Kaynanam..

Elaanur

Evli mutlu bebek yolda
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2015
58
48
Merhaba hanımlar :KK3:
2 senedir nişanlıyım. Ve kaynanamdan çok şkayetciyim....
Onlara oturmaya gidince koydugum cayi icmiyor yaptigim yemegi yemiyor. Evde kurabiye yapip goturuyorum ertesi gun copte goruyorum. Nisanlimada bahsetmek istemiyorum yani zaten sevmiyo simdi adim bide yılan geline cikmasin adım. Kadin yuzume bile bakmiyor neredeyse. Suratini asip oturuyor. Hatta bi keresinde onlara oturmaya gittim hep birlikte sofraya oturduk nişanlım benim karsima oturdu kaynanamin cayi bitince yenisini koydum yemek servis ettim ne yedi ne icti ben de cok kotu oldum kimse fark etmedi ama eltim yeniden koydu. Gozlerim doldu istemeden gozumden bir iki damla yas akinca nisanlim uzerime titredi hemen ne oldu soyle diye bn de soylemeyince zorladi ve karnim agriyo diye yalan soylemek zorunda kaldim. Ya kendimi cok kotu hissediyorum ben o kadinla ayni evde nasil yasarim ? Biri bi akil versin lutfen. :KK1:

Yapmayın arkadaşım, insan gibi davranmayın.
Kendinize kastınız mı var?
Zorla mı sevdireceksiniz kendinizi?
Hatta görmezden gelerek yaşamayı öğrenin.
Çayı mı bitmiş, yemek mi yenilecek, size ne?
Evinize geldiğinda hizmetini eder, onun evinde el gibi oturursunuz bu kadar basit.
Yalnız nişanlınızla ilgili sözleriniz dikkatimi çekti sevmiyor gibi bir anlam çıkardım.
Asıl derdiniz bu olsun.
Adınız çıkmasın diye değil, sizin sözlerinize güvenmeyecekse hiç mi hiç devam etmeyin beraberliğe.
İçinizde şüphe varsa, 1 gün daha bu saçmalığa dayanmanıza gerek yok.

X