Kayınvalideme anneler günü hediyesi almalı mıyım?

o hissettiğin zorunluluk = toplum baskısı
Bunu biliyorsun. Kendin ol ve istemediğin bir şeyi yapma, sonra kendine olan saygın zedeleniyor çünkü. Sen değerlisin :KK200:
Kesinlikle öyle içimden gelmeden alınan hediye saçma sapan bir şey olur zaten. Evet bi arkadaşım bana bu sorduğumu sorsa saçmalama ne hediyesi alacaksın diyip durdurdum bide onu :KK70: Çok doğru söylüyorsun ya çok rahatladım gerçekten çok teşekkür ederim canımmmmm:KK36:

Sadece mesaj atarak kutlamanız yeterli bence :) Doğum gününde hiç kutlamayın bence :KK70:

• Komik
Reactions: cnu
1.5 ay kadar önce doğum günümdü kayınvalidem o sıralar tatildeydi storylerimi gördü fakat doğum günümü kutlamadı bende çok bozuldum ama gidip de niye kutlamadın denmez tabiki. Görünce hediyeyle beraber kutlamayı tercih ediyor normalde doğum günümden sonra 1 kez görüştük o zamanda bir şey demedi. Bende doğum günlerine gerçekten önem veriyorum zoruma gitti açıkçası bu durum. Haftaya da anneler günü o zaman normal kutlamalı mıyım yoksa hediye almalı mıyım? Birisi doğum günümü kutlamayınca yani değer verdiğim birisi kutlamadığı zaman bana değer vermediğini düşünüp ondan uzaklaşırım aynı şekilde hediye almayarak mesafe girmesi gerektiğini düşünüyorum ama yanlış düşünüyor olabilirim. Normal kutlayacağım zaten ama hediye konusunda çok kararsızım. Yardımınıza ihtiyacım var :KK43: Bu arada henüz evli değiliz 15 mayısta evleniyoruz ilk günlerden kötü gelin olmak istemem :KK70:
senin annen değil ki neden hediye alasın parana yazık her şey pahalı ne yaparsan yap o bir kaynana!

• Beğen
senin annen değil ki neden hediye alasın parana yazık her şey pahalı ne yaparsan yap o bir kaynana!
Olsun yine de değer verdiğim bir insan ama vazgeçtim şu an 🤣

Çevrenizdeki insanlarla karıştırmayın lütfen :KK70: Çevremde sizin tanıdıklarınız gibi kalitesiz insanlar yok çok şükür :KK70: Hayatımı sosyal medyada sürdüren bir insan hiç olmadım anı yaşamayı seven birisiyim. Evet sizin gibi basit bir insana tabiki bunlar şaşırtıcı gelebilir burada millete boş boş sallamadan önce kendi hayatınıza bakın ne kadar acınası yazdıklarınız :KK70: inşallah size doğum gününüzde bir sürpriz falan yaparlar da bu fesatlıktan kurtulursunuz :KK70:
Bunları hakedecek belkide son insana çemkirmişsiniz
Yazık size ya
Ayrıca hangi hakla hiç tanımadığınız bir insanın hiç tanımadığınız çevresi için hakaret edebiliyorsunuz? Bu hakkı kim verdi size? Terbiyeli bir şekilde cevap vermeyi beceremiyor musunuz?
Basitlik tam anlamıyla sizin bu arkadaşa yaptığınız ve kendi hayatınızda yaptığınız

Bunları hakedecek belkide son insana çemkirmişsiniz
Yazık size ya
Ayrıca hangi hakla hiç tanımadığınız bir insanın hiç tanımadığınız çevresi için hakaret edebiliyorsunuz? Bu hakkı kim verdi size? Terbiyeli bir şekilde cevap vermeyi beceremiyor musunuz?
Basitlik tam anlamıyla sizin bu arkadaşa yaptığınız ve kendi hayatınızda yaptığınız
İlk önce düzgün konuşmayı siz öğrenin rica ediyorum. Burada çemkiren birisi varsa o da sizsiniz.
Hangi hakla o şahıs benim çevrem hakkında böyle bir kanıya varabiliyor? Ben kimseye durduk yere laf söylemem her şey karşılıklıdır. Bombooş konuştu ve hakettiğinden daha az ve gayet düzgün bir şekilde cevabını verdim. Asıl size yazık gerçekten cevap vermeye bile değmeyecek kadar kalitesiz bir insansınız :KK70: Terbiyesiz bir şekilde konuşuyor olsam günlerce ağlamaktan perişan olurdunuz emin olun :KK70: Gayet harika bir hayatım var hiç merak etmeyin siz ayrıca basitliğin tanımını da o arkadaşa yaptım girip girip okursunuz :KK70:

Merhabalar merak ettim, hediye aldınız mı? Nasıl hallettiniz? 😊🙏🏻

• Muhteşem
Merhabalar merak ettim, hediye aldınız mı? Nasıl hallettiniz? 😊🙏🏻
Merhaba hediye almayacaktım normalde müstakbel eşimle beraber evimiz için dışarı çıkmıştık o sırada ona uygun bir elbise gördüm aldım🤣 anneler gününü unutmuştum bile anneler günü bahanesiyle elbiseyi vermiş oldum🤣 ama almazsam da bir şey olmazmış yani boşuna bu kadar strese girmişim😆

X