kayinvalidenize yatili gittiginizde esinizle ayri yatak hazirlasalar ...?

ay yok daha neler bı sorunları yokmus konu sahıbının evınde cıft kısılık yatak yoksa rahat etsın dıye yapmıs olmazmı
ama ozaman ben bi açıklama beklerdim kayınvalidemden
diyebilirdi ki,çocuklarım eğer rahat yatamazsanız size 2 yer yaptım biriniz oraya geçer diyebilirdi ama kadın direkt ayırıyor sevenleri akannehir
ozaman dolayısıyla bizim evde bişey yapmayın anlamına geldiğini sanabilirdim :sm_confused:

biz de böyle hazırlamıştık...çift kişilik olmayınca ayrı ayrı 2 yatak...istenirse birleştirilir onlara kalmış birşey....birleştirmeyin yatakları diye yasak koymadık ya...sırnaşık şey sırnaşık şey
tutup da altından böyle bişey aranıcağı aklıma gelmezdi...yasakkelime

Ikimizin´de dinlenmesi ve rahat rahat uyuyuabilmesi icin yaptigini düsünürüm..! Cekyat´ta filan zaten 2 kisi yatmak pek rahat olmuyor ki..! kaydirigubbakcemile2

arkadaşım kadıncağız iki ayrı yatak açmış öyle ya da böyle sen birine sen de ötekine yat dememiş ya çekersiniz kapınızı artık nasıl isterseniz öyle yatarsınız tercih sizin...her davranışın altında ille bi mana aramak gereksiz ...keyfine bak derim

biz de yatamayiz,
aynen biz de cekyata sığıştık... :1hug:

1 tek kisilik yatak bir de cekyat vardi oda da... belki de incelik olsun diye yaptilar, rahat edemeyiz diye.
ama dusunmeleri lazim, yeni evliler hic ayri yatar mi :uhm:

Yeni evli çiftler bir gece ayrı yatsalar ölürler mi?
Belki utanırsınız birlikte yatamazsınız diye kadın ayrı yatak açmıştır. Bir gece ayrı yatsanız bir şey olmaz merak etmeyin.

diyebilirdi ki,çocuklarım eğer rahat yatamazsanız size 2 yer yaptım biriniz oraya geçer diyebilirdi ama kadın direkt ayırıyor sevenleri akannehir
ozaman dolayısıyla bizim evde bişey yapmayın anlamına geldiğini sanabilirdim :sm_confused:

yanı gorende sevenlerın arasına gırıyo bısey yapıyo sanır
bı gun ayrı yatınca bısey olmaz
ha ayrı yatmak ıstemezlerse kapatır kapılarını beraber yatarlar konuyu nerelere getırdınız
sevenlerı ayırıyo ya kadar
gorende kadın bısey yaptı sanacak

vala bazı kayınvalıdelerınde vay halıne:kahve:

Yeni evli çiftler bir gece ayrı yatsalar ölürler mi?
Belki utanırsınız birlikte yatamazsınız diye kadın ayrı yatak açmıştır. Bir gece ayrı yatsanız bir şey olmaz merak etmeyin.

utanıcak ne var anacım allahın emriyle nikahı basmamışmı bunlarsengözlerimebaksanab iyi o zaman hamile kalıp karnı şişincede utansın! bence yanlış bir davranış:eek:lmaz: arkadaşlar şimdi bu kız ne zaman kaynanasına kalmaya gitse ayrı yatıcak en azından kaynananın bu duruma bir izah getirmesi gerekirdi kızım ben böyle yatak açtım ama siz bilirsiniz falan deseydi en azından kendisini yanlış ifade etmemiş olurdu:CüvCüv:

Ben "ben utanmayım diye böyle yaptı" diye düşünürdüm. Zaten gerçekten de çekyatta sabaha kadar iki kişi yatmak pek rahat olmayabilir. Hoş evli olmadığım için bu durumları bilmiyorum ama belki ileride gerçekten tek yatak serse utanırım yaa :kedi::kedi:

:kahve:Ben bunda bir kötü niyet düşünemedim.
Bende mi tuhaflık varCADIARZU
Bizde ne zaman kalsak kayınvalidem iki ayrı çekyatı hazırlar bizde ayrı yatarız.
Benim aklıma hiç böyle şey gelmemişti bence tamamen rahat ettirme niyetidir bu.

Ayrıysa ayrı dalardım yatağın birine uyurdum horul horul...yerimseniben
Herşeyde de mana aramayalım...
:1ninca:

1 tek kisilik yatak bir de cekyat vardi oda da... belki de incelik olsun diye yaptilar, rahat edemeyiz diye.
ama dusunmeleri lazim, yeni evliler hic ayri yatar mi :uhm:[/QUOTE]
canım aslında sorunun cebabını sen bulmuşsun
tatlım sana ıncelık olsun dıye yapılmış bır hareket bu içerlenme
sız yenı evlısınız tabıkı ayrı yatmak ıstemezsınız ama
kadın ayrı yaptı şuç
mınmacık kanepe de bızı sıkıştırdı yıne suç

ayrı odada 2 tane yatak yapsa kızmaya hakkınız olabilir ama aynı odada 2 yatak yapmış.oda tahmin etmiştir aynı yatakta yatacağınızı ama rahat edemezseniz diye diğerini yapmıştır.aslında yaptığı incelik kadının

Beraber sarılırsınız yatarsınız,daralırsanız yandaki yatağa geçer biriniz diye düşünmüş de olabilirler..
Olaya bir de bu yönden baksak,artık evlenmişsiniz,ayrı yatmadığınızı bilecek kadar vardır zekaları sanırım..

ne bileyim,
hala evlendigimizi kabul edemediler, bizi nisanli saniyorlar herhalde...... :uhm:

iste bana da boyle geldi, aynen :eek:lmaz:

utanıcak ne var anacım allahın emriyle nikahı basmamışmı bunlarsengözlerimebaksanab iyi o zaman hamile kalıp karnı şişincede utansın! bence yanlış bir davranış:eek:lmaz: arkadaşlar şimdi bu kız ne zaman kaynanasına kalmaya gitse ayrı yatıcak en azından kaynananın bu duruma bir izah getirmesi gerekirdi kızım ben böyle yatak açtım ama siz bilirsiniz falan deseydi en azından kendisini yanlış ifade etmemiş olurdu:CüvCüv:

evet iste;
ilk defa kalmaya gittik ve boyle oldu,
ben de daha orda kalmak istemiyorum senağlama

kaynana titiz galiba aklına neler gelmiş kadının

ilahi kaynana seni kaynar kazana

atalımmı

:lepi:

Vayyy be... kaynanaya bak...Evet seni istememiş bu kaynana aslında.. Oğluyla aynı yatağa yatabilecek seviyede görmüyor seni.. Hatta sevgili oğlu rahat etsin diye ayrı yatak yapmış... Tabii ki kabullenememiş evliliğinizi.. Kabul etse yaparmıydı böyle bişey....
Yuhh yani... Ne yapmasını bekliyordunuz... Tek kişilik yatağı hazırlayıp sıkışın bu yatakta demesini mi???
ıyi lik de yaramıyor bazan haaa...
iki tane tek kişilik yatacak yer var kadın ikisini de hazırlamış... ıster ayrı ayrı yatın ister sıkışın tek yatakta... Onu da kayınvalidenizin söylemesini mi beklediniz...
Yani.. Güneşli havada buluttannem kapıyorsunuz...
Bu kayınvalideler ne yapsa yaranamıycak gelinlere...
Benim annem de biz onlara gittiğimizde 2 ayrı yatak yapıyor... Ne yani benim annem de mi bizim evliliğimizi kabullenmedi, bizi ayırmak mı istiyor.. Yapmayın allah aşkına yaa... bu kadar art niyetli olmayın....

X