Kaynana problemi

Ailecek çalışıyorlar. Yemek güzeldir veya değildir sizin için evini kapatıp gelen birine bu tavrı yapamazsınız. İş yeri yemeği daha güzel diye başladı kaynım . Bi kaç gün aynı lafı duyunca artık eşime söyledim. O da kaynıma senin karını da göreceğiz deyince ipler koptu
Ben olsam adım atmam öyle böyle alışacaklar gelip iştrn yapsınlar elbirliğiyle

Eşinizin işi onu orada bağlamıyor mu? Ya da kendisi de rahatsız durumdan, çıkış yolunu sizin atanmanız olarak görüyor.

Bu açıdan bakıldığında, tek çıkış yolunuz gece gündüz KPSS çalışmak gibi duruyor.
Evet o da rahatsız. Tek yol kpss dediğiniz gibi

a
İş yerini eşim kurdu kayınlarım ve görümcelerim beraber çalışıyorlar kayınpederim farklı bi iş yapıyor. Evet kontrolün onlardan çıktığını görünce daha doğrusu bunlar da yeni ve ayrı bir aile kurdu fikrini benimsemeyince bize tavır alıyorlar. Oğullarına sen çok değiştin vs demeler. Yani tabi ki de değişecek evlendi sonuçta dedim sonunda

daha yeni gelinken lafi yapistiriyorsan, iki uc senede kivama gelirsin sen, gulererek laflarini sok, politik ol, kivama gelirler yakinda

a

daha yeni gelinken lafi yapistiriyorsan, iki uc senede kivama gelirsin sen, gulererek laflarini sok, politik ol, kivama gelirler yakinda
Politik olunmadığı sürece eziliyorsun. İlk 1 senede daha alttan aldım ama baktım alttan alan sanki alttan almak zorunda gibi davranıyorlar vazgeçtim

X