Kaynanasiyla küs olan varmi aranizda ?

Ben Gorusmuyorum Kaynanam Ve Kayinvalidemle hihoyyyt
Onlarsiz Cok Rahatim Ve Mutluyum
3 Senelik evLiyimhihoyyyt

anne dünyanın en kutsal varlıgı derler.ve öyle de.seni karnında taşıyor doguruyor büyütüyor okutuyor en istedigi mürvetini görmek oluyor.sonunda evleniyorsun.el bebek gül bebek iken bir anda kaynanan etmedigini bırakmıyor.gerek laf ile gerek tavır ile.her ne olursa.annem tabikide bana istedigi tavrı yapar ister döver ister sever.ses çıkaramayız.çünkü ANNE dir o.ama kaynana asssssslaa sana bagırma hakknını alamaz bir yerden.bizlerde olucaz elbet kaynana ama kendi cektigini hatırlayıpta gelinini rahat bırakabilirsin.ya da daha medeni olabilirsin.kayanada olsa saygımızı yitirmemeliyiz ama bir insan haddini aşarsa karsındaki ister istemez patlayıveriyor.açıkçası herkes haddini bilmeli

Arkadaşlar merak ettim kaynanızla görüşmeden nasıl idare edebiliyorsunuz? ben 1 yıllık evliyim. bana ilk günden yakın davranmadılar. düğünde takılarımı bile almaya çalıştılar sonra da iz sana şu kadar altın verdik diye yüzüme vuruyorlar. eşim şu an askerde kaç gündür telefonda kötü şeyler söylüyorlar bana kaynanam, benden küçük görümcem ve kayınpederim. ben eşimi sevmiyormuşum ki 9 yıllık geçmişimiz var eşimle ölüyorum onun için. geldiğinde ayrılmamızı istiyorlar. eşimin bunlarda haberi yok henüz.12 gün sonra gelecek. tek korkum eşimin de onlara uyması. kötü hiçbir şey yapmadım sadece yeni bir ortama girmenin çekingenliği vardı. alışamadım onlar da evlerine gittiğimde hiç ilgilenmediler benimle. telefonda ne beddualar ettiler bana... ne yapacağımı bilmiyorum. çok çaresiz hissediyorum kendimi...
neden beni sevmediler? herkes kıskançlık olduğunu söylüyor. çok iyi bir çevrem ve işim var. ama bunlar beni husuzsuz ediyor. eşimle de aramızda hiçbir sorun yok. öyle seviyoruz birbirimizi... ne olur akıl verin bana ne yapayım. eşimi kaybetme istemiyorum ama bu hakaretlere de dayanamıyorum... :Saruboceq::1no2:benneyaptımki

henüz evli değilim nişanlıyım ama kayınvalidemle çok sık görüşmüyorum eltimle küsüm bir sene olucak nişanlım istemiyor konuşmamı ne annesiyle nede eltim olucak cadıyla....

insan evladının evliligini nasıl bozmaya çalışırki :bbo: yuvayı bozanın yuvası olmaz anneside olsa :enbuyukkk:

bende kayınvalidemle mesafeliyimdir hiç çekinmem konuşmaktan onun için biraz aramız soğuktur çok fazla gitmiyorum annemlere gidiyorum ama biraz fazla yaptım herhalde eşimde anelerine gitmiyoruz diye biraz üzülüyor onu üzmemek için gidip kalıcam gönlü olsun ...

kızlar benim kayınvalidem çok iyi hiç bi kötü lafını duymadım ama eşimle günde 2-3 kere telde konuşurlar evi arasın bulamazsa hmn cebini arar eşimin gideris sanki hiç görmemiş gibi sarılıp öpüşürler.kaynanamı seviyorum ama o yüzden soğuyorum ondan eşimede içten içe kızıorum annesine hiç laf söletmez aşırı bağlı napıcam bilmiyorum.

Ben basta çok buyuk hata yaptim...çok içli disli oldum, içten gelen bi sevgim vardi gosterdim, anacim derdim ama kiymet bilmedi. kiskandi. yalanlar atti, fesatlasti.
kus degiliz ama mesafeliyim çok
ve daha henuz nisanliyim. simdiden soguttu beni...

