Kaynana olacak

Açıkcası yazma şekline soru sorma durumuna da bakılırsa bana üni öğrencisi gibi gelmedi ama neyse,
öğrenci olması bir problem değil ama neyse demek istediklerim bende kalsın..

İlk başlarda her şey çok iyiydi beni görmüştü beğenmişti huyunu yüzümü bir gün evimize geldi eşimle ailemle tanışmak için ne olduysa eşime bu kız olmaz istemiyorum beğenmedim ahlaksız bu dedi evimizde bir lokma yemek yemedi eşimde çok üzüldü bu duruma çünkü boş yere öyle davrandı . Bizde en son kacara evlendik
Aferin size.
Mok var bu şartlarda evlenecek.
Bile bile olmuş.
Ailenizle görüşüyor musunuz?
Onlarla görüşüp ikna edin, yanlarına dönün diyeceğim ama kaynana hakareti, onlara sessiz kalan kocayla yaşamak daha kolay gelecek, aile evine dönemem diyeceksiniz tabi.

Ben bunların elinde kalmışım esim bana bir keresinde seni sevmiyorum ama vazgeçemiyorum dedi hayatımın her alanında kendini attı ortaya defalarca annen istemiyor ayrılalım dedim ben yapamam bu iş biraz eşimin zoruyla oldu bazen şeytan diyor ki otur derslerini adam akıllı çalış bir sene geçsin git kendin bosa
Şeytanın demesi değil o aklın konuşuyor ve doğru konuşuyor yapma gereken bu. Ayrıca ben yerinde olsam aynı onun gibi davranır eşime de melek rolü yapardım. Gereken cevapları bir bir söylerdim sonrada inkar ederdim deli deli görünce sopasını saklarmış. Böyle insanlara anladığı dilden konuşacaksın

Ben bunların elinde kalmışım esim bana bir keresinde seni sevmiyorum ama vazgeçemiyorum dedi hayatımın her alanında kendini attı ortaya defalarca annen istemiyor ayrılalım dedim ben yapamam bu iş biraz eşimin zoruyla oldu bazen şeytan diyor ki otur derslerini adam akıllı çalış bir sene geçsin git kendin bosa
Böyle deyince pek bi gizemli ve romantik mi oluyor acaba? "Ya sevmiyorum ama böyle safı da bi yerde bulamam; yemeğimi yapacak, donumu yıkayacak, kahrımı çekecek, psikopat anama katlanacak. Yoklukta iş de görüyor, daha Allah' tan belamı istemem. Benim gibi vasat altı adam için bulunmaz nimet. '' diyemiyor, " Sevmiyorum ama vazgeçemiyorum." diyor.

23 yaşında daha öğrenciyken evlenirsen böyle şeylerle karşılaşma ihtimali artıyor. Kendi ayakları üzerinde durabilen biri olsanız kimseyi kendinize bu şekilde konuşturmazsınız. Eşinizin de ağzı var dili yok sanırım maşallah yazık
23 yaşında evlenilmiyor mu yani yorumunuz biraz tuhaf ben zaten karşılarına geçip susmuyorum ayaklarım üstündede duruyorum bugüne kadar esimmi bana baktı kaldı ki kötü insanlarin önünde her zman durulmuyor .....

Böyle deyince pek bi gizemli ve romantik mi oluyor acaba? "Ya sevmiyorum ama böyle safı da bi yerde bulamam; yemeğimi yapacak, donumu yıkayacak, kahrımı çekecek, psikopat anama katlanacak. Yoklukta iş de görüyor, daha Allah' tan belamı istemem. Benim gibi vasat altı adam için bulunmaz nimet. '' diyemiyor, " Sevmiyorum ama vazgeçemiyorum." diyor.
Tam olarak böyle sanırım 😏

23 yaşında evlenilmiyor mu yani yorumunuz biraz tuhaf ben zaten karşılarına geçip susmuyorum ayaklarım üstündede duruyorum bugüne kadar esimmi bana baktı kaldı ki kötü insanlarin önünde her zman durulmuyor .....
İyi kendinize bu kadar çok güveniyorsanız biz bir şey diyemeyiz zaten.

eksik birşeyler var canım atladıiğın birşey olabilir mi sana neden bu kadar kinlendi ?
Eksik neden anlatımlı tam olarak böyle beni canlı canlı görünce oğluna yakistiramadi galiba esim çok uzun boylu yakışıklı biri ben kisayim sanırım yakıştırması ve etmedik laf bırakmıyor oğluna sürekli kız buluyor.

Estagfurullah
Yormak degilde
Ne bilim boyle kotu insanlar oldugunu bile bile neden evlendin, evde mutsuzmuydun ? Okuyomusunda, kacinci senen
Okuyorum son senem ya ben defalarca eşimden ayrilmak istedim ama sevmeme rağmen o beni hiç bırakmadı hep ardımda oldu hep ben de sevdiğim için karşı kıyamadım şimdi halimiz bu malesef kötü insanlar çok . Belki bundan beteride var

Arkadaşlar meraba yeni evliyim biraz zorluklardan sonra evlendik eşimle kaynanam o kadar kötü bir insanki sürekli beni asagiliyor şuan yanımızda değil ama gelebilirde bilmiyorum . Ama benim hakkımda öyle yalan şeyler konuşuyorki eşime ondan bosanacaksin diyor. Daha önceden birbirimizi tanımıyoruz. Sürekli bana küfür hakeretler ve beddular ediyor çocuğunuz olursa felç olsun diyor. Bu yüzden eşimle çok tartıştım ve kötü zmanlar geçirdim . Esim beni seviyor aslında ama annesi yüzünden ben dayanamıyorum ve ailemlede aram pek yok öğrenciyim ben sadece beni boşasada aileme gidemem canim çok skkn bu yüzden kaynanam benim için eşime sürekli bu kız evden kaçar orasını burasını verip para kazanır diyor anne baba evim rutubetli bir evdi bu yüzden eşime onların evi rutubetli pis kardeşi engelli babası pis annesinin gözleri bozuk diyerek dalga geçiyor ben kendi halinde bir insanım dayanacak gücüm kalmıyor eşim de artık ne diyeyeim onun gibi yapmam diyor. ben bazen ayrilacam diyorum sinirden o da onları sevindirirsin diyor evde huzurum kalmadı ne yapacağımı bilmiyorum zaten evde kaynanamın eşyaları çok benim hic bir şeyim yok henüz inaninki her şeyi isteyen bir kadında değilim ben iyi biri olmaya çalıştıkça daha kötü oluyor her şey ne yapayım lütfen bana bir şey deyin kaynanam çok kötü bir kadın aşırı kötü aşırı ağzı bozuk bir kadin .
Niye evlendiniz

Okuyorum son senem ya ben defalarca eşimden ayrilmak istedim ama sevmeme rağmen o beni hiç bırakmadı hep ardımda oldu hep ben de sevdiğim için karşı kıyamadım şimdi halimiz bu malesef kötü insanlar çok . Belki bundan beteride var
Iste maalesef evlilikde sadece sevgi yetmiyor

X