Kayseri'de Doktor Önerileri

Eğer durumunuz iyiyse memoril da Ülkü aksoy
İkinci dunyam hastanesinde Züleyha guzel var instagram danda bakabilirsiniz
Üçüncü doğumlar cok masrafları diyorsanız şehir hastanesinde Şeyma daglituncezdi tavsiye ederim cok hos bir bayan
Biz artık tüp bebek düşündüğümüz sürece girdigimiz için bedava gelmiş gibi oldu çok şükür 😊o yüzden 2binden fazla degilse gidebilirim gibi benim için önemli olan beni rahatlatması çünkü ilk gebeliğim ve aklıma türlü senaryolar geliyor maalesef

Siz daha önce gittiniz mi hangisini tavsiye edersiniz doğum için? Ücreti önemli değil, yeterki işini düzgün temiz yapsın ve süreç pozitif geçsin :)
Ben ilk dogumumu memorilada Ülkü hanımda yaptım hastane ebeler doktor yatış kısmı hepsi cok iyiydi.normal doğum destekli ekip cok iyiydi.
İkinci gebeliğimde arada Züleyha güzele gittim o da cok tecrübeli ama ikinci de daha rahat oluyorsun aman okadar parayı ozele verceme şehir hastanesinde doguruyum dedim o yuzden orda yaptim
Not.;normal doğumda ebeler yanınızda oluyor doktor arada bir yaniniza
Geliyor ve bebek geleceği sırada çıkıyor yanınıza bu her hastanede boyle o yuzden ebeler ve hastanenin fiziki şartları da önemli her ihtamale karşı bebek yoğun bakım vs varmi die bakin

Beni uyuttuklari sürece bana her şeyi yapabilirler 😂ama canlı canlı olması daha zor bence normal doğum. epidural belki düşünülebilir
Aman valla şıp diye çıkıverse ne olurdu yani :KK43: gerçekten rüyama falan giriyor bazen :KK70: doğumu kabullendim bir şekilde çıkacak da süreci henüz sindiremedim 😅

Ben ilk dogumumu memorilada Ülkü hanımda yaptım hastane ebeler doktor yatış kısmı hepsi cok iyiydi.normal doğum destekli ekip cok iyiydi.
İkinci gebeliğimde arada Züleyha güzele gittim o da cok tecrübeli ama ikinci de daha rahat oluyorsun aman okadar parayı ozele verceme şehir hastanesinde doguruyum dedim o yuzden orda yaptim
Not.;normal doğumda ebeler yanınızda oluyor doktor arada bir yaniniza
Geliyor ve bebek geleceği sırada çıkıyor yanınıza bu her hastanede boyle o yuzden ebeler ve hastanenin fiziki şartları da önemli her ihtamale karşı bebek yoğun bakım vs varmi die bakin
Doğru söylüyorsunuz, onlara da bakayım ben :) anne olmak ne çok şeyi düşünmek demekmiş 🥲

Erciyes kartal hastanesinde Rakip Turan hocaya gidiyordum.Aslinda memnundum fakat en son dogumdan bi kaç gün öncesi kaşıntılar kızarıklıklar başlayınca kendisine gittigimde bi cildiye doktoruna görün dedi kalkıp yerinden bile bakmadı. Eşim de asla bu doktorda dogum yapmıcaksin dedi tekten hastanesinde Nilgün hoca var ona gittik muayene sirami beklerken kan sulandırıcı ignemi yaptım içeriğe girdim doktor gebelik kolestazı geçirdiğimi ve çocugumun sıkıştığını söyledi igne yapmasaydın şimdi bile alabilirdim doguma dedi ve ertesi gün ilk hasta olarak isteğim üzere genel anestezi ile dogum yaptım.. Gerçekten doktor çok önemli allah korusun kötü sonuçlara bile neden olabiliyorlar.. Nilgün hanımi tavsiye ederim tecrübeli mütevazi doktor.

Aman valla şıp diye çıkıverse ne olurdu yani :KK43: gerçekten rüyama falan giriyor bazen :KK70: doğumu kabullendim bir şekilde çıkacak da süreci henüz sindiremedim 😅
Ay ben daha başındayım çok dusunmemeye çalışıyorum dediğim gibi bence en kolayı sezaryen tabi herkesin düşüncesine de saygım var normal yapıp kolay yapanlar da var zorlananlar da ben çok heyecanlı biriyim ve hemen panik yapıyorum çocuk içimde kalır filan o riske girmek istemiyorum açıkçası

Erciyes kartal hastanesinde Rakip Turan hocaya gidiyordum.Aslinda memnundum fakat en son dogumdan bi kaç gün öncesi kaşıntılar kızarıklıklar başlayınca kendisine gittigimde bi cildiye doktoruna görün dedi kalkıp yerinden bile bakmadı. Eşim de asla bu doktorda dogum yapmıcaksin dedi tekten hastanesinde Nilgün hoca var ona gittik muayene sirami beklerken kan sulandırıcı ignemi yaptım içeriğe girdim doktor gebelik kolestazı geçirdiğimi ve çocugumun sıkıştığını söyledi igne yapmasaydın şimdi bile alabilirdim doguma dedi ve ertesi gün ilk hasta olarak isteğim üzere genel anestezi ile dogum yaptım.. Gerçekten doktor çok önemli allah korusun kötü sonuçlara bile neden olabiliyorlar.. Nilgün hanımi tavsiye ederim tecrübeli mütevazi doktor.
Çok geçmiş olsun.Allah korumuş sizi ve bebeğinizi 🙏Nilgün hanımı da araştırayım teşekkürler 🌸

Benim eşim adama aşık bende cok değiştirmek ıstedım ama eşim ısrarla götürdu sımdı ıyıkı dıyorum benım sorunumu anlayan tek doktor oldu sanırım
Çok teşekkür ederim denicem olmadı değiştiririm.yani önerdiklerinizin hepsine de giderim büyük ihtimalle hangisiyle tutarsa enerjimiz ona göre devam ederiz

Çok teşekkür ederim denicem olmadı değiştiririm.yani önerdiklerinizin hepsine de giderim büyük ihtimalle hangisiyle tutarsa enerjimiz ona göre devam ederiz
Kesınlıkle canım bu doktor ısı tamamen enerjıyle alakalı☺️ kımı seversen onunla devam etmen senın acından ıyı olur sonucta doğumda rahat etmen onemlı

X