Kayınvalide meselesi

Ben bu olay sonrasi neden çıkıp kayinaileye aciklama yaptiniz onu anlamadım
Kiskandiysa otursun kendini yesin ne siz ne esiniz aciklama yapmak zorunda degilsiniz ben sirf bu hesap sorma ihtimallerini düşünüp dunya iyisi de olsa aile binasina karsiyim diyip kestirip atıyorum çünkü mutlaka boyle seyler oluyor
Siz de bebeginizin tadini cikarin onlari duymayin Allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin
Evet amin insallah 🙂
Yok zaten artık kafam onda değil.

Günaydın arkadaşlar.
🙂
Daha öncede söylemistim. Doktora gidecem kontrolüm var , belki cinsiyeti söyler diye .
Dün sabah gittik . doktor her şeyin iyi olduğunu ve görüp erkek olduğunu söyledi . Haftaya takip amacıyla kontrole cağırdı.
Esim kendi ailesine ben kendi aileme söyledik.
Benim annem dün bizi yemege cagirmisti esim zaten tum gun izinliydi. ablamida cagirmis ben sonradan duydum. Bana bi supriz yapmak istemisler beni sevindirmek amacli benim zaten oncesinden haberim yoktu .
oraya gittik oturma odasinda beni siyah renkli bi balon birde ufak tefek hediyeler almislar iclerinden gelmis.tabi dusunmeleri yeterli.
Balonu patlat icinde ukte kalmasin kutlayin resim video cekelim dediler. Bizde kutladik her sey icin tsk ederek aksam ustu evimize donduk. heyecanli oldugum icin whatsapp durumuna koydum. Kaynanam bunu gorup bana tuhaf bi mesaj yazmis triplere girip tavir takinmis.

Galibim sanma benim galip herkes ettiğinden utansın yukrda Allah var böyle yazmis.
Esim yukari cikip konustu , sonra ben yukariya cikip ailemin bi jest yapmak istedigini bunda kotu bi niyet olmadigini soyledim. Kadin yuzume bile bakmadi babasi dinledi sadece . Musade isteyip asagi indim sonra esim gelip kusura bakma annem gelgitli birisi nenemgil tarafina cekmis arada boyle olabiliyor soyle sanmis biz tum milleti herkez cagirdik annenin evine oyle buyuk bi parti yaptik bende izah ettim seda sadece bi balon patlatti baska bi sey olmadiki konustum dedi. Yani sizce kaynanamin yaptigi bu davranis bicimi anormal ve tuhaf değilmi ? tam tersi beni bi guler yuzle karsilayip hayirlisi olsun dese yeterliydi.
Niye açıklama yapıyorsunuz ki yapmayın bile çıldırıcam ya aynından bi tanede bende var nefret ediyorum hamileliğim boyunca agzıma etti. Son ayımdayım Şimdide melek olmuş yani peşimde geziyor. Onun yüzünden o kadar agladım ki benim psikolojimi bozdu eşimin bile beni aldattıgını kafama sokmaya çalışıyor. Gece rüyalarıma girdi agzım yüzüm kan içind ekalktım. Ogullarına aşık bu karılardan nasıl kurtulucaz bilmiyorum ama benim kaynanam bana küsünce ben gitmiyorum ayagına küssün kalsın. Hamilesin allah yardımcın olsun umarım yüzünden gülümsemen hiç eksik olmaz 🥺 çok sinirlendim ya çünkü aynı durumdayız kaynanam yüzünden hiç bir şey yapamıyorum hevesimi herşeiymi aldı elimden. İlk çocuk insan bişeylere heves ediyor bunlar yüzünden yapamıyorum. Burdan şunu yap bunu yap demesi kolay. Yaşayan bilir. Tek önerim gidip açıklama yapana kadar sen de küsseydin eğer bu sefer o senin ayağına gelecekti ben hiç gitmiyorum o geliyo benim yanıma kendi kendine konuşmaya çalışıyor. Bende küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum.

