kayinvalidenize yatili gittiginizde esinizle ayri yatak hazirlasalar ...?

Vayyy be... kaynanaya bak...Evet seni istememiş bu kaynana aslında.. Oğluyla aynı yatağa yatabilecek seviyede görmüyor seni.. Hatta sevgili oğlu rahat etsin diye ayrı yatak yapmış... Tabii ki kabullenememiş evliliğinizi.. Kabul etse yaparmıydı böyle bişey....
Yuhh yani... Ne yapmasını bekliyordunuz... Tek kişilik yatağı hazırlayıp sıkışın bu yatakta demesini mi???
İyi lik de yaramıyor bazan haaa...
iki tane tek kişilik yatacak yer var kadın ikisini de hazırlamış... İster ayrı ayrı yatın ister sıkışın tek yatakta... Onu da kayınvalidenizin söylemesini mi beklediniz...
Yani.. Güneşli havada buluttannem kapıyorsunuz...
Bu kayınvalideler ne yapsa yaranamıycak gelinlere...
Benim annem de biz onlara gittiğimizde 2 ayrı yatak yapıyor... Ne yani benim annem de mi bizim evliliğimizi kabullenmedi, bizi ayırmak mı istiyor.. Yapmayın allah aşkına yaa... bu kadar art niyetli olmayın....

:1rolleyes:
oyle mi dersin..

valla ben ne dusunecegimi sasirdim;
zaten yourumlarda 2 ye ayrilmis,
ama benim icim kirildi; ne yorum okusam, kak vermeye calissam da bu davranis haalaa acacibime gidiyor... diyorum ya, bir daha turlu bahane uydurup kalmayacagim orda..

oyle mi dersin..

ama benim icim kirildi; ne yorum okusam, kak vermeye calissam da bu davranis haalaa acacibime gidiyor... diyorum ya, bir daha turlu bahane uydurup kalmayacagim orda..

Bencede kalma....hem böylece kayinvalidenin günahinida almamis olursun...:nazar:

Evli çift 1 gece ayrı yatmış dünyanın sonu değilya hanımlar.

Şimdi her k.validenin evinde çift kişilik baza filan mı olması gerekiyor acaba? :uhm:

Bu kadar dert sıkıntı varken bu kadar ince şeylere kafa yormayın lüften a.s

çok saçma
kayınvalidenizle bir problem olmadığını söylediğiniz halde size kasti bir davranış yapmış olabliceğini de aklınızdan geçirmeniz bence sizin onla bir probleminiz yada henüz oturmayan bir ilişkinizin olduğunu gösterir.
ve bu şekilde her lafın davranışn altındada birşey aramaya devam edersiniz! bence onu tam anlamıyla tanımaya çalışın Kİ yaptıklarına doğru anlamlar yükleyesiniz..

biz yeni evliyken bir kere kaldık bir daha tövbe yatılı kalmam. aynı çekyatta yattık ama yattıktan 10 dk sonra kaynanam pat girdi içeriye kuranını alacakmış eşimde kızmıştı hehehe bişey yapacaz diye korktu herhalde kendi yatağımdan başka yerde yapacak göz varmı bende. tövbe tövbeee bu kaynanaları toplayıp ıssız bir yere bırakmalı.

evlendik anneme gittik, tek kişilik yatak açıp bir tane de yere serdi, yattık...
gece ütülü yanımageldi niye ayrı yatalım diye...sonra sığamadık yere indi tekrar, ölmedik...hala birbirimizi seviyoruz...annem hain planlar kurmamıştı, rahat yatalım istedi...
kayınvalideme gittik, kendi yatağını açmış...istemem dedim...yok illa yatın dedi...cadı olmayım diye yattım, hala onların yatağında yatarız gidince...hiç hoş bişey değil...
hiçbir evli çiftin yatağında yatılmaz...ya tıl maz...hepimiz evliyiz...hiç hoş bişey değil...
ben kimseyi yatırmam yatağımda...isteyen evimdeki tek kişilik yatağımda yatar, isteyen karşılıklı koltukalarda...ama yatağıma yatırmam...yatak odası mahremdir...
bir ayrı yatma meselsi de bukadar olay olmaz yani...çok enteresan insanlar var yaaa...
yok bişey yapmayın demek istemiştir, yok bilerek yapmıştır...daha neler...ille gelinlik yapacaksınız yani...

bizim yataklarda ayrı serildi...
ben evlendikten sonra sadece bir kez gittim. yatıya kaldık ve kayınvaldem çift kişilik döşeğin yüklükte olduğunu bir gece için yüklüğü yılmayım diye düşündüğü için ayrı serdiğini söyledi. eşime eski odasındaki tek kişilik yatağına, banada orada yere yatak sermişti. ben tabiki eşimin yanına yattım ne olacak tek kişilik yatağada sığarız biz yeterki yanyana olalım. daha sonrada geleceğimizi biliyodun anne neden bize çift kişilik yatak çıkarmadın ki dedim. sonra yok yüklük bozulmasın dedim falan diyincede oğlunun odasında tek kişilik yatak ne olacak daha kim yatıyoki onda onu kaldırıp oraya çift kişilik bir yatak koyun bizim olsun o oda dedim. sağolsunlar geçen ay kendi yataklarını yenileyeceklerini söylemişlerdi. bazalarını ve eski yataklarını eşimin eski odasına koyup onu bizim yapmışlar.
bu arada banada garip geldi eşleri yatağının ayrı serilmesi.
ha ayrıca çok acayip bir olay vardı eski çalıştığım yerde. adam karısıyla el öpmeye kadının ailesine gidiyolar düğünden sonra ama yatağını ayrı seriyolar. adamda diğer gün karısını vurup öldürüyor. sen benden ayrı yattın ayrı odada sana biriyle iş tutturdular diye şüpheleniyorlar. ne insanlar var şu dünyada ya...

