Kaynana Görümce sorunsalı

Eşim böyle biri değil görüşmek dahi istemiyor bana yaptiklarinin bin fazlasını da ona yaptılar göz göre göre dönemedim arkamı tanıştığımız da 19 yaşındaydı daha bir kere annesiz 1 saat uzak şehire gidememiş ben tanıdığıma annesinden şiddet görüyordu asla öte git demezdi
Tamam işte en büyük işaret buymuş

Haklısınız tabiki ama yapamadım hastayken kızı bakmıyor evi var ama harabe gibi temizlikten anlamaz işden gucden asla anlamaz bir tas çorba vereni yok korktum Rabbim bana muhtaç olana niye el uzatmadin derse diye
Ozaman Yaptıklarına goz yumup boyle yasamaya devam et sikayet etme.

Haklısınız tabiki ama yapamadım hastayken kızı bakmıyor evi var ama harabe gibi temizlikten anlamaz işden gucden asla anlamaz bir tas çorba vereni yok korktum Rabbim bana muhtaç olana niye el uzatmadin derse diye
Ben bu aile ile gorusmemenizi tavsiye ediyorum
Bazen aileler harcanmali
Ben öyle kutsamiyorum

Çok uzun zamandır gitmiyorum numaramı değiştirdim. Düşüncem boyleydi evet ama eşimi işten attirmanin kıyısına gelene dek ...
Siz bilinçli bir bireysiniz bize danışmanıza bile gerek yok resti çeker selamı keser hiç bı zaman zora dusseler bı tanimamazliktan gelebilecek guctesiniz💗

Ya ben çok sinirleniyorum böyle yok acıdım yok üzüldüm anne hakkıdır vs gibi moda giren gelinlere.
Daha ne yapmaları lazım sizin sınırı koymanız için?
Görüşmeyin. Görüştürmeyin. Eşiniz görüşmek isterse görüşsün. Bu kapıdan girerken isimlerini anmayacaksın de. Zor olmamalı bu kadar.
Bakın nasıl başlarsa öyle gider. Şimdi gerekeni yapmazsanız ilerde bu günlerinize şükredersiniz.

Ee tamam da firma bunu arastirir ole her seye inanmaz bence istediklari kadar sikayet etsinler.
Eşim evden çalışıyordu o zamanlar. Bizde oraya gittik aramızda 6 saat var bilgisayardan izlediklerini bir sene sonra şirkete anlatmışlar ve neyseki çoğunu anlamadıkları için bizde araya girdik 2maas kesintisi ile atlatıldı . Bu olaydan sonra görümcemin de esi işsiz kaldı karnında iki çocuk dışarda iki çocuk etme bulma dünyası

Eşim böyle biri değil görüşmek dahi istemiyor bana yaptiklarinin bin fazlasını da ona yaptılar göz göre göre dönemedim arkamı tanıştığımız da 19 yaşındaydı daha bir kere annesiz 1 saat uzak şehire gidememiş ben tanıdığıma annesinden şiddet görüyordu asla öte git demezdi
Neeeeee???? Saka mi?? Yuhh!!! Kelimelerim kifayetsiz agzim acik kaldi 😵🥱

Ya ben çok sinirleniyorum böyle yok acıdım yok üzüldüm anne hakkıdır vs gibi moda giren gelinlere.
Daha ne yapmaları lazım sizin sınırı koymanız için?
Görüşmeyin. Görüştürmeyin. Eşiniz görüşmek isterse görüşsün. Bu kapıdan girerken isimlerini anmayacaksın de. Zor olmamalı bu kadar.
Bakın nasıl başlarsa öyle gider. Şimdi gerekeni yapmazsanız ilerde bu günlerinize şükredersiniz.
Tabiki haklısınız ama yanlış anlaşıldım sanırım. Benim eşime annesini aramasını söylemem çok önceydi. Sabahtan beri bunu yazıyorum. Çok uzun süredir ne eşim ne ben görüşmüyoruz. Gorusmedigimiz için zaten eşimin işyerine şikayet etmişler

Ya niye kendinize bunları reva görüyorsunuz ki ? Görümce olcak pislik seni darp etmiş sonra üstüne kaynana aramazsan onu dugun yok demiş. Ne münasebet be. O laftan sonra onun da ağzını yırtarım. Gelmesinler dugune düğünsüz evlenin nikah yapın ama niye yani arıyorsun yiyorsun bu pisliği. Ayrıca anandır ara nedir ya kedi kopekte doğuruyor doğurmakla ana olunmaz. Vallahi çok sinirlendim ama en çok sana . Yapma görüşmeyin ya silin bu insanları hayatınızdan.

Ya niye kendinize bunları reva görüyorsunuz ki ? Görümce olcak pislik seni darp etmiş sonra üstüne kaynana aramazsan onu dugun yok demiş. Ne münasebet be. O laftan sonra onun da ağzını yırtarım. Gelmesinler dugune düğünsüz evlenin nikah yapım ama niye yani arıyorsun yiyorsun bu pisliği. Ayrıca anandır ara nedir ya kedi kopekte doğuruyor doğurmakla ana olunmaz. Vallahi çok sinirlendim ama en çok sana . Yapma görüşmeyin ya silin bu insanları hayatınızdan.
Cevabınız için teşekkür ederim ama sanırım yanlış anlaşıldım benim anadır dediğim zamanlar çok onceydi. Benim anlatmak istediğim aslında görüşmesek bile bir şey yaptıklariydi

Kızlar sanırım yanlış anlaşılma oldu benim "anadır ara " dememin sebebi o zamanlar sanki çocuğumun olmayışı eşimin annesinden ayrılmasına bağlı gibi geliyordu ama sonra eşim bana bazı şeyler anlattı yani eşimin annesinden uzaklaşmasının tek sebebi ben değildim aslinda. Eşim nişanlıyken ta buraya geldi bizim aramızda 700 km vardı neredeyse. Şimdi burada yaşıyoruz. Senelerdir de telefonla görüşme sağlamiyoruz. Ben numara değiştirdim. Yüzlerine de söyledik herkes işine baksın diye ama peşimizi bırakmadılar . Eşime defalarca dedim ayrılalım kurtulalım diye ama ekmeğimi suyumu kimse vermiyor açmam olur biter dedi darp mahkemesini bile açan eşimdi. Geçen kaynanam desen pislik hastanelik olunca görümcem aradı acmadik mesajla cevap verdi ne istiyorsun diye acil arayacaksın lan felan dedi eşim de git başka kapıda havla deyip engelledi sonra bu sefer başka nodan annemin yaptıkları yanında sizinki hiç kalacak görürsunuz dedi reddi miras vermiş umurumuzda olmadı o umurumuzda olmayınca şirkete şikayet etmiş eşimde kin doldu sadece anlatmak istemistim

X