Kaynana kayınpeder

bastaki luzunsuz seyleri neden anlatmissinizki ben orda kaldin o orda kaldi kuzen surda kaldi onu okadar uzatmissinizki asil sorunu okuyamadim

Paragraf,nokta paraylami satiyolardi ablacım be.

Yorumlardan anladigim kadariyla k.v cirkinlestikce k.p onu desteklemis
Torunu ve oglu icin icinde merhamet olmayanin olmuyo be anacım.

Merhamet duygusu kan bagina dahi bakan bise degil
Yoldan gecen düsküne, yaralı kuşa, fakire-fukaraya herseye merhamet eder.

Merhameti olmayan zaten acımasızdır.
K.v ve k.p bana merhamet etsin diye beklersen cok beklersin.

Sen sagir ,kör olursa gecinirsiniz yoksa gitmez.

(Ay insAllah dogru anladim yorumlardan)

Bilinmeyenli denklem cözmek gibin oldu.

Ama çok karmaşık Türkçe değil ki bu..

Anladığım kv çirkef kpin de pek kalır yanı yok.. eşinizin kafaya da dank etmiş çok şükür.. evladınıza şifalar diliyorum.. anneniz gelmez mi? Bakıcıya ek masraf şu an daha zora sokar sanki sizi..

Bir de evde çıkan kavgada kv niz mi dövdü sizi.. elleri kırılsın pisliğin

Bu ne ya, fenalik gecirdim okurken, yarim biraktim. Yok kayinvalidesi ayak torpusunu kullanmis yok kayinpederi bir seyler demis. O kadar karisik cumleler ve harf hatalari var ki hicbir sey anlamadim. Sizin agziniz yok mu ya? Kayinvalide sen oglumu aldin uzaklastirdin vs derken iki cift laf soyleyemediniz mi? Hayir bi de anlamadigim madem boyle sikintilarin var neden ikna olup cocuk yaptin ki? Yazik degil mi o cocuga? :/ yazik degil mi sana?
Basbaya kayinvalide kiskancligi, oglunun evlendigini/ cocuklarinin birer birey oldugunu fark edemeyen ebeveyn vakasi. Esiniz de pasifmis yalniz, okudugum kadariyla hic tepki gostermemis. Gorusmeyin, araya mesafe koyun, gerekiyorsa kotu gelin olun, rahat edin... Hic de sevmem oyle gelinin evine yerlesen kadinlari da. İns benim kayinvalidem oyle yapmaz. Yoksa isim zor valla. Size de kolay gelsin ne diyim

film gibi gerçekten biraz mesafe lazım herkese numaradan hastalananlarıda Allaha havale ediyorum bizde gördük...

Çok karışık yazmışsınız. Ama kv ile bu kadar kavga ettikten sonra nasıl gelip bakmasını bekliyorsunuz ki hem siz demissiniz artık görüşmek istemiyorum diye hem de torunlarıni arayıp soruyorlar diyorsunuz.
Annenizi çağırın o baksın toruna 2.5 yaşına kadar falan sonra krese verirsiniz.
Ayrıca kv siz evlenmeden önce esinizle aynı evde yaşadığınızi anladığı için size böyle seviyesiz davranmis sanki kocaya kacmissiniz da onlara muhtacmissiniz gini ayip etmis tabi ama siz de tarak olayinda oldugu gini ama olayları çok buyutmussunuz. Bırakın orda kalsın ya.hem çocuğa baktırmak istiyorsunuz hem de en ufak olayları bile buyutuyorsunuz.

Günlük hayattada bu kadar ayrıntıcıysanız anlaşamamaniz çok normal... Bazı şeyleri görmemeyi takılmamayı deneyin daha mutlu olursunuz.

8 sayfa olmuş, okuyup anlayabilen özet geçebilecek kimse çıkmadı :) Konu sahibi siz ne yaptınız öyle?

Düzenle butonuna basıp devrik cümleleri kurallı hale getirir misiniz ve noktalama işareti de kullanırsanız, Ayrıca gereksiz cümleleri çıkarıp yanlış yazılmış kelimeleri düzeltirseniz belki okumaya gayret edebiliriz. Yarıya kadar okuyabildim Allah yardımcın olsun ne sıkıntınz varsa

Kv ye asla çocuğunu bırakma

Annen yalnız o gelip baksın ya da bakıcı

Ilk hata ise evin anahtarını vermek siz yokken onların ne işi var evde

Düğünden önce birlikte yaşamanızın bu olaylar ile ilişkisi yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…