Kaynanam ve kıyaslamaları artık bıktım ?

mesafe koy ama tamamen bağlantıyı koparman mümkün değil sevmeyen kaynana zaten hep başkalarını över eşinle huzurunu kaynana için bozma
Benim kaynana gelini sevdiği halde büyük kavgalar etmiş düşün... Sevse de aynı sevmesede o yüzden ne övdüğüne ne de sevdiğine inanmıyorum benim ki dengesiz ama herkesin ki bir değil huyunu öğren ona göre davran....

Eşiniz görüşme demişse bitmiştir.
O görüş büyüktür, ayıptır diyenleri de hayatınızdan çıkarın ancak felaha ulaşırsınız.

Cok bos seyleri kafaniza takiyorsunuz az gorusun overse cevap vermeyin muhattap olmayin yada sizde bilmemkimin bi kaynanasi var melek gibi gelinlerine hizmet temizlik ne ararsan yapiyor onun gibisi yok falan diyin 😂 ay ben olsam ne laf sokardim bayramdan bayrama gorusun yeter sacma seyleri kafaniza takmayin :)

Cok bos seyleri kafaniza takiyorsunuz az gorusun overse cevap vermeyin muhattap olmayin yada sizde bilmemkimin bi kaynanasi var melek gibi gelinlerine hizmet temizlik ne ararsan yapiyor onun gibisi yok falan diyin 😂 ay ben olsam ne laf sokardim bayramdan bayrama gorusun yeter sacma seyleri kafaniza takmayin :)
Ay bende böyleyim boş şeyleri kafaya takıyorum... Lafa söze takıyorum hiç sevmiyorum bu huyumu.....

Maalesef komşu olsa uzak akraba olsa görüşmezsin olur biter ama kaynana olunca ne zamana kadar görüşmeyeceksin.... Kavga edeceğine mesafeli ol uzak dur biraz... Dediklerini dinleme fazla....
Niye gôrusmeyen çok insan var aslinda

Herkese iyi günler kadınlar kulubü ailesi nerden başlayacagımı bilemıyorum bundan iki yıl önce evlendım eşimle tanıstım kendısı polis memuru ben ise güvenlık görevlisıyım ama şuan cocugum oldugu için çalısamıyorum aslında tayinimiz cıkacaktı ama burası deprem bölgesinde oldugu için dogu görevi saydılar gitmedık burda da bir ev aldık ama keske gitseydim kv ile ne zaman bir araya gelsek sürekli eltımı övmeler memur diye işte cok iyi insan hayatta öyle bir insan yok işte o onu yapıuor calıstogı halde vs vs benım eltımle aramda bir problem yok ama bir keresınde eşime eltimi ballandıra ballandıra anlatıyor kardesınn hanımını benım eşime süreklı anlatması sizce ne kadar dogru ha şöyle söyleyeyeım kv beni hiç istemedi hep hissettım memur biri olsun istedı hep dügünde mşsafırlermıze bile hosgeldını cok gördü daha bir sürü bir sürü sey en sonda bir lafına patladım artık laf içşnde bi konu vardı sen iyiysen herkes iyi olur dedım yüzüme biz iyiyide kötüyüde gördük hiç kafanı yorma dedi ve ondan öncede bir sürü iyiıgım olmustur perde takma ev twmızleme vs ama artık iyilıgım suistımal edıldı kendı evımde kötü oldum ama ben artık görüsmeyı tamamen koparmayı düşğnuyorum çünkü psikolojim artık kaldırmıyor gitsem huzursuzluk cıkacak kavga cıkacak biliyorum

Sen fazla yüz veriyorsun.
Görüşmeyi kesersin olur biter.
Ayrıca eşinin ağzı yokmu? Kv benim eşime eltimi övse annesini tersler.

Sen fazla yüz veriyorsun.
Görüşmeyi kesersin olur biter.
Ayrıca eşinin ağzı yokmu? Kv benim eşime eltimi övse annesini tersler.
Herkese gôrusme tamamen kesilmez diyor ama anlaşamıyoruz gerçekten gitmek istemiyorum esimdede suç aynen hiç seslenmiyor o konuşunca ben kadın laflarindan anlamam deyip duruyor sinir oluyorum inada ağzıma geleni saydim

Herkese gôrusme tamamen kesilmez diyor ama anlaşamıyoruz gerçekten gitmek istemiyorum esimdede suç aynen hiç seslenmiyor o konuşunca ben kadın laflarindan anlamam deyip duruyor sinir oluyorum inada ağzıma geleni saydim
Bazı insanların Çeneleri kopsun da konuşamazsın inşallah bir tanesi benim kaynana ve kayınpeder Çeneleri kopasıca başka da bir şey demiyorum. Ben artık pes ettim hiç kimseyi ciddiye almıyorum egolarını tatmin ettiler rahatladılar deyip geçiyorum yoksa yeminle elime alacam sopayı dövücem bir kaç tanesini.... Çocuk olsalar döversin kocaman insanlar cahillikleri beni bıktırdı yeminle.... Bitmiyor Çeneleri bitmiyor bitirdiler bizi....

Bazı insanların Çeneleri kopsun da konuşamazsın inşallah bir tanesi benim kaynana ve kayınpeder Çeneleri kopasıca başka da bir şey demiyorum. Ben artık pes ettim hiç kimseyi ciddiye almıyorum egolarını tatmin ettiler rahatladılar deyip geçiyorum yoksa yeminle elime alacam sopayı dövücem bir kaç tanesini.... Çocuk olsalar döversin kocaman insanlar cahillikleri beni bıktırdı yeminle.... Bitmiyor Çeneleri bitmiyor bitirdiler bizi....
Aynen valla dertlesmek istersen ben burdayım bende bazen kafayı yiyecek gibi oluyorum

Aynen valla dertlesmek istersen ben burdayım bende bazen kafayı yiyecek gibi oluyorum
Yeme canım benim kıyamam sana seni tanımıyorum ama üzülen kimseye kıyamıyorum.... Sende dertleşmek istersen özelden de yazabilirsin....

Bana kayınvalidem ya da başkası öyle birini övse evet bende çok severim onu cidden çok iyi biri gibi şeyler söyler bende överim. Hem karşımdakine istediğini vermemiş olurum hem başkalarının övülmesini kıskanmadığım için övmek benim için sorun olmaz

Bana kayınvalidem ya da başkası öyle birini övse evet bende çok severim onu cidden çok iyi biri gibi şeyler söyler bende överim. Hem karşımdakine istediğini vermemiş olurum hem başkalarının övülmesini kıskanmadığım için övmek benim için sorun olmaz
Hanımefendi bana değil zaten eşime ôvmesi nedendir

X