kayinvalidenize yatili gittiginizde esinizle ayri yatak hazirlasalar ...?

kizlar selam,

kayinvalidenize yatili gittiginizde esiniz ve sizin icin ayri yatak hazirlamasi ne manaya gelir acaba?

valla bizimkiler şehir dışında senede bir kere gideriz, yayla gibi odasını bize verir hihoyyyt
çeyizliklerini serer yataklara birde hatun kız kaydirigubbakcemile3

ben hoşlanmazdımmm...ne olursa oolsun..biz karı kocayık aynı yerde sarmaşarak uyumamız lazım tabii..alışkanlık bu cnmmkaydirigubbakcemile
gerekirse yer yatağı yapsın oda yoksa çıkarsın yorganları sersin ama ben kocamla yatarım allah kocamla yatarımm bana ters! ama önce eşimeee!!

biz de yatamayiz,
aynen biz de cekyata sığıştık... :1hug:

1 tek kisilik yatak bir de cekyat vardi oda da... belki de incelik olsun diye yaptilar, rahat edemeyiz diye.
ama dusunmeleri lazim, yeni evliler hic ayri yatar mi :uhm:

Hmmmm....peki kendi annenlerin evinde misafir olsanizda aynimi düsünürsün?

Cidden merak ettim!CADIARZU

Normalde aranizda hicbir sorun yokken böyle bir fesatlik düsüncegini sanmiyorum kayinvalidenin..

anacıgım bizim içimiz fasatkaydirigubbakcemile3..bir problem yoksa aranızda niye öyle bşi yapsınki..kadın rahat edesiniz diye öle sermiştir

Ben hiçbir anlam veremedim açıkcası..
Evde çift kişilik yatak yok muymuş?
Daha detaylı bilgi almam lazımdelikafadulden

Ayrıca biz hopppp transfer oluruz yine birbirimizin yamacına:icecream:

kayinvaldemlere yatılıya pek gitmeyiz ama bikaç kez kaldık ozaman bize kendi yatakodalarını verdiler kendileride çekyatda yattılar

çift kişilik yatak yoksa -ki genelde yoktur, bi insanın evinde nie 2 tane çift kişilik yatak olsun dimi- gayet normal yani. kendi yatağını size vermesini beklediyseniz bilemem, ben kendim hiç hoşlanmam öle şeyden. bana rahatsız edici geliyo. hem o neki, benim annemler 4 sene aynı evde yaşadılar babannemlerde de; değil ayrı yatak babannem onları ayrı odada yatırmış 4 sene. babam işe gitcekmiş sabah, annem onun uykusunu bölermiş diye:)) ya bunlar da dertmi allasen yörüyün gidin bacılar amaaann..

ha şu var, sen kocanın yanına sığışırsın tabi en doğal hakkın. bi keresinde bize gelen yeni evli çifte annemler böle yapmışlardı, sabah uyandırmak için hangi görgüsüz kapıyı lak diye açtıysa ikisini aynı çekyatta sarmaş dolaş görmüş. aman ne ayıpladılardı -annem değildi ama kim ayıpladıydı hatırlamıyom- aaoovv misafirlikte ne ayıpmış. lem tıskıyt sen ne diye odaya dalıyosun sanane. sizde böle bi durum da yok. kaynanaya çatcak yer aramayınız efendim.

iki ayrı yatak açıp açıklama yapmadıysa ben yatağın birini toplar anne buna ggerek yok hiç kirlenmesin biz zaten üstüste uyuruz derm:))) napiymm biraz cadıyımm:)opuyorumnanaktan

Rahat edelim diye yaptığını,hiç takılmayacak şeylere takıp insanları fesat yerine koymamam gerektiğini düşünürdüm.

oof onumu takcam kafama
ne yapmak ıstedı ne demek ıstedı ne yaparsa yapsın :smiley-cool:

öküzün altında buzağı aramayın
çit kişilik yatakları yokmuştur
tek kişilik daracık bir yere hazırlasaydı bu seferde yatak yorgan kirlenmesin diye yapmıştır diye düşünelim o zamanda

biz de yatamayiz,
aynen biz de cekyata sığıştık... :1hug:

1 tek kisilik yatak bir de cekyat vardi oda da... belki de incelik olsun diye yaptilar, rahat edemeyiz diye.
ama dusunmeleri lazim, yeni evliler hic ayri yatar mi :uhm:

Bence ayrı yatar yeni evliler:)) Nolcak sanki bi gün ayrı yatılsa:)) kaydirigubbakcemile3

Beraber sarılırsınız yatarsınız,daralırsanız yandaki yatağa geçer biriniz diye düşünmüş de olabilirler..
Olaya bir de bu yönden baksak,artık evlenmişsiniz,ayrı yatmadığınızı bilecek kadar vardır zekaları sanırım..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…