Kayınvalidenin Kayınpederi Aldatması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
T...k platformu. Eşim de ben de burayı kullanmıyoruz. Konum atamayan kv bana bundan bahsetmeye başladı. Bize gelince wifi şifresi girdirdi o esnada uygulama bildirimi gördüm. Sonra ustalaştı tabi şu an bildirimler gizli. Ben o zamanlar bakıyor sanıyordum. Sonradan parçalar birleşti hareketleri ile.
Eşim o uygulamayı indirip, mesela annesi Fatma ise sahte ismi olan Hülya'yı tahmin edip orda aramaz. Kendisi canlı yayınlar yapıyor yarışmalar vs. Ben açıp ordan izledim.

Başkası adına konu açılamıyor diye biliyorum. Kuzeninize söyleyin üye olsun öyle devam etsin çünkü konu kapanabilir.
Eve gidince yakalanmaktan korktu ve benim kadar platformu bilmiyor. Eşinin telefon karıştırma huyu var. Yöneticiler bir iki gün anlayış gösterir umarım.

Umarım dank etmiştir. Burda gözlem modu en iyisi, çocuk planını da ertelemek en güvenliği gibi

İkinize birden soyluyorum o halde,karışmayın..
Yarın millet iyi siz kötü olursunuz.

Anadolu irfanı

Kuzen. Benim konularım mevcut. Ben boşandım. Birlikteyiz o yazıyor, yarından sonra da artık paslaşır cevaplarız.
Kuzeniniz 2 dakikada üyelik alabilirdi.
“Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar; başkası kullanır ve kural dışı yazı olursa forumdan uzaklaştırılırlar.” kuralına uymadığınız için üyeliğiniz iptal edildi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…