Kaynanam ve kıyaslamaları artık bıktım ?

Z Zillidon ay nike çok güldüm.

Sacit Aslan anlattı, bir sanatcı bir gazeteye manşet olmuş zamanında, kilodumun ağına zil taksam bütün gece komşular uyuyamaz😂😂😂😂
Ay o ne bee.... 😂😂😂
Ben çocukken pazarda görmüştüm zilli don, zihnimin en derinlerine kazınmış demek ki 😅
Artık satılmıyor, keşke satılsa. Içimizde kalan bir uktedir zilli don 😄😄😄

Ay o ne bee.... 😂😂😂
Ben çocukken pazarda görmüştüm zilli don, zihnimin en derinlerine kazınmış demek ki 😅
Artık satılmıyor, keşke satılsa. Içimizde kalan bir uktedir zilli don 😄😄😄
O videoyu bulursam atıcam size…
Benim de cocukken annelerimizin giydigi jipon aklıma kazınık duruyor.

Misafir gelmişti bi akşam 4 yaşinda felanım jiponu giydim beline de çengelli igne takıp belime göre yapıp girmiştim içeri.
Herkes yerlerdeydi😂😂😂

Benimki de bana akrabalarının kızını över dururdu 😹 gün oldu devran döndü o kız onlardan nefret eder oldu. Şimdi de gıkı çıkmıyor. Ha kızı çok severim o ayrı. :) uzak durmakta fayda var. Özel günlerde görüş yeter. Ben öyle yapıyorum genelde.

Tammda bir insanı bir insana neden överler anlamıs degılım hrmde eşime anlatmssı bana hiç iyi niyetli gelmedı ve gelmeyecekte gercekten sizinkide tuhafmış işte takılmıycamda hep sinirimi bozmak için elınden gelenı yspıyor
Nedeni huyu ve kişiliği öyle özel bir sebep arama yani sana özel değildir. Bende eskiden kendime has zannettim ama yol yani bazı insanlar gerçekten dengesiz yani özel bir sebep arama artık ben dinliyorum sonrada salla gitsin ya boşveer diyorum... Çünkü çok şeyler denedim... Gittim konuştum anlamadı ara ara laf soktum gene anlamadı gittim yüzüne en sonunda patladım.... Sonra ne oldu olan bana oldu kendine bir bok olmadı.... Kafamı artık onunla meşgul edip de kendimi yoramam bitti bu saaten sonra laf da soksa umrumda bile değil....
Eğer konuşmadıysan dene ara ara sınır çiz mesafe koy ne bilim mecbur kaldığın durumlarda da mesafeli ve umursamaz davran bitti gitti...

Benim kayinvalidemde ayni bu model. En sinir oldugum sey. Bu arada beni eltime eltimi
Bana over kiyaslar huyunu biliyoruz. Ben kariyer olarak hepsinden baya ust düzeyim , eltimi çok severim ablamdir örnek aldigim cok seyi var Allah razi olsun ama kv ona burdan yuruyodu biliyorum.

Bana da abuk subuk bi suru şeyden esime de ayni sekilde elin kizini bile over kucumsemek icin demiyorum
ama atiyorum bi kiz okuyor hem de
Cocuk bakiciliho yapiyo gelip bunu ovuyo mesela içimden diyorum sizin hayatiniz kadar okudum ben kariyerimle paralarim sizi 😂 her neyse benimle hava da atar onu da biliyorum ama yuzume hep kiyas ve sacma sapan ornekler verir onceden bwn de çok öfkeleniyorsim simdi bana bazen yakismiyor ama cat cat cevabini veriyorum.

Verin cevabini , bazen ovgusune katilin sizi sinir ettigini anlamasın
Aaaaa benim kaynana modelinden bir tane daha yok diyordum varmış pess... Benim özelliklerimle millete hava atar ama benim yüzüme gelince kıyaslar saçma sapan konuşur artık bıkmıştım bende aşırı öfkelendim. Konuştum olmadı ara ara laf soktum olmadı. Gittim psikolog dan bile akıl aldım olmadı.... En sonunda kavga çıkartıp bağırdım çağırdım.... Yok yani 1 gram değişim yok...
En sonunda çözümü bazen umursamayarak bazen de cevabı çat diye yapıştıracak buldum.... Şu anki çözümüm bu ve kafaya da takmıyorum artık......

