Kayseri'de Doktor Önerileri

Sizin baya az kalmış insallah sağlıkla doğar bebeğiniz 🌸❤ Mehmet Karahancer var Erciyes'te gidenler baya memnun bi onu denicem gibi
Aaa duymamıştım bir araştırayım bakayım korkuyorum zaten 😅 teşekkür ederim
Peki iletişim şekli nasıl, ulaşma konusunda vs ?

Belki başarılıdır ama cok kalabalık olduğu için dikkatini verip ilgilenemiyor bence bir yandan da doğuma gidip geliyor
En büyük sorun o bence de çok fazla hastası var. Gittiğimde hep onun kapısının önü dolu oluyor. Randevusuz hasta alamıyor. Bu da özel ilgi gereken gebeler için sıkıntı. Bilgisiz tabi ki değil. Kayseri de kime sorsan özlem hanıma gitmiş.

En büyük sorun o bence de çok fazla hastası var. Gittiğimde hep onun kapısının önü dolu oluyor. Randevusuz hasta alamıyor. Bu da özel ilgi gereken gebeler için sıkıntı. Bilgisiz tabi ki değil. Kayseri de kime sorsan özlem hanıma gitmiş.
Evet randevuyla gitsek bile 1-1.30 saat bekliyoruz.Ben zerrin hanıma da gittim onu da sevemedim maalesef

Anladım insallah en kolayı olur.doktor bulabilirseniz bana da haber verin olur mu o kadar doktordan bi tane bulamadım resmen
Valla doğumda kimde yapacağım henüz belli değil birini bulamazsam Bihter'den devam edeceğim.
Değiştirirsem veya aynı kalırsa doğum sonrası memmun olup olmadığımı yazarım hayırlısı ile :)

Eğer durumunuz iyiyse memoril da Ülkü aksoy
İkinci dunyam hastanesinde Züleyha guzel var instagram danda bakabilirsiniz
Üçüncü doğumlar cok masrafları diyorsanız şehir hastanesinde Şeyma daglituncezdi tavsiye ederim cok hos bir bayan

Cok tesekkur ederim eşimle konuştum doktorun yaşı fazla geldi 😊bu gidişle ben kendi kendime doğum yaparım herhalde
Mecbur birini beğenmek zorunda :) şimdi yeni çok fiziki değişiklik yok ama ikinci trimester ve sonundan sonra kesinlikle doktor çok önemli hale geliyor

Eğer durumunuz iyiyse memoril da Ülkü aksoy
İkinci dunyam hastanesinde Züleyha guzel var instagram danda bakabilirsiniz
Üçüncü doğumlar cok masrafları diyorsanız şehir hastanesinde Şeyma daglituncezdi tavsiye ederim cok hos bir bayan
Siz daha önce gittiniz mi hangisini tavsiye edersiniz doğum için? Ücreti önemli değil, yeterki işini düzgün temiz yapsın ve süreç pozitif geçsin :)

X