kayınvalidem sağolsun çok hanımefendi görünür ama esasında öle değil helede onun insanların arkasından yaptığı hareketlere uyuz oluyorum. eltimi gelir bana çekiştirir, beni eltime kaynımı kocama, kocamı kaynıma işte böle bir insan. ülmüğünü sıkasım geliyor vallahi. birde hep bana hep bana huyu var gıcık kadın. birde timsah gözyaşları yokmu beni deliiiirrrrrrrrrrtiyoooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrr. şuanda konuşmuyorum şeytan görsün oğlunuda kendinide. ııııııııııııııııııııııııııııııııııııyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy nefret nefret nefretlaelaelaelaelae

kötükedihüsoay bende küsüm ve ona sinirliyim bu sinirim asla geçmicek.ama alflaşıyoruz gene en ufak hatasında bitiricem onu yoksa o bizi biticek amacıda o zaten eşimle beni ayrımak.eşim ondan taraf olsun diye yalan bile atıyo koskoca kadın.neyse allah taktirini versin

bende küsüm ama bir kabahatım yok oğlula tartıştı banada tavır aldı ..........
hem suçlu hem güçlü güya naza çekiyor kendini sanki gidip ayaklarına ben ettim sen etme dedirtecek banane ya oğluyla sorunu ama beniim kociştede suç yok kaynana boş ve çok konuşuyor eşimde ona çok kızdı tartıştı sebep bu.............

ay canım senin kayınvaldede benimkinin aynısı anlattıklarının hepsi doğru inanamıyorum ..........bu kadar tesadüf olur...:uhm:

Ahhh,ahhhh!Küs kelimesinden pek haz almam.Kimseylede küs olamam.
Adını ne koyacağımı bilemiyorum ama görüşmüyorum.Gitmiyorum,gelinmiyor.
Sebepleri şu diye yazacak şeyler değil ki güzelim.
Yılların birikimi, havuz damlaya damlaya doldu,bir damla alacak yer kalmadı.
Öyle kavgaymış,ağız dalaşıymış hiç yaşamadım,hep dikkat ettim.
Oğluna yapılan üvey evlat ,bana yapılan üvey gelin muamelesine yıllarca anlayışla ,olgunlukla sabır ettim.Bu süreçte yaptıklarının yanlışolduğunu defalarca izah ettim.
Aynı uygulamayı torunlara da yapınca durum değişti.Küçükken omları kandırabiliyordum.Artık büyüyorlar,neyin ne olduğunu idrak ediyorlar.Onlarda maruz kalınca pes dedim artık yeter.
Bir buçuk yıldır ,görüşmüyorum.Ama düşmanda değilim.Gitmiyorum ,başka bir yerdede karşılaşırsam konuşurum.Eşimede karışmıyorum,sen git görüş diyorum.Onunda yapabileceği yokki,zorla insanın kalbine girilmiyor ki.
Nede olsa eişmin annesi,allahtan korkarım.

2 yıldır nişanlıyım bana yapmadıklarını bırakmadılar görümcem arayıp kardeşimi bırakıcaksın senı evlendırttırmıcem kaynanam yapmadığı kıskançlık kalmadı en sonun da dayanamayıp sozu attım ama nışanlım peşımı hiç bırakmadı aileme gelip yalvardı bana da aynı şekıl ailesı evlenmıceksın eyer evlenırsen senı reedderız demişler yardımda etmeyız düğününede gelmeyız demişler oda gelmeyın sız gelmesenızde bu düğün olur demiş öluceğimi bılsem gene evlenıcem ddemiş isteiğiniz engelı çıkartın demiş nişanlım kesınlıkle ailemle görüşmuceksın ne şimdı nede evlenınce dedı bende görümucem dedı hastalık olduğunda gidicem sadece dedi kasımda düğünüm var anlıcanız bana dua edın

ben küsüm canım çok ergin oluyor insan sinrlrimizi zoplatmaya yetiyor bu kaynana dednen şahıslar.

canım benim nişanlıyken aynı eziyetler bana da yapıldı:çok üzgünüm:
evlendim 4 yıl oldu bu kadın iyice cıvıttı ağıza alınmıcak hakaretler etti bana ondan nefret ediyorum hayatımda hiç bu kadar birinden nefret etmemiştim kötükedihüso

sana dicem o ki çelik gibi sinirlerin olması gerekiyor dayanman için, umursama hiç birşeyi eşine hiç yansıtma, biri bişey dedimi ver ağzının payını gitsin, ezdirme kendini eğer sen istemezsen kimse senin yuvanı yıkamaz canım. savaşa hazır ol dişe diş kana kan kötükedihüso

evet katiliyorum yazdiklariniza bende konuşmuyorum bir anne oğlumdan boşan derse gelinine bir dahada evime gelme derse konuşmam ve gitmiyorumda eşimde bir şey demiyo ama bu olanlara çokda üzülüyorum ölümlu dünya neden kiriyoruz ki birbirimizi değilmi hiç gerek yok bence ama kayın validem beni kiskaniyo oğlundan paylaşamiyo ama yaptyığı çok ayıp bence buyuk olarak affedici olmali ama nerde surekli herşeyi isitip isitip önüme suruyo bende kendimi savunamiyorum çunku onlarla baş edemiyorum kocamida çok seviyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…