İşte bende anlamıyorum kvnin bence memur takıntısı var ogluna lsyık gördügude memur ondan istemedı ama eline gecmedi kvnin iyide bir insan memur olamadı diye sürekli laf mı vurulur bildıgın psikolojık baskı o böyle söylryınce gelip eve düşünuyorum kendımi işe yaramsz biri gibi hissettırıyor
Seni değersiz ve yetersiz hissettirir ler bunları amacı o zaten birden fazla kez söylerler... Sana bir şey söyliyim mi bazı insanlar gerçekten dengesiz. Ben annemle babamla yaşarken vallahi dünyanın en rahat hayatını yaşıyormuşum bir evlendim nereye düştüm dedim. Bazı insanlar dengesiz ve tutarsız bu kocanın beklentisi değil kaynananın beklentisi kendisini bağlar kocanın böyle bir beklentisi yoksa bitti bu kadar... Hem ayrıca sen iş hayatın sadece seni ilgilendirir ister olursun memur istersen özelde çalışırsın istersen de ev de oturursun kime ne bu senin hayatın senin kararın kararları sen verirsin sorumlulukta sana ait zaten o yüzden kim senin hayatına karışırsa karışsın sadece lafta karışabilir ancak reel de hiç bir bok yapamaz... Onca kocaman bir boş laf olur....

Amaaaan memur olsan boyuna posuna takardı, ona kulp bulamasa saçının rengine ona takılmasa temizliğine yemeğine vs vs kayınvalide bu takmak isteyince gözünün üstündeki kaşa bile takabilir, bundan dolayı sinirini bozmaya değmez. Evet evet ben güzel yapamam eltim yapsın, ben çok beceremem eltim yardım etsin diyebilirsin.

kendinizi eksik ve mutsuz hissetmeniz için yapıyor, siz de aynen öyle hissediyorsunuz. Ben ortada sorun göremedim. :KK48:

Biri benim yanımda birini övünce bende evet cok haklısım deyip daha cok övüyorum, sonra sıkılıp bırakıyorlar övmeyi, kaynanamdan böyle bir şey görmedim arada patavatsızlık yapar ama eltimi övse ben daha cok överim ki umrumda olmadığı belli olsun 🤣

aynen. Bende abartıp onaylıyorum. Özgüvenim öyle tavan.
Amaçlarına ulaşamıyolar böylece, kendi silahlarıyla vuruyorum onları
:KK48:

Benim kayinvalidemde ayni bu model. En sinir oldugum sey. Bu arada beni eltime eltimi
Bana over kiyaslar huyunu biliyoruz. Ben kariyer olarak hepsinden baya ust düzeyim , eltimi çok severim ablamdir örnek aldigim cok seyi var Allah razi olsun ama kv ona burdan yuruyodu biliyorum.

Bana da abuk subuk bi suru şeyden esime de ayni sekilde elin kizini bile over kucumsemek icin demiyorum
Cocuk bakiciliho yapiyo gelip bunu ovuyo mesela içimden diyorum sizin hayatiniz kadar okudum ben kariyerimle paralarim sizi 😂 her neyse benimle hava da atar onu da biliyorum ama yuzume hep kiyas ve sacma sapan ornekler verir onceden bwn de çok öfkeleniyorsim simdi bana bazen yakismiyor ama cat cat cevabini veriyorum.

