Kayınvalidenize anneler günü hediyesi neler aldınız kızlar?

☺️

Eklentiler

• Screenshot_2023-04-29-23-07-08-273_com.instagram.android.png
    Screenshot_2023-04-29-23-07-08-273_com.instagram.android.png
    150,1 KB · Görüntüleme: 65
Geçen yıl onun ailesi ile bir fotoğrafı vardı çok minik siyah beyaz yırtıklı onu gizlice alıp fotoğrafçıya götürüp yeniletip revizyon yaptırıp çerçeve içinde hediye ettim şok oldu mutluluktan ağladı

Bu sene de birkaç gün önce çiçek yollattım ❤️
Ayyy bayılıyorum eşinin ailesiyle uyumu yakalayabilen insanlara ben bı türlü yakalayamadım 😥

Hahaha kızzz seni hatırladım valla ben ilginç bı sekilde içimden gelerek çiçek aldım bgn verdim kendilerine ama hiç hoşuna gitmedi aldığı gibi sehbanin üstüne koydu buda bana yine bir ders oldu ben akıllanacam ama dur bakalım ne zman 🤷‍♀️
Nerden hatirladin kız 😄 valla ilginç bı şekilde benim içimden gelmedi kendimi hiç böyle hayal etmezdim oysaki Çok ponçik bir gelin adayıydım tavırları beni yalan etti hem istiyorsa o bana alsın ben de bir anneyim😄

Hahaha kızzz seni hatırladım valla ben ilginç bı sekilde içimden gelerek çiçek aldım bgn verdim kendilerine ama hiç hoşuna gitmedi aldığı gibi sehbanin üstüne koydu buda bana yine bir ders oldu ben akıllanacam ama dur bakalım ne zman 🤷‍♀️
Kız baktım şimdi yine malum kv. konusundan dertlenmişiz 🤭😀

Ayyy bayılıyorum eşinin ailesiyle uyumu yakalayabilen insanlara ben bı türlü yakalayamadım 😥
Bu hâlâ gelebilmek için ben çok fedakarlık yaptım biliyor musunuz? Yorucu bir dönemdi ama sonu güzel oldu şükürler olsun sizin de olur inşallah ama kendinizi suçlamayın herkes iyilikten anlamıyor kıymet bilmiyor

X