Kaynanam ve kıyaslamaları artık bıktım ?

g7ul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2017
222
134
29
Herkese iyi günler kadınlar kulubü ailesi nerden başlayacagımı bilemıyorum bundan iki yıl önce evlendım eşimle tanıstım kendısı polis memuru ben ise güvenlık görevlisıyım ama şuan cocugum oldugu için çalısamıyorum aslında tayinimiz cıkacaktı ama burası deprem bölgesinde oldugu için dogu görevi saydılar gitmedık burda da bir ev aldık ama keske gitseydim kv ile ne zaman bir araya gelsek sürekli eltımı övmeler memur diye işte cok iyi insan hayatta öyle bir insan yok işte o onu yapıuor calıstogı halde vs vs benım eltımle aramda bir problem yok ama bir keresınde eşime eltimi ballandıra ballandıra anlatıyor kardesınn hanımını benım eşime süreklı anlatması sizce ne kadar dogru ha şöyle söyleyeyeım kv beni hiç istemedi hep hissettım memur biri olsun istedı hep dügünde mşsafırlermıze bile hosgeldını cok gördü daha bir sürü bir sürü sey en sonda bir lafına patladım artık laf içşnde bi konu vardı sen iyiysen herkes iyi olur dedım yüzüme biz iyiyide kötüyüde gördük hiç kafanı yorma dedi ve ondan öncede bir sürü iyiıgım olmustur perde takma ev twmızleme vs ama artık iyilıgım suistımal edıldı kendı evımde kötü oldum ama ben artık görüsmeyı tamamen koparmayı düşğnuyorum çünkü psikolojim artık kaldırmıyor gitsem huzursuzluk cıkacak kavga cıkacak biliyorum

Bu hayat senin, bu dünyaya bir kere geldin. Kimsenin içindeki pislige katlanmak zorunda değilsin. En kötü bayram seyran 1 saat oturur çıkar yine evine gidersin. Memur olsaydin ne olacaktı maaşını kaynana mı yiyecekti? Ne demeye derdine düşmüş. Konu komşuya polis oğluma memur gelin aldık havası atacaktı o kadar. Özel güvenlik olarak huzuru kaçıranlara nasil mudahale edildigini fln anlat kaynanana :KK66: hanfendi buyrun sizi dışarı alalim diyerekte bitir.

Bu hayat senin, bu dünyaya bir kere geldin. Kimsenin içindeki pislige katlanmak zorunda değilsin. En kötü bayram seyran 1 saat oturur çıkar yine evine gidersin. Memur olsaydin ne olacaktı maaşını kaynana mı yiyecekti? Ne demeye derdine düşmüş. Konu komşuya polis oğluma memur gelin aldık havası atacaktı o kadar. Özel güvenlik olarak huzuru kaçıranlara nasil mudahale edildigini fln anlat kaynanana :KK66: hanfendi buyrun sizi dışarı alalim diyerekte bitir.
Ay çok teşekkur ederim vllahi güldürdünüz beni haklısınız😊😆

Kendisi ne başarmış acaba, nerenin memuru olmuş bu hayatta? Mesafe koyun, uzak durun, huzurunuzu bozmayın hiç..
İşte ne yapscsgımı bilemıyorum asla konusmak istemıyorum ama bayramda seyranda ne olacak hiç gitmek istemıyorum ama kesinlikle

İşte ne yapscsgımı bilemıyorum asla konusmak istemıyorum ama bayramda seyranda ne olacak hiç gitmek istemıyorum ama kesinlikle
Biz kayınvalidemle ayrı ülkelerde yaşıyoruz, bende bazı sebeplerden ötürü mesafeliyim.. Günlük hayatımda aramam, eşim bazen konuşurken bana uzatır telefonu kısa bi şekilde hal hatır sorar geri veriririm, bayramda seyranda da aynı şekilde, tatilde gittigimizde de eşimin hatırı için giderim, pek bi muhabbetimiz yok zaten.. Kendinize göre uygun olan mesafeye koyun ve koruyun, o zaman sizi rahatsız edemez :)

Biz kayınvalidemle ayrı ülkelerde yaşıyoruz, bende bazı sebeplerden ötürü mesafeliyim.. Günlük hayatımda aramam, eşim bazen konuşurken bana uzatır telefonu kısa bi şekilde hal hatır sorar geri veriririm, bayramda seyranda da aynı şekilde, tatilde gittigimizde de eşimin hatırı için giderim, pek bi muhabbetimiz yok zaten.. Kendinize göre uygun olan mesafeye koyun ve koruyun, o zaman sizi rahatsız edemez :)
Çok teşekkür ederim🤗