Verin cevabini , bazen ovgusune

kendinizi eksik ve mutsuz hissetmeniz için yapıyor, siz de aynen öyle hissediyorsunuz. Ben ortada sorun göremedim. :KK48:
Sorun belırttıgım gibi sadece oda degılkı beni sevmemesi istemesi ve kıyaslamaları

Verin cevabini , bazen ovgusune

Aaaaa benim kaynana modelinden bir tane daha yok diyordum varmış pess... Benim özelliklerimle millete hava atar ama benim yüzüme gelince kıyaslar saçma sapan konuşur artık bıkmıştım bende aşırı öfkelendim. Konuştum olmadı ara ara laf soktum olmadı. Gittim psikolog dan bile akıl aldım olmadı.... En sonunda kavga çıkartıp bağırdım çağırdım.... Yok yani 1 gram değişim yok...
En sonunda çözümü bazen umursamayarak bazen de cevabı çat diye yapıştıracak buldum.... Şu anki çözümüm bu ve kafaya da takmıyorum artık......
İşte psikolojik baskı yapıyor dayanaöıyorum artık

İşte psikolojik baskı yapıyor dayanaöıyorum artık
Bende hiç sevmem bir şeyi sürekli söylersen psikolojik baskıya girer..... Haklısın acaba huyu mu öyle yoksa bilerek mi yapıyor..... Konuşsan psikolojik baskı yapıyorsun bu şekilde devam edersen bir daha evine adımımı atmam desen olmuyor mu böyle sınır çizsen sorun çıkar mı....

Bende hiç sevmem bir şeyi sürekli söylersen psikolojik baskıya girer..... Haklısın acaba huyu mu öyle yoksa bilerek mi yapıyor..... Konuşsan psikolojik baskı yapıyorsun bu şekilde devam edersen bir daha evine adımımı atmam desen olmuyor mu böyle sınır çizsen sorun çıkar mı....
Ben degılde eşimin konusmasını istedim böyle yapacaksa gidip gelmeyecegım sen sadece gider gelirsın dedım

Ben degılde eşimin konusmasını istedim böyle yapacaksa gidip gelmeyecegım sen sadece gider gelirsın dedım
Olur eşin konuşsun benim elim kaç kere konuştu bizde fayda vermedi kadın normal değilmiş yani rabbim ya bana neden düzgün insan nasip etmezsin

Herkese iyi günler kadınlar kulubü ailesi nerden başlayacagımı bilemıyorum bundan iki yıl önce evlendım eşimle tanıstım kendısı polis memuru ben ise güvenlık görevlisıyım ama şuan cocugum oldugu için çalısamıyorum aslında tayinimiz cıkacaktı ama burası deprem bölgesinde oldugu için dogu görevi saydılar gitmedık burda da bir ev aldık ama keske gitseydim kv ile ne zaman bir araya gelsek sürekli eltımı övmeler memur diye işte cok iyi insan hayatta öyle bir insan yok işte o onu yapıuor calıstogı halde vs vs benım eltımle aramda bir problem yok ama bir keresınde eşime eltimi ballandıra ballandıra anlatıyor kardesınn hanımını benım eşime süreklı anlatması sizce ne kadar dogru ha şöyle söyleyeyeım kv beni hiç istemedi hep hissettım memur biri olsun istedı hep dügünde mşsafırlermıze bile hosgeldını cok gördü daha bir sürü bir sürü sey en sonda bir lafına patladım artık laf içşnde bi konu vardı sen iyiysen herkes iyi olur dedım yüzüme biz iyiyide kötüyüde gördük hiç kafanı yorma dedi ve ondan öncede bir sürü iyiıgım olmustur perde takma ev twmızleme vs ama artık iyilıgım suistımal edıldı kendı evımde kötü oldum ama ben artık görüsmeyı tamamen koparmayı düşğnuyorum çünkü psikolojim artık kaldırmıyor gitsem huzursuzluk cıkacak kavga cıkacak biliyorum
mesafe koy ama tamamen bağlantıyı koparman mümkün değil sevmeyen kaynana zaten hep başkalarını över eşinle huzurunu kaynana için bozma

mesafe koy ama tamamen bağlantıyı koparman mümkün değil sevmeyen kaynana zaten hep başkalarını över eşinle huzurunu kaynana için bozma
Maalesef komşu olsa uzak akraba olsa görüşmezsin olur biter ama kaynana olunca ne zamana kadar görüşmeyeceksin.... Kavga edeceğine mesafeli ol uzak dur biraz... Dediklerini dinleme fazla....

X