Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Kaynak yaptırmayı düşünüyorum acillll yardımm! !!!

Micro kaynak mı diğeri mi?

• Ankete Katılan
    4
  • Anket Kapalı .

Peynirmandalina

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2016
3
0
26
Kızlar yaklaşık iki yıldır saç dökülme sorunu yaşıyorum. Normalde ailede saçlar seyrek ama benim ailedekilere oranla gür sayılabilecek saçlarım vardı. Ama 2 yıl önce stresten dolayı dökülmeye başladı ve azar azar devam ediyor. Şimdi saçım çok seyrekleşti ve bundan çok rahatsızım. Kaynak yaptırmayı düşünüyorum ama boncuk kaynaktan falan sonra saç dökülmesi çık oluyormuş. Bana saça hiç zarar vermeyecek bir kaynak yöntemi söyleyebilir misiniz? Ama lütfen tecrübeyle sabit olsun. Lütfen yardımcı olun bekliyorum yorumlarınızı.

Ben 3 sene boncuk kaynak kullandım ve yavaş yavaş saçımdan azaltarak tamamen çıkardım basta 150 sonra 100 sonra 50 sonra 20 birden çıkarınca saçın eskiye gore azalmış gibi geliyor böyle daha az yiprandi tavsiyem boncuk benim kuaförüm iyiydi çok yıpranmadi suan hic yok saçımda kaynak ve doğal bir sampuana başladım umarım fazla yıpranmaz canım....

Dilshad Dilshad çok teşekkür ederim canım ama saçlarım zaten çok az bazıları boncuk kaynaktan sonra saçlarının çok döküldüğünü yazmışlardı korkuyorum da o yüzden çekiniyorum biraz çok kararsızım şu an ama saçlarıma bişey yapmak zorundayım çünkü cidden son zamanlarda çok özgüven eksikliği yaratıyor bu durum bende

O zaman illa kaynak yaptiricam diyorsan iyi bir kuaföre yaptır ve gercek saç olsun sentetik karisim olmasın ve az taktir boncuklari hem sacin daha az yıpranır hemde o sürede gözüne hos gelir ve mutlaka yag bakimlari yap saçına en az zarar veren boncuk kaynak bence ben sadece boncuk yaptırdım diger keratin mikro jel cok sağlıklı gelmiyor bana umarım istedigin gibi olur canım

başka konuda yazdım ama size de yazıyn aynısını çünkü ben de çok araştırdım ama pek birşey bulamamıştım yaşayan biri olarak;

Ben de aynı şekilde iki sene önce saçlarımı kısalttığımdan beri her seferinde kırık aldırırken saçlarım kısaldığından birtürlü uzamadı ve dayanamayıp asla yapmaya cesaret edemeyeceğim birşey yaptım. Aslında internetten bu kaynağın gerçek saçından farklı görünmediğini farkedince cesaretlendim fakat instagramdan ilk denk gelen kuaföre giderek büyük risk aldım.. Biraz pazarlık yaptım ve gittim. Sonuç mu hayatımda uzun süredir kendim için yaptırdığım bir değişiklikte bu kadar çok mutlu olmamıştım. Başlangıçta bakım yaptığı için saç öncelikle parlayıp canlanıyor uygulanan mikro
[/ATTACH]

keratin kaynak o kadar minik tutamlar halinde ekleniyor ki benim gerçek saçımdan hiç farkı yok hatta daha iiyi diyebilirim:) ben Gökhan Sevim kuaföre yaptırdım link vermek yasak mı bilmiyorum merak eden olursa fotoğraf atabilirim. Uzun çok başka bişey ya bence çok istiyorsanız ertelemeyin asla he bir de kullanımını z0r bekliyordum saça hassas davranın okadar hiçbir zzorluğu yok

X