Kayınvalidemi çok seviyorum. Benden başka seven yok mu?

• Konu Sahibi incikuboncik
başlarda pek sevmiyordum beni deli ediyordu ama artık seviyorum
ayy azmı çekiştirdim kadını burda :roflol:

ben kayınvalidemi burda yazılanların aksine çook ama çok seviyorum
inanınki anemden farkı yok bana bebeğiymişim gibi bakıyo allah nazarlardan saklasın bizi:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
üstelik yeni gelin falanda değilim onuda belirteyimm

Konuyu yanlış yere açmışsın..

Allah muhabbetinizi arttırsın , ne güzel ne mutlu sana, bunu yakalayamayan çokinsan var kıymetini bilin :nazar:

Ama unutmayın her şey karşılıklı ..

Burada kayınvalide yüzünden yaşanılan tartışmalardan dolayı açılan başlıklara gözatarsan hiç de azımsanmayacak çoklukta olduğunu görürsün..

Bende severim kayınvalidemi hemde gerçekten çok ne ben onu kırarım nede o beni ana - kız gibiyiz biz kendş annem bile arada takılır kızım benimle bile bu kadar iyi değilsin diye hayranım o kadına ben hayatta hatalarımı yüzüme vurmaz doğrusunu açıklar ama özür diliye diliye arada sarılır kuzum çok özledim seni diye bende onu çok severim şu zamana kadar kaynanalığını görmedim inşallah hiçte görmem MELEK ANNEM BENİM hihoyyythihoyyyt:lepi:

bende çok sevenlerdenimmmm 1,5yıllık evliyim hiçbir sorunumuz olmadı bugüne kadar allahım bozmasın onu görümcemi görümcem demek istemiyorum aslında feridemii kayınpederimi eşimi hepsini çokseviyorum

bende çok sevenlerdenim daha bugüne kadar tek bi,r ters lafı olmadı hep beni düşünür 2 eltim daha var onlarada aynı şeklide ama bana daha düşkün onu kendi annemeden hiç farklı görmüyorum

bende kayınvalidemi çok severim burada yazılanların aksine...
kocamın annesi olduğu için ya da kocamı çok sevdiğim için de değildir sevgim....
ama gerçek şu ki annemi kimseyle kıyaslamayacak kadar çok severim...
ve neden anne sevgisi ile kayınvalide sevgisi kıyaslanır anlamam...
yine de nazar değmesin size...

o kadar cok ıstemısımdır ki kayınvaldemı cok cok sevebılmeyı onunla cok ıyı bır ılıskı kurabılmeyı..
kader işte bazen istemekle olmuyor..siz değil elinizden geleni fazlasını da yapsanız olmayacaksa nafile..
cok özenıyorm ınanın böyle örneklerı görünce..o şanslı azınlıkta olmayı isterdim ah..

Bende çoook seviyorum canım annem benim...

yok canım yok ne yaparsan yap adın gelin oda ne yaparsa yapsın adı kaynana ötesi yok sana mutluluklar kaynananla a.s. :nazar:keşke bende sevebilseydim

valla ben eskiden seviyorum derdim de öyle şeyler yaptı ki ben artık almiim alana da mani olmiim

şaka bi yana ne güzel hepinize maşlalah allah sevginizi mutluluğunuzu daim etsin

Bende çok severim tonto$um benim o da beni sever iyi niyetli temiz kalpli aman nazar değmesin :nazar::nazar::nazar:

sevmekte ne kelime elimde olsa bir kaşık suda boğarımkötükedihüso
o kadar ki nefret ediyorum:eek:klava:
büyük büyüklüğünü bilirse küçük küçüklüğünü bilir derler

