Sonunda rahatladım…

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mızmız mıymıy bunlar hakaret değil mi?
Yoo, değil. Bir nevi durum tespiti yapmışız. İnsanlar mızmız olabilir, sinirli, suratsız, karamsar, alıngan vs. olabilir. Bunlar hakaret değil kişilik özelliğidir. Abartıp ayılıp bayılınca haklı sayılmıyorsunuz. Siz bize değil, eşinize yutturun bunları. Kimse sizi çekmez böyle, onlar da çekmiyor demek ki. Hamileliğinizi öğrenen kayınaile niye özellikle evinize hayırlı olsuna gelsin mesela? Nezaketen telefonda da olsa tebrik edilebilir tabii ki. Size yetecek gibi de durmuyor bu, seremoni haline dönüşsün istiyorsunuz belli ama dünyadaki en sıradan şeylerden biri üremek. Bu kadar büyütmeyin her şeyi.

Yoo, değil. Bir nevi durum tespiti yapmışız. İnsanlar mızmız olabilir, sinirli, suratsız, karamsar, alıngan vs. olabilir. Bunlar hakaret değil kişilik özelliğidir. Abartıp ayılıp bayılınca haklı sayılmıyorsunuz. Siz bize değil, eşinize yutturun bunları. Kimse sizi çekmez böyle, onlar da çekmiyor demek ki. Hamileliğinizi öğrenen kayınaile niye özellikle evinize hayırlı olsuna gelsin mesela? Nezaketen telefonda da olsa tebrik edilebilir tabii ki. Size yetecek gibi de durmuyor bu, seremoni haline dönüşsün istiyorsunuz belli ama dünyadaki en sıradan şeylerden biri üremek. Bu kadar büyütmeyin her şeyi.
Bi evin bi oğlu ile evleniyon hadi yine iyisin diye çok gazlamışlar belli, beklediği ilgiyi göremeyince hayal kırıklığı olmuş.

Master yapan birinin derdinin komikliği 🤣🤣🤣
Ne güzel hiç derdin yok saçma sapan şeyleri dert sanıp ağlamalar konu açmalar 🤪
Oğlumun ya da kızımın çocuğu olacak diye havai fişek mi patlatmalıyım bilemedim.
He uzun yıllar isterler olmaz Allah korusun abartırız sevinci. Ama burda da şov

Eklentiler

• 7E162A62-0C22-41C4-9372-B54A24B966BA.png
    7E162A62-0C22-41C4-9372-B54A24B966BA.png
    210,5 KB · Görüntüleme: 110
Şu forum hayatın boyunca aldığın en acayip beddua olabilir mi? Ajajshsh
Bu ahla nasıl yaşarım bilmem. Çoluğumdan çocuğumdan çıkmasa bari. Kaynanasına karpuz ikram eden Umay’a kesene bereket denmemesi şoku. Analar tahtını yapıyor da bahtını yapamıyor. :KK14:

İkram ettikleri karpuza, elinize sağlık kesenize bereket denmediği için ağlayan karı koca mükemmel eşleşme değil mi ya? En azından "sen benim aileme şunu bunu yapamazsın" diyen duygusuz kalpsiz koca yok, tam tersi karısına full destek. Oturup beraber ağlaşıyorlar.
Ayrıca ben yapılan ikram karşılığında kesenize bereket dendiğini hiç duymamıştım.

İnsnaların anlamadığı nokta şu sadece eşime ve bana böyleler kendi aileleriyle gülüp eğleniyor
E size uyuz oluyorlardir. Ota tota alınıp gucendiginiz için ağzını açmaya korkuyordur insanlar. Yoksa neden sussunlar biricik ogullarina.
Benim arkadaşım olsanız arkadaşlığı keserdim, ablam kardeşim falan olsanız az buluşmaya,buluşunca olay çıkmasın diye hiç konuşmamaya gayret ederdim.
Sorun tamamen sizde yani. İnşallah okursunuz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X