi gibi goren kv cok azdir zaten
Onlar da muzede sergileniyor

Size hakaret edilmemiş. İnsanlara davranışınız genel olarak bu şekilde ise size neden soğuk davrandıkları anlaşılabilir.
İnsnaların anlamadığı nokta şu sadece eşime ve bana böyleler kendi aileleriyle gülüp eğleniyor
Ben sizin kadar hassas bi insanin boyle yorum yapanlari azarlamasini beklemezdim
Sinirinizi buradan cikarmaniza gerek yok
Bu kadar beklentiye girerseniz uzulursunuz her alanda
ne guzel size destek bi esiniz var
Birbirinize yetersiniz yani kv kp ilgi gostermese de olur
Kendinize dert yaratiyorsunuz
Herkesi oldugu gibi kabullenin
Gelini bagrina basan kizi gibi goren kv cok azdir zaten
Onlar da muzede sergileniyor
benim sinir çıkarmadım. Sadece bir konuyu sizinle paylaştım. Mızmız mıymıy bunlar hakaret değil mi? Yazsınlar kardeşim ne abartıyosun bak geç yoluna desinler istedim. Ama neden hakaret edip insan ilişkilerimi sorguluyorlar.. ben burada bir çok kişiye yorum yaparken saygımı göstermeye çalışıyorum. Herkesin derdi kendine büyük…

Harçlık istediğimiz yok insanlık bekledik..

Yoo, siz maddi destek de bekliyorsunuz. Satır aralarınızdan gayet anlaşılıyor

herkes konuşmayı sevmek zorunda değil, belki doğru belki yanlış onları siz mi değiştireceksiniz bundan sonra? Oturup ağlamışsınız bir de. Hadi siz hormonlardan dolayı duygusal davranmışsınızdır ok ama eşiniz de tuhaf.

İnsnaların anlamadığı nokta şu sadece eşime ve bana böyleler kendi aileleriyle gülüp eğleniyor

benim sinir çıkarmadım. Sadece bir konuyu sizinle paylaştım. Mızmız mıymıy bunlar hakaret değil mi? Yazsınlar kardeşim ne abartıyosun bak geç yoluna desinler istedim. Ama neden hakaret edip insan ilişkilerimi sorguluyorlar.. ben burada bir çok kişiye yorum yaparken saygımı göstermeye çalışıyorum. Herkesin derdi kendine büyük…
Mizmiz cocuklara bile deriz mizmizlanma nazlanma gibisine
Hakaret olarak algilamayin
kv kp baskalarina neseli size durgunlarsa cok sık gorusmezsiniz olur biter
Ben olsam esimi alir alir kendi ailemle takilirim kv kpyi de hic umursamam
Onlar icin aglamak falan hic hic yapmam canima yazik degil mi? Esim uzuluyorsa da ben varim yaninda kimse icin uzulmcez balim derim acar bi komedi filmi izleriz yani nolcak kafamiz rahat olur
Sizde rahat olun stres bebeginizi de etkiler

Yoo, siz maddi destek de bekliyorsunuz. Satır aralarınızdan gayet anlaşılıyor

herkes konuşmayı sevmek zorunda değil, belki doğru belki yanlış onları siz mi değiştireceksiniz bundan sonra? Oturup ağlamışsınız bir de. Hadi siz hormonlardan dolayı duygusal davranmışsınızdır ok ama eşiniz de
Mizmiz cocuklara bile deriz mizmizlanma nazlanma gibisine
Hakaret olarak algilamayin
kv kp baskalarina neseli size durgunlarsa cok sık gorusmezsiniz olur biter
Ben olsam esimi alir alir kendi ailemle takilirim kv kpyi de hic umursamam
Onlar icin aglamak falan hic hic yapmam canima yazik degil mi? Esim uzuluyorsa da ben varim yaninda kimse icin uzulmcez balim derim acar bi komedi filmi izleriz yani nolcak kafamiz rahat olur
Sizde rahat olun stres bebeginizi de etkiler
Benim baştan beri beklediğim tavır buydu teşekkür ederim.. tavsiyelerinizi dinleyeceğim

Bu kadar hassas olursanız çok üzülürsünüz. Hayat bu , burada da normal hayatta da eleştirilebilirsiniz buna takılmayın, gerçekten bir sorun var mı bende diye düşünün. Hassassiniz ama bu kesin.

banlanabilirim sıkıntı yok şikayet edebilriisnşz. Konunun özeti ben kayınvalidem ve babam halkında konuştum insnalarda sağ olsun ne mızmızlığımı bıraktılar ne mıymıylığımı. Siz de istediğinizi yazabilirsiniz. İsterseniz şikayet edin.
Hemen burdakilere de alınmışsın işte :KK53:

Hemen burdakilere de alınmışsın işte :KK53:
Haklısınız ben sadece “onlar” için küçük bir sorunumu açtım. Yani önceki alıntılardan meyve mevzusu kalmış ama gebeliğime hayırlı olsunu bile çok gördü eşimin ailesi. Komik yerlere takılıp oraları alıntılayarak bana hakaret ettikleri için üzüldüm.

Haklısınız ben sadece “onlar” için küçük bir sorunumu açtım. Yani önceki alıntılardan meyve mevzusu kalmış ama gebeliğime hayırlı olsunu bile çok gördü eşimin ailesi. Komik yerlere takılıp oraları alıntılayarak bana hakaret ettikleri için üzüldüm.
O hamilelikte tebrik etmeme vesaireden sonra sizde algıda seçicilik olmuş. Meyve meselesi o yüzden tepki çekti

Kimse hakaret etmedi. Sen her şeyi hakaret veya tersleme olarak algılıyorsun bence. Hakaret tanımını merak ettim, eşinle birlikte gereksiz alıngan olduğunuzu ve gereksiz mızmızlandığınızı söylemişler insanlar, konuyu hak versinler ve kayın aileye sövsünler diye mi açtın? Sende hata varsa o da söylenir, böyle çok zorlanırsın hayat boyu, bizden söylemesi.

Kimse hakaret etmedi. Sen her şeyi hakaret veya tersleme olarak algılıyorsun bence. Hakaret tanımını merak ettim, eşinle birlikte gereksiz alıngan olduğunuzu ve gereksiz mızmızlandığınızı söylemişler insanlar, konuyu hak versinler ve kayın aileye sövsünler diye mi açtın? Sende hata varsa o da söylenir, böyle çok zorlanırsın hayat boyu, bizden söylemesi.

Konu açarken sağdan mendil, sol omuzda bi el bekledi zaar.

Gerçek bir hakaret duysa bayılır düşer bu.
images (1).jpeg
images.jpeg

Hakettiysem eyvallah.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X