Tüm yaptıklarından dolayı, kıskançlıklarından, herşeyi ben ve eşim için yapıyor gibi gözüküp aslında kendi istediği şeyleri bize yaptırmasından, sürekli yönlendirmesinden, birşeyin hata olduğunu savunurken başka bir zaman diliminde kendisi için çıkar sağlayacağı zamanda aynı şey için hata olmadığını söylediğinden, herkesi kuzu kuzu dinleyip kim ne derse onu yapıp ben ve eşimin söylediklerini duymamazlıkdan gelmesinden, 4 sene olmasına rağmen hala evimin anahtarının kendisinde olmasından, ben bişey almak istediğimde ne gerek var bu sıkışıklıkda diyip kendisi lüzumsuz yerlere yüklü paralar kaptırmasından, bana yanında birinin iltifat etmesi durumunda hemen oğlununda yakışıklı olduğunu söylemesinden, bize geldiğinde kumandayı eline alıp kendi dizisini açıp asla bize ne seyretmek istediğimizi nezaketen bile sormamasından, bende ayakkabıları dışarda çıkarma takıntısının olduğunu bildiği halde içerde çıkaran hiç olmadı -dışarda çıkarıp koskoca ayakkabı dolabı varken ayakkabısını kapının arkasına yere bırakmasından,... dan.. dan... dan... :mymeka: :mymeka:
Sevmedim,
Sevemiyorum,
Sevemiycem :enbuyukkk:

ama arkadaşlar bu topik sevenlere açılmışş.kayıınvaldesini sevmeyenlerr die bi topik var saten...

vallahi benim ki iyi gibi tabi huyuna suyuna gittiğimiz müddetçe ....
ilk evlendiğim aylarda bi kırgınlık oldu kendisine karşı hala aklımda ama asla saygıda kusur etmem

Tüm yaptıklarından dolayı, kıskançlıklarından, herşeyi ben ve eşim için yapıyor gibi gözüküp aslında kendi istediği şeyleri bize yaptırmasından, sürekli yönlendirmesinden, birşeyin hata olduğunu savunurken başka bir zaman diliminde kendisi için çıkar sağlayacağı zamanda aynı şey için hata olmadığını söylediğinden, herkesi kuzu kuzu dinleyip kim ne derse onu yapıp ben ve eşimin söylediklerini duymamazlıkdan gelmesinden, 4 sene olmasına rağmen hala evimin anahtarının kendisinde olmasından, ben bişey almak istediğimde ne gerek var bu sıkışıklıkda diyip kendisi lüzumsuz yerlere yüklü paralar kaptırmasından, bana yanında birinin iltifat etmesi durumunda hemen oğlununda yakışıklı olduğunu söylemesinden, bize geldiğinde kumandayı eline alıp kendi dizisini açıp asla bize ne seyretmek istediğimizi nezaketen bile sormamasından, bende ayakkabıları dışarda çıkarma takıntısının olduğunu bildiği halde içerde çıkaran hiç olmadı -dışarda çıkarıp koskoca ayakkabı dolabı varken ayakkabısını kapının arkasına yere bırakmasından,... dan.. dan... dan... :mymeka: :mymeka:
Sevmedim,
Sevemiyorum,
Sevemiycem :enbuyukkk:

ilk yarısı benimkine benziyor arkadaşım bende benimkini anlatıyorsun sandım.
geri kalanının ben tamamlayım evlat ayrımı yapmasından neftret ediyorum güya tek oğlunu çok seviyor gibi gözüküyor ama kızlara daha bi ayrıclıklı davranıyo üüffff üfff üffff neler neler
yaptıkları aklıma geldikçe kendi kendimi yiyorum
s e v m i y o r u m s e v m e y e c e ğ i m de o k a d a r

daha kayınwaLidem değiL ama inşaLLah oLur...teyze diyorum şu anda ama arkadaşLar arasında kaynanam diye bahsediorum :KK70:
şeker gibi bi kadın sen benim genç kızLık haLimsin seni kendime çok benzetiyorum diyor bana...
geçen gün de ziyaretine gittiğimde benim geLinim oLmanı çok istiyorum dedi bana :asigim:

inşaLLah oLurum :)

havanacım sen gene de dikkatli ol benimki de beni istemeye gelene kadar aynı böyleydi sonrası çook uzun bir gelin kaynana sorunu

X