Kaymayan şal çeşitleri

Size yeni keşfettiğim bir şeyi yazayım
Ben de şalların çok uzun olmasını sevmiyordum tesadüfen ineternetten yanlışlıkla yani ipekevi fular şal almışım.fular olduğunu eve geldikten sonra farkettim boyutu normal şallardan daha daha kısa ve fiyatı daha uygun ipeği de harika.Normal şal boyutu 70×200 iken fular boyutu 65×180 boyu çok güzel eni biraz dar geliyor sorun olmaz derseniz fular şal alın derim.Normal şalın yarı fiyatı ve kalitesi aynı hatta ipekevi şallarım da var sanki fular bi tık daha kaliteli gibi geldi bana

Kesinlikle freshscarf yeni kapananlar için falan çok iyi keten şallarına bak canım onlar ütü de istemiyor tok duruyor çok

twill ipek eşarplar kalın oluyor yaz aylarında çekilmiyor. Aker bir dönem yaz serinliği serisi çıkarıyordu ipek eşarp modellerini bu seride de üretiyordu çok güzeldi hem tüy gibi hafif hem de kumaş teknolojisinden mi bilmem serin tutuyordu şu an var mı bilmiyorum tavsiye ederim.

Arkadaslar bayadır siteye girmiyordum herkese tavsiyeleri için çok teşekkür ederim hepsine tek tek bakacağım sağolun

Merhaba arkadaşlar tok duran kaymayan şal arıyorum çalışırken saatlerce rahat edebileceğim bi şekilde. Bendekiler günübirlik pamuklu önü hiç tok durmuyor kayıyor. Önerilere ihtiyacım var.
Ben her zaman pamuklu ve penye kullanırım. Enseden bağlayacaksam hava çok sıcaksa penye şal yoksa pamuklu şal her zaman da tok durur ve bozulmaz.

şal arıyorsanız esra özce'yi deneyin bir. Başka şal takmıyorum artık.

Hiç eşarbım yok yeni kapandım 5 ay falan oluyo. Ama söylediğiniz mantıklı daha rahat olabilir peki eşarp şala kıyasla kayıyor mu kaymayan tür nasıl bakmalıyım

12 yıldır esarp kullanıyorum. ipek esarp. yazliklar daha ince oluyor ve iki kuağinizin bir kac santim uzerinden esarbi boneye iğnelerseniz 10 saatte kaymaz. boneniz penye bone olursa hem kaymaz hem terletmez.

universitede de calisirken de boyle kullandım sabahtan aksama kadar ne kayar ne onu bozulur.

şalı hic sevemedim sadece yaz tatilinde deniz kenarinda yazlık sal kullanıyorum. is yerinde en guzeli ipek esarp.

Son düzenleme:
X