Niye açıklama yapıyorsunuz ki yapmayın bile çıldırıcam ya aynından bi tanede bende var nefret ediyorum hamileliğim boyunca agzıma etti. Son ayımdayım Şimdide melek olmuş yani peşimde geziyor. Onun yüzünden o kadar agladım ki benim psikolojimi bozdu eşimin bile beni aldattıgını kafama sokmaya çalışıyor. Gece rüyalarıma girdi agzım yüzüm kan içind ekalktım. Ogullarına aşık bu karılardan nasıl kurtulucaz bilmiyorum ama benim kaynanam bana küsünce ben gitmiyorum ayagına küssün kalsın. Hamilesin allah yardımcın olsun umarım yüzünden gülümsemen hiç eksik olmaz 🥺 çok sinirlendim ya çünkü aynı durumdayız kaynanam yüzünden hiç bir şey yapamıyorum hevesimi herşeiymi aldı elimden. İlk çocuk insan bişeylere heves ediyor bunlar yüzünden yapamıyorum. Burdan şunu yap bunu yap demesi kolay. Yaşayan bilir. Tek önerim gidip açıklama yapana kadar sen de küsseydin eğer bu sefer o senin ayağına gelecekti ben hiç gitmiyorum o geliyo benim yanıma kendi kendine konuşmaya çalışıyor. Bende küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum.
Benim amacım o sacma mesajı
Kayınpedere göstermekti.
Kırıldığımı bilsinler diye. Ablamlarda aferin dediler mesaji gösterdğim konusunda .
Zaten bu sürecten sonra esim izinli oldugunda onla beraber girer cikarim cunku ayni bina.
ama tek fazla gitmem .
Çünkü son yaptığı artık sınırı astı.
Yemek veriyordum kek cikariyordum.
yaranılmıyor.🤣😂😅👍🏻

Sende insallah sağlıkla kucağına alırsın.
Benim son 6 ayım kaldı.
Zaman geciyor tabi .
🙂

Benim amacım o sacma mesajı
Kayınpedere göstermekti.
Kırıldığımı bilsinler diye. Ablamlarda aferin dediler mesaji gösterdğim konusunda .
Zaten bu sürecten sonra esim izinli oldugunda onla beraber girer cikarim cunku ayni bina.
ama tek fazla gitmem .
Çünkü son yaptığı artık sınırı astı.
Yemek veriyordum kek cikariyordum.
yaranılmıyor.🤣😂😅👍🏻
Aynı aynııı biz aynıyız kader arkadaşım yedi yirmidört pişirir pişirir götürürdüm eve getiridim eşim iki kişilik özel etler yaptırmış özel günlerimizde yapıp sofra kuruyorum onu çağırmıyorum ya “bugüne kadar ne pişirip beni davet ettiniz” diyor. İnanın bir ramazna boyu evinde toplam beş kere yemek pişti ondada eve misafir davet ettiği için..hep bizdeydi. Durduk yer ebugün size iftara gelelim bile diyolar ki evine gelen misaifri kaç ker ebende agırladık. Ne alsam aşagıdan ikiye böler banad aver banada ver diye. Ama bir misaif rgelsin içlerind edurup durup bugüne kadar sizin neyinizi gördük diyor. Durduk yere evimden eşya isteyip alıyo. İyi olmak iyilikle yaklaşmak yardımcı olmak nankörü dahada nankör yapar. Artık ben hiç gitmiyorum kaynanama. Tekken bişey yok kardeşi bir akrabası oraya gelince kapıyı bacayı kırıyo saldırıyo. Laf sayıyor. Birilerini görünce kuduruyo bunlar. Geçen evine ordu gibi misafir almış bana diyoki sizd ekalırlar şizofren gibi kızı yolladı bana korkudan sabaha kadar uyumadım.

X