Benim kv de hep esimin kardesini overdi bana ne manasi varsa. Bir kere guzel bir sey soylemedi esim icin. Gelin dusmani oldugu icin eltimi de ovmuyordu ama🤣

Yani bu durumda ne yapılır bilemedim de şuan bir tepki verseniz eltinizi kıskandığınızı düşünecekler. Özellikle niçin memur olduğunu sürekli dile getiriyorsunuz vs deseniz. Bence duymazdan gelmenizz şuan için en mantıklısı, kıskandığınızı duşunseler daha sinir bozucu 😂

Eşinizle aranız nasıl?Önemli olan eşinizin ne düşündüğü,memur isteseydi memur biriyle evlenirdi değil mi?Kıyaslama işi bütün kayınvalidelerde var malesef, elti olmasa görünce olur.O olmassa akraba olur vs. Önemli olan eşinizin tutumu.

Yani bu durumda ne yapılır bilemedim de şuan bir tepki verseniz eltinizi kıskandığınızı düşünecekler. Özellikle niçin memur olduğunu sürekli dile getiriyorsunuz vs deseniz. Bence duymazdan gelmenizz şuan için en

Yani bu durumda ne yapılır bilemedim de şuan bir tepki verseniz eltinizi kıskandığınızı düşünecekler. Özellikle niçin memur olduğunu sürekli dile getiriyorsunuz vs deseniz. Bence duymazdan gelmenizz şuan için en mantıklısı, kıskandığınızı duşunseler daha sinir bozucu 😂
Kıskanılacak bir durum yok sadece eşime anlatması sinir bozucu yoksa kim memur kim başkan gercekten ben ilgılenmiyorum yani hanı x kişisinn karısı memur sende oglum almadın bak böyle böyle dolduraşa getirmesi benı sınir ediyor zaten benım eşim benı böyle istedi evlendı bunu anlamaları çok mu zor sizce aklını çeliyor aklınca işte

Eşinizle aranız nasıl?Önemli olan eşinizin ne düşündüğü,memur isteseydi memur biriyle evlenirdi değil mi?Kıyaslama işi bütün kayınvalidelerde var malesef, elti olmasa görünce olur.O olmassa akraba olur vs. Önemli olan eşinizin tutumu.
Eşim her zaman yanımda destekçş ama ister istemez görüsüyoruz artık bunun o konuyı açması ve sürekli yüzüme vurması ayrıca eşimede övmesi artık dayanılmaz hal aldı

Sen de başka kayınvalideleri öv? Kafandan uydur. Arkadaşımın kayınvalidesi şöyle hamarat, böyle hamarat, aman da şöyle güzel huylu, hiç dedikodu yapmaz bilmem ne bilmem ne. Bakalım tepkisi ne olacak? O sana şeyini övüyorsa sen de ona bir kayınvalide övebilirsin bence.

Sen de başka kayınvalideleri öv? Kafandan uydur. Arkadaşımın kayınvalidesi şöyle hamarat, böyle hamarat, aman da şöyle güzel huylu, hiç dedikodu yapmaz bilmem ne bilmem ne. Bakalım tepkisi ne olacak? O sana şeyini övüyorsa sen de ona bir kayınvalide övebilirsin bence.
En son kavga ettık işte bana kötüsün manasına getırdı oda bardagı dolduran son damla oldu birdaha görüşmek istrmıyorum sizce dogru mu kararım çunku ben biri ile kavga edersem birdaha o insanla asla bir araya bilr gelmek istemem işte annesi falan idare et diyorlarda gercekten gidersem ya ben ruh saglıgımdan olacagım yada kalplerını kıracagım huzursuz olmaktansa gitmemeyı tercıh ediyorum

Tam bunu yazacaktim
Ove ove bitireme iki gozu var oldugu icin bile ov yani 😀

Biri benim yanımda birini övünce bende evet cok haklısım deyip daha cok övüyorum, sonra sıkılıp bırakıyorlar övmeyi, kaynanamdan böyle bir şey görmedim arada patavatsızlık yapar ama eltimi övse ben daha cok överim ki umrumda olmadığı belli olsun 🤣

X