oyle mi dersin..

ben derim, her zamaan kayınvalide değildir kötü olan...
Allah kolaylık versin kayınvalidenize...
bazı gıdalar var şap niyetine, dikkat edin belki onlardan koyar önünüze, o zaman da kesin özel hayatımıza müdahale ediyor diye düşünürsünüz...
ben melenkim diyorum kimse inanmıyor yaaa...

biz yeni evliyken bir kere kaldık bir daha tövbe yatılı kalmam. aynı çekyatta yattık ama yattıktan 10 dk sonra kaynanam pat girdi içeriye kuranını alacakmış eşimde kızmıştı hehehe bişey yapacaz diye korktu herhalde kendi yatağımdan başka yerde yapacak göz varmı bende. tövbe tövbeee bu kaynanaları toplayıp ıssız bir yere bırakmalı.

diy mi ama, misafirlikte bisey yapacak halimiz yok elbettee.. en fazla sarilir uyuruz...
ama demek ki bisey yapicaz diye korkuyorlar, cahil zannediyorlar bizi...
:1no2:

ben derim, her zamaan kayınvalide değildir kötü olan...
Allah kolaylık versin kayınvalidenize...
bazı gıdalar var şap niyetine, dikkat edin belki onlardan koyar önünüze, o zaman da kesin özel hayatımıza müdahale ediyor diye düşünürsünüz...
ben melenkim diyorum kimse inanmıyor yaaa...

ne guzel,
insallah cennete gidersin.:Saruboceq:

biz seytan oluyoruz herhalde bu durumda:umursamaz:

bizim yataklarda ayrı serildi...
ben evlendikten sonra sadece bir kez gittim. yatıya kaldık ve kayınvaldem çift kişilik döşeğin yüklükte olduğunu bir gece için yüklüğü yılmayım diye düşündüğü için ayrı serdiğini söyledi. eşime eski odasındaki tek kişilik yatağına, banada orada yere yatak sermişti. ben tabiki eşimin yanına yattım ne olacak tek kişilik yatağada sığarız biz yeterki yanyana olalım. daha sonrada geleceğimizi biliyodun anne neden bize çift kişilik yatak çıkarmadın ki dedim. sonra yok yüklük bozulmasın dedim falan diyincede oğlunun odasında tek kişilik yatak ne olacak daha kim yatıyoki onda onu kaldırıp oraya çift kişilik bir yatak koyun bizim olsun o oda dedim. sağolsunlar geçen ay kendi yataklarını yenileyeceklerini söylemişlerdi. bazalarını ve eski yataklarını eşimin eski odasına koyup onu bizim yapmışlar.
bu arada banada garip geldi eşleri yatağının ayrı serilmesi.
ha ayrıca çok acayip bir olay vardı eski çalıştığım yerde. adam karısıyla el öpmeye kadının ailesine gidiyolar düğünden sonra ama yatağını ayrı seriyolar. adamda diğer gün karısını vurup öldürüyor. sen benden ayrı yattın ayrı odada sana biriyle iş tutturdular diye şüpheleniyorlar. ne insanlar var şu dünyada ya...

ne iyi ,
sen dusundugunu soyleyebilmissin; ben bisey de diyemedim icimde kaldi :çok üzgünüm:

Hem zarar,Hemde Oda kocanızın Anası yafff
Ne istiyosunuz anlamıyorumki..
Relax olun ya

çöpsüz üzüm isterle olm ne isteyecekler...
karşılarında hazırol'a geçsin, hizmetini etsin, yatağını versin, yok vermezse yeni çift kişilik yatak alsın....
hatta direk kendi kaybolsun ev ona kalsın...
anneleri kayınvalide olunca aynı şeyi düşünecekler mi bilmem...
ya da kendileri kayınvalide olunca...ne doğrarsan tabağına o gelir kaşığına...

Incinecek ne varki arkadasim?:nazar:

Herkes fikrini yaziyor....

Madem bu kadar zoruna gitti kayinvalidenin yaptigi orda neden Hayir Anne ayri yatak yapma...ben kociskomla bir gece bile ayri yatamam diyemedinmi?zemuszemus

Ben olsam derdim...icimde kalmasin mazallah.-tatlicadiarzu-

Bence de bu kadar kafana takma...
Eğer çok problem olduysa keşke ayrı hazırlamatmasaydın....

iste oldu birkez.
neyse artik taktigim yok,
bu forumdan bana hayir yok, kendimce dusunup karar vericem birdaha olursa naparim diye..

yorum yazan herkes sagolsun,

simdi forum yoneticilerinden rica edicem, konuyu kapatsinlar diye,
nitekim dalga gecmeye baslayanlar olsu, hosuma gitmiyor.

tekrar tsk